Джага-джага• 13 мая в 10:04
Мигранты индусы и безопасность
Мігранти можуть збільшити злочинність в Україні в рази: у себе на батьківщині індус розрізав власну доньку бензопилою через погані оцінки, — ЗМІ
📍Дівчинка посіла друге місце в рейтингу класу і, злякавшись гніву батьків, трохи підправила оцінки в табелі успішності.
📍Дізнавшись про це, батько накинувся на дочку з бензопилою і завдав їй жахливих травм, а потім загорнув у тканину і спалив. Неадеквата затримано.
📍Зараз індійські чоловіки масово заїжджають в Україну.
Ответ дляIncol
Ви це швидко відчуєте, коли їх привезуть 4,5 мл, а вони потім ще притягнуть сюди своїх дружин, дітей і рідню. Будуть прати-срати в наших річках, везти сюди свої болячки і злочинність.
ну если верить статистике уровень тяжелых преступлений ниже ,Чем в Норвегии