Все напваки• 13 мая в 19:37

Засадили городи?В мене майже гектар разом з садком молоденьким

І картопля,і зелень вся ,і бурячок з морковкою,і клубніка.А ви?
Я пані прохана...• 13 мая в 20:11
Ахаха. Буряч-ОК, морк-ОВКА, циб-УЛЬКА, квас-ОК. То вже певно не гектар, гектар-ЮСІК. Такий мімімішний уявненький гектар-ЧИЧИК.
Згадала анекдот на злобу дня:
— Мамо, ви що знову узяли гектар землі в оренду?
— А як ти здогадалася?
— Та кобила за хлівом повісилась.

Дама с собачкой• 13 мая в 20:11
Ну, в мене 5 соток. Це якрвз в задоволення. Щоб не втомиться і все своє.
Вже посаджена картопля, морква, буряк, квасоля, кукурудза, цибуля і часник, посіяна зелень петрушки, руколи, шпинату, салату.

На вихідні досаджу вже розсаду помідорів, перцю, баклажани, базиліку, кабачки і огірки.
І буду ждать, сапать, поливать.
автор Все напваки • 13 мая в 20:14
Ответ дляДама с собачкой

І буду ждать, сапать, поливать.
5 сот -то мало
Банка з медом• 13 мая в 20:15
Ответ дляВсе напваки
5 сот -то мало
В вас бізнес?
автор Все напваки • 13 мая в 20:15
Ответ дляБанка з медом
Нічого не саджу,маю 20 соток,ну так 20 років назад купила на околиці хатку з землею,перегородила 6-7 соток під будинок ,газон і двір,а то кошу і все,стоїть.Нема часу і бажання,день на роботі.Ну а вам удачі
20 сот це добрий кусок землі
автор Все напваки • 13 мая в 20:15
Ответ дляБанка з медом
В вас бізнес?
Ні.Для себе,дітей і онуків
автор Все напваки • 13 мая в 20:17
Ответ дляЗамурмишка
Прямо все? Ну черешні, вишні, і персик/нектарин, ожина пропала. Але навіть абрикос трохи буде. Яблуні, сливи, груші, алича, ягоди - смородина, малина, полуниця (пізня так точно, ремонтантні сорти)... Повно чого буде.
Так!

автор Все напваки • 13 мая в 20:17
Ответ дляСамо_достаточная
Помидоры высадила, пройдет эта неделя - перец высажу, дыню, огурцы взошли, кабачки вот вот восстанут) клубнику умудрилась найти дикую на заброшке, хз примется ли, просто люблю всё сажать)) цветы с февраля всякие уже пошли. Я по мелочи для удовольствия сажаю ровно столько сколько смогу обработать с удовольствием. Я в душе пенсионерище среди клумб)
Молодчинка ви
Prervana• 13 мая в 20:19
Ответ дляЗамурмишка
Газон тіньовий засіяла, на ньому чого тільки немає, он кульбаби будуть цвісти. Захочу - вирву, як ні, то трава їх заб´є за пару покосів. Кипарисовик не садила, надто капризний, хоч і гарний. Туя/ялівець наше все. А так... Де це у вас такі заморозки були? Бо у нас холодно, так, але щось трохи вижило. Ви при виборі рослин клімат свій відразу ж враховуйте. І ви обробляли по схемі? Може це якась чергова зараза?
Полуниця рання так, частково вимерзла, пізня ще навіть не думає. Вона дуже гарна. Пізні сорти дуже солодкі і красиві, темно бордових кольорів. Спробуйте. Не ранньою єдиною.
Клубника это ремантантная была, сортовая, из питомника(
А местность - 15 км от Киева в сторону Чернигова. За Вышгородом.
Специфика• 13 мая в 20:19
Ответ дляКудряшка Сью
Нема тепер городів. Русня рознесла дачу вщент, та й бойові дії там, фпв-шки літають, не можна навіть поїхати подивитись.
Хочу вас підтримати, бо я сама майже така ж сама. Село з моєю дачею під постійними обстрілами, всі мешканці евакуйовані. Ми їздили туди 9 травня. Будиночок встояв, але багато руйнувань( Вибрали трохи скло та сміття. Подякували йому за щасливе життя в ньому та й поїхали додому.
автор Все напваки • 13 мая в 20:19
Ответ дляЕлектрохарчування
Нас троє, нам стільки не треба. У вас трактор?
Нас шестеро та ще родичам гостинці.Так,свій трактор і своє навісне все.Руками майже нічого не робимо
Замурмишка• 13 мая в 20:24
Ответ дляPrervana
У кого заморозка не было, всё будет наверное. А у меня ничего кроме бля сорняков. Груша обмерзла уже в цветочках. Яблоня так и не раскрылась, бутоны обморозились. Под ногами остатки клевера. Дальше клубника (вчера психанула, новые кусты купила и посадила). Ну и отдельная боль - кипарисовик Лавсона. Кандидат на выкорчевывание
Доречі в спеціально організованих грядках полуниця теж рости не хоче, тому наразі культивується по принципу ’хто де хоче, там і росте’. Це вона сама з грядки перелізла і розрослась собі.
Само_достаточная• 13 мая в 20:21
Ответ дляВсе напваки
Молодчинка ви
Дякую
Нехай у вас все родить і радує!
Замурмишка• 13 мая в 20:23
Ответ дляPrervana
Дивно, ми по Житомирцв чуть ближче. Може від водосховища, вологість вища.
ДелайКак_Я• 13 мая в 20:24
большая часть моего ’гектара ’ на 3,5 этаже в Польше...
Замурмишка• 13 мая в 20:25
Ответ дляДелайКак_Я
Як гарно.
Стрекозей• 13 мая в 20:25
Не, вы шо, с огородами распрощалась в молодости
Теперь на 15 сотках только дом, бассейн, терраса и пока пустая земля. Закончат прокладывать автополив и муж хочет попробовать засеять травой
Замурмишка• 13 мая в 20:28
Ответ дляВсе напваки
Ну на шістьох і гостинці нафіг не потрібен гектар. З 10 соток буде його не впоїд. Не розповідайте ці анекдоти. Це або продавати, або для скотини. Ніяк не ’на родину і гостинці’. Або ’дай боже дурно наробитись’, цебто обробити, без орієнтиру на врожай.
beril_он• 13 мая в 20:30

Svitlo_• 13 мая в 20:39
Ответ дляВсе напваки
Ні.Для себе,дітей і онуків
Гектар?
Санта Барбара• 13 мая в 20:39
Ответ дляЗамурмишка
і у мене все, може сливки трохи буде..
Не їм після шостої• 13 мая в 20:40
Ответ дляЗамурмишка
Ми абрикосів вже кілька років не бачимо, замерзають, а все моє дитинство памʼятаю як роздавали-продавали відрами(((
Замурмишка• 13 мая в 20:46
Ответ дляНе їм після шостої
Абрикос дуже складно обморозити..а от моноліальний опік так, раніше такого і близько не було.
Розбещена цяточка• 13 мая в 20:46
Ответ дляberil_он
фото
Это что растет?
beril_он• 13 мая в 20:47
Ответ дляРозбещена цяточка
Это что растет?
салаты и сельдерей, маленький кусочек в целом где то 7 соток и половина салаты разные, остально коллекционные сорта томатов
Розбещена цяточка• 13 мая в 20:49
Ответ дляberil_он
Любите салаты или продаете?
Что за сорта помидор?
ГонУрова дівка• 13 мая в 20:52
Ответ дляЗамурмишка
В тому році, чи позатому вже абрикосята висіли, коли в травні заморозок був. Замерзли і обсипались
ГонУрова дівка• 13 мая в 20:53
Ответ дляberil_он
А салати слимаки та білокрилка не жруть?
Замурмишка• 13 мая в 20:54
Ответ дляГонУрова дівка
В минулому. Так, усе обшморгало. Черешні в мене мали дати перший урожай. Угу. Кліматична зона саме для черешень))) але ж рік на рік не приходиться. Може наступного пощастить.
beril_он• 13 мая в 21:08
Ответ дляГонУрова дівка
белокрылка нет, а от слизней и улиток защищаю, там приманки с пивом, химия раскидываю отраву и иголки от хвои. Ну тут где сейчас слизней мало, улиток много, а улитки вкусные )