Да Щас же• 13 мая в 23:01

Підозрюю розлад аутистичного спектру у підлітка,куди звернутися на консультацію?

Дівчата, дитина з раннього віку хвороблива, мала затримку мовлення, тоді ми були неодноразово у психіатра/невролога, дитина по діагностиці навіть ЗПР не мала, лише мова відставала.
Я ж бачила проблеми з комунікацією, далі ми лікували хронічне захворювання, і всі сили були направлені туди. Наче навчилися з хронікою жити, але от ця «странність» доньки мені не дає спокою: дитині важко підтримувати стосунки будь з-ким ( і однокласники, і друзі,і близькі), вона беземоційна, важко чимось здивувати, не вміє підтримувати розмову, не розуміє натяків, не має захоплень, може одну історію розповідати всім і декілька раз, хоча навчається гарно, досить ерудована, я розумію, що це зі сторони наче норм, але я відчуваю, що щось не так, вона відрізняється від однолітків, емоційний інтелект на років 2-3 відстає.
І чим старша донька стає, тим цей розрив більший, тим більше непорозуміння з однокласниками.
Можливо, це і специфіка характеру, але я б хотіла консультацію фахівця.
Кого порадите? Можливо, є приватні центри психічного здоровʼя/діагностики?
ПешитеБесАшипок• 14 мая в 08:37
Ответ дляДа Щас же
Ні, немає, і вибірковості в їжі немає, але є сльози і страх якщо щось не знає, не встигає, або буде тяжче ніж вона очікувала, є педантичність в часі, ніколи не спізнюється.

Ну і ця беземоційність- вчора в брата був день.нар. Вони дуже близькі, він завжди цікавиться її життям, приїздить на її день народження.
Вона відправила йому лише картинку вранці. Я проводила бесіду/ натякала, що близьким людям телефонують, ну або ж на крайній голосове шлють, пишуть від руки вітання, тоді це приємно,це означає, що людина для тебе важлива, розказала, що ми з татом поки ти була в школі дзвонили, вітали, вона уважно слухала і все… поки я увечері не «гавкнула» чи ти дзвонила брату?», не набрала його.
А далі подзвонила і миленько так поговорила)(
Може, я придираюсь…
Придираетесь.