Кукусикиииииии• Изменено вчера в 15:50
Визначити тип кісти яєчника по УЗД-знімку
Сьогодні зробила УЗД ОМТ. 6 ДЦ. Кіста яєчника має незвичну форму, лікар не зміг визначити її тип. Прохання до лікарів-гінекологів надати свої припущення.
Розмір 119 мм * 87.7 мм * 65.7 мм. Анехогенне утворення з ізоехогенним і анехогенним вмістом, товщина капсули 3.1 мм, тканина яєчника по латеральному краю.
Місяць тому кіста була вдвічі менша з вмістом у вигляді пластівців в помірній кількості (фото немає). Приймаю КОК Жанін (тривало) і Мовіназу 20 мг протягом 12 днів в цьому місяці.
Чаклунка-ведунка• вчера в 16:18
доволі велика, лікар узі повинен визначити приблизно, йдіть робіть в іншому місці
Нафаня Маня• вчера в 16:24
Переделайте узи. Мне на одном сказали: ну я не знаю, может опухоль, а может что то еще, а может эндометриодная киста. В другом месте узист сказал: я четко вижу, что это эндометриоидная киста
Звожу з розуму• вчера в 17:07
CA 125 Вы сдавали? Я бы еще направила на КТ с контрастом - шутить и медлить тут нельзя
Кукусикиииииии
• вчера в 17:41
Ответ дляЗвожу з розуму
СА-125 в нормі.
Тирамісу на терасі• вчера в 18:29
Гинеколог вам описание не сделает, только опытный узист, а вообще то , такие кисты нужно оперировать и кок отменять
Анчо Ус• вчера в 18:30
Ответ дляЗвожу з розуму
МРт може? КТ як первинна діагностика не самий найкращйи вибір
Звожу з розуму• вчера в 19:09
Ответ дляАнчо Ус
кт - чтобы смотреть сразу что там рядом