Пффф 100%• вчера в 15:53
Вит Д, декристол
Какой Вит Д пьете, посоветуйте.
Мне эндокринолог назначала Декристол 4000, его и пила, сейчас нужно обновить, а он в аптеках стал пропадать
Аль де Барановна• вчера в 16:00
С айхерб, там абрикоска нарисована с Вит К2. Понравился больше декртстола
Пффф 100%
• вчера в 16:02
Ответ дляБілий Лосик
Какой у вас показатель почему аж 4000 назначили?
Олександра-Ольга• вчера в 16:04
Нікуди він не пропав, ребрендінг.
Тепер це Декрістолвіт, дозування 4000 мо є, по Києву 1158 аптек мають
Пффф 100%
• вчера в 16:19
Ответ длявре_Динка
Краплі аквадетрім єдині зо підняли значимо віт Д
Декрістол до лампочки був, за 3 місяці на 2пункти підняв
Какую дозу аквадетрима принимали? 1 капелька равняется 500, значит мне нужно 8 капель получается?
З бісиками• вчера в 16:20
Я Декрістол завжди беру в крапельках. По перше його більше лікарі хвалять, а по друге можна дозування регулювати
Все буде• вчера в 18:03
Ответ дляАль де Барановна
а какая там доза