Ух яка ж Я• вчера в 21:07
Чи правий роботодавець?
Почну з того, що працюємо всі неофіційно. Такі умови поставив роботодавець, від цього немає куди подітися. Зараз практично і всі роботодавці не оформляють офіційно. Загалом робота менш більш нормальна. У співробітниці загинув чоловік на фронті, вона залишилася із зовсім малими дітьми одна, а ще похорон чоловіка. Сказала, що хоче взяти трохи вихідних. При цьому має ще дні відпустки. Роботодавець з великим незадоволенням дозволив їй не виходити на роботу, щоб вона змогла поховати чоловіка. Так як вона хороший працівник, то роботодавець не поставив зразу питання про звільнення. В іншому випадку - зразу на вихід. При цьому дні оплачуваної відпустки їй не дали, хоч вони ще є, а тільки не оплачувану. Чи правий роботодавець?
Телячі ніжноСті• вчера в 21:10
Не праві всі ті хто працюють неофіційно.
Про те що немає варіантів я чую вже тільки тут років 12
Взагалі про які трудові відносини може йти мова між злочинцями і які тут можуть бути: правий не правий?
Скоро_вчера• вчера в 21:10
Взагалі не зрозуміло ваше питання. Роботодавець працює поза правовим полем, нехтуючі законами. Це все що можна сказати про цю ситуацію.
Ух яка ж Я
• вчера в 21:10
Ответ дляРассказница
Почну з того, що працюємо всі неофіційно.
Да и все.
Ну але все одно є певні домовленості по днях відпустки і тд. А навіть якби працювали офіційно. Можна створити такі умови, що людина сама піде
Телячі ніжноСті• вчера в 21:10
Ответ дляРассказница
Да и все.
100%
Ух яка ж Я
• вчера в 21:10
Ответ дляТелячі ніжноСті
Так, ви ще скажіть що більшість в Україні працює на білу
Таракашечка• вчера в 21:10
По людські і по закону - ні. По факту - ви самі погодились на нього працювати на цих умовах, тож він і робить що йому заманеться.
Не йшли б люди працювати на крінжові умови роботодавцям би довелось і оформлювати і зп підіймати і ввічливо розмовляти і інші вимоги трудового законодавства виконувати
Телячі ніжноСті• вчера в 21:11
Ответ дляУх яка ж Я
Немає ніяких домовленостей- ви всі там злочинці
Ух яка ж Я
• вчера в 21:11
Ответ дляТелячі ніжноСті
Податкова це ви?)
Телячі ніжноСті• вчера в 21:11
Ответ дляУх яка ж Я
Так, більшість в Україні так працює, але ви відповідаєте за себе, а не за всю Україну
Рассказница• вчера в 21:11
Ответ дляУх яка ж Я
Тут уже чисто от человеческих качеств работодателя зависит. По человечески - ну наверное некрасиво. Но таковы риски неофициальной работы.
Телячі ніжноСті• вчера в 21:12
Ответ дляУх яка ж Я
Податкова це ви?)
Ви щей глупа і швидше за все тупа, вибачте.
Ух яка ж Я
• вчера в 21:12
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ага, звісно)))і податки бізнес біжить платити більше ніж треба. Не пишіть дурниць. Майже всі працюють в чорну. Навіть у відомих компаніях
IQ 80• вчера в 21:12
Ответ дляУх яка ж Я
Людей хоть на мінімалку влаштовують офіційно, ви працюєте на шарагу в чорну, нормалізуєте це і думаєте, що так всюди.
Ух яка ж Я
• вчера в 21:12
Ответ дляРассказница
А на офіційній можна теж створити нестерпні умови
Чарочка діда• вчера в 21:12
Ответ дляУх яка ж Я
а хто їм лікарь?
у мене 48 років трудового стажу, ні дня неофіційно не працювала і навіть ніхто такого не пропонував.
Ух яка ж Я
• вчера в 21:13
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ну бажаю вам ніколи не пережити те, що переживає зараз ця дівчина. Якби ви були на її місці, я би подивилася що б ви заспівали. І взагалі ніхто нікого на роботу з 2 дітьми не візьме
Скоро_вчера• вчера в 21:13
Ответ дляУх яка ж Я
Податкова це ви?)
І до чого тут податкова? Тут в першу чергу порушення закона про працю, про відпустку. Контролем над виконанням цих законів займається департамент охорони праці. Є скарги на роботодавця-вам туди.
Ух яка ж Я
• вчера в 21:14
Ответ дляIQ 80
Офіційне оформлення на мінімалку це те саме, що працювати в чорну
Телячі ніжноСті• вчера в 21:14
Ответ дляУх яка ж Я
Чому зтось повинен платити податки більше ніж треба?
Ви з прівєтом?
Так, люди які будують нормальний бізнес платять податки
Ви з прівєтом?
Чарочка діда• вчера в 21:14
Ответ дляУх яка ж Я
Податкова це ви?)
НЕ, ну якщо вам подобається - працюйте далі.
Знаю таких. А потім бідкаються - он у тебе пенсія нормальна, а у мене копійки.
Ух яка ж Я
• вчера в 21:14
Ответ дляЧарочка діда
а хто їм лікарь?
Не всі можуть дозволити собі розкіш працювати в держсекторі. Тільки там все в білу. Але і зп по 5 тис
Чарочка діда• вчера в 21:15
Ответ дляУх яка ж Я
хто вам таке сказав? ваш хазяїн?
Ух яка ж Я
• вчера в 21:15
Ответ дляЧарочка діда
Ну так може треба с обі складати на пенсію. У всіх будуть копійки
Лиса Патрикевна• вчера в 21:16
Ответ дляУх яка ж Я
Автор,тема о том,что работодатель-’нИгАдяй’ не хочет вас брать на работу с маленьким ребенком из-за больничных..
Не зашла?
Love_Love_Love_• вчера в 21:16
Ответ дляУх яка ж Я
При чому тут дерсектор?
Я ні дня не працювала в чорну, жодного дня. З першого дня ведення бізнесу зареєструвала ФОП і працюю офіційно, всі мої знайомі теж