Ух яка ж Я• вчера в 21:07
Чи правий роботодавець?
Почну з того, що працюємо всі неофіційно. Такі умови поставив роботодавець, від цього немає куди подітися. Зараз практично і всі роботодавці не оформляють офіційно. Загалом робота менш більш нормальна. У співробітниці загинув чоловік на фронті, вона залишилася із зовсім малими дітьми одна, а ще похорон чоловіка. Сказала, що хоче взяти трохи вихідних. При цьому має ще дні відпустки. Роботодавець з великим незадоволенням дозволив їй не виходити на роботу, щоб вона змогла поховати чоловіка. Так як вона хороший працівник, то роботодавець не поставив зразу питання про звільнення. В іншому випадку - зразу на вихід. При цьому дні оплачуваної відпустки їй не дали, хоч вони ще є, а тільки не оплачувану. Чи правий роботодавець?
IQ 80• вчера в 21:16
Яка різниця, чи правий він по відношенню до вашої знайомої, якщо він в цілому клав на вас, ваші права і ’проблеми індійців вождя не ї..путь’. Ви намагаєтесь десь пошукати мораль?
Love_Love_Love_• вчера в 21:16
Ответ дляУх яка ж Я
Ну так може треба с обі складати на пенсію. У всіх будуть копійки
І скільки ви вже наскладали?
Ух яка ж Я
• вчера в 21:16
Ответ дляЧарочка діда
хто вам таке сказав? ваш хазяїн?
Я працюю ще в одній компанії. І до того працювала на інших роботах. І далеко це не останні фірми були, з великими фін подушками. І ніхто нічого не робить в білу. Тільки в держ секторі
Луковая• вчера в 21:16
Ответ дляУх яка ж Я
Податкова це ви?)
А що не так? Ви самі на*обуєте державу і ще щось хочете
Телячі ніжноСті• вчера в 21:17
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви раби, в рабів прав немає
Хотіла це написати
Ух яка ж Я
• вчера в 21:17
Ответ дляЛиса Патрикевна
Автор,тема о том,что работодатель-’нИгАдяй’ не хочет вас брать на работу с маленьким ребенком из-за больничных..
Не зашла?
Лікарняні тут ні при чому. Просто з дітьми ніхто нікого ніде не бере. І в мене їх немає
Чарочка діда• вчера в 21:17
Ответ дляУх яка ж Я
Не всі можуть дозволити собі розкіш працювати в держсекторі. Тільки там все в білу. Але і зп по 5 тис
ні дня в держсекторі не працювала, так що не треба ля-ля.
Луковая• вчера в 21:17
Ответ дляУх яка ж Я
Ну але все одно є певні домовленості по днях відпустки і тд. А навіть якби працювали офіційно. Можна створити такі умови, що людина сама піде
То зберіть гроші зі свого карману на ці дні цій жінці і віддайте. Чи тільки з карману роботодавця?
IQ 80• вчера в 21:17
Ответ дляУх яка ж Я
Ви не працювали на нормальних роботах )
Телячі ніжноСті• вчера в 21:17
Ответ дляУх яка ж Я
Ну бажаю вам ніколи не пережити те, що переживає зараз ця дівчина. Якби ви були на її місці, я би подивилася що б ви заспівали. І взагалі ніхто нікого на роботу з 2 дітьми не візьме
Цікаво, як працює мільйони жінок з двома і трьома дітьми?
Лиса Патрикевна• вчера в 21:18
Ответ дляУх яка ж Я
Ага, звісно)))і податки бізнес біжить платити більше ніж треба. Не пишіть дурниць. Майже всі працюють в чорну. Навіть у відомих компаніях
Я работаю в белую!!
Штрафы дороже.
Я на штрафы не зарабатываю. Все,кто работал у меня- только легально!( Так мне выгоднее)
Да, за маленькая. Но! И мы не Куйов
Штрафы дороже.
Да, за маленькая. Но! И мы не Куйов
Ух яка ж Я
• вчера в 21:18
Ответ дляЛуковая
Вона ставиться точно так же
Чарочка діда• вчера в 21:18
Ответ дляУх яка ж Я
ну то складайте. І багато ви наскладаєте?
Ух яка ж Я
• вчера в 21:18
Ответ дляЛуковая
Питання не в цьому взагалі
Кудряшка Сью• вчера в 21:19
Ответ дляСкоро_вчера
Взагалі не зрозуміло ваше питання. Роботодавець працює поза правовим полем, нехтуючі законами. Це все що можна сказати про цю ситуацію.
І поза нормами моралі... В такій ситуації потрібно було по-людські допомогти вдові загиблого героя.
Ух яка ж Я
• вчера в 21:19
Ответ дляТелячі ніжноСті
На роботах із серії касир
Чарочка діда• вчера в 21:19
Ответ дляУх яка ж Я
шо ви мелете?
Love_Love_Love_• вчера в 21:19
Ответ дляУх яка ж Я
На роботах із серії касир
Ви троль? Ну реально?
Луковая• вчера в 21:20
Ответ дляУх яка ж Я
Ви не ця дівчина. Дайте їй грошей. Ви це можете зробити так само як і ваш роботодавець
Ух яка ж Я
• вчера в 21:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви троль? Ну реально?
Діти це хрест кар’єри і життя загалом. Давайте вже подивимось правді в очі
Love_Love_Love_• вчера в 21:21
Ответ дляУх яка ж Я
Ясно
Шиза в тролів
Луковая• вчера в 21:22
Ответ дляУх яка ж Я
А на офіційній можна теж створити нестерпні умови
Ви ці умови створили собі самі, вибравши таку роботу
Я така бойова• вчера в 21:23
Ответ дляУх яка ж Я
Я не знаю ни одного человека, работающего неофициально. Ни единого. В самом крайнем случае- ФОП или оформление на минималку. Полностью в чёрную- про такое не слышала с лихих 90-х
Луковая• вчера в 21:23
Ответ дляЗавжди мало
Це скоріше рабовласник, ніж роботодавець. Скотина якась.
Він нікого не тримає
Ух яка ж Я
• вчера в 21:24
Ответ дляЛуковая
Він нікого не тримає
Так, і більше тго виганяє за найменші помилки в роботі
Ух яка ж Я
• вчера в 21:24
Ответ дляЯ така бойова
А яка в них зп? Мінімальна? Ну так чим вони кращі, якщо все по суті виплачують в конверті
НуКаНаКа• вчера в 21:31
Ответ дляРассказница
Почну з того, що працюємо всі неофіційно.
Да и все.
Это зависит не от официального или неофициального трудоустройства, а от человека. Если работодатель человек нормальный, то он поймёт, что нужно дать время что бы похоронить и что бы хоть как-то прийти в чувства после такого и хоть немного финансово поддержать.