Christ1na• Изменено сегодня в 07:24

Той, хто у 2019 голосував за Зеленського, ви зрозуміли що зробили помилку?

По слідам топової теми про чому в українців така доля.
Зробіть вибір:
вже голосів: 455
Так
Ні
Не голосувала за нього
shariat• 1 час назад
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якесь магічне мислення. Або просто вам підходить уссср в складі імперії
Це у вас небажання бачити прямий причинно-насідковий зв´язок, і будь-якими способами перекладати відповідальність на когось іншого.

Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляshariat
Ясно, просто відморозились... От шкода, що при поганому Пороху, що не пхали в бус, та не лупили, як при гарному Зелі.
Угоди діяли, поки Зеля їх не розірвав, підписавши інші. В тому і прєлжсть була, щщо вони не мали строку дії, поки їх новий през не розірвав. Ну а потім і велика війна, далі вив курсі.
Я где то писала что Зе гарный, нет такой же г..н как и По, по итогу конечно в разы хуже :(
Так если Зе подписал другие все должно быть ок ну по логике..не отвнчайте это так чисто риторический вопрос.
Mrs.Ochmonek• 1 час назад
Ответ дляshariat
Ви заперечуєте, що стратегічна мета рф - повністю підконтрольна Україна? І варіантів лише два: чинити опір або здатися, по - тихому здати Україну, шматками аж по Дніпро чи далі?
Реверанс• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Какую армию? Где она ? Какую военную промышленность ? На 5 году войны мы начали давать отпор и какие то ответные действия..
Порошенко кстати обещал закончить войну..когда то я тоже за него проголосовала..
Реально где он добился успеха за годы своего президенства, так это в открытии магазинов Рошен !
Я однозначно против Зеленского, но за него голосовпла, так как Порошенко не оправдал надежд.
’Бубачка не винуватий, він просто помилявся’. Бачте, в чому справа. У 3е справді ну просто дуже багато помилок і всі вони виглядають дуже системно. Там помилково забрав гроші в армії та побудував на них дороги від Харківщини та Сумщини аж до Києва. Тут помилково заарештував генералів, які мали висувати на оборонні рубежі війська. Та ще й забув віддати наказ про розгортання цих військ - ну, забув, такий він забудькуватий. Там згорнув програми розробки та виробництва ракет. Тут ’розгрузив’ оборонні заводи так, що їм довелося переходити на одноденний робочий тиждень, бо сиділи без замовлень.
Там забув ухвалити оборонне замовлення на передвоєнний 2021 рік.
Тут розмінував кримські перешийки та збудував натомість ’туристичний хаб’.
Там скоротив воюючу армію на 40 тисяч осіб.
Тут відвів війська, залишивши збудовані за Порошенка укріплення, які одразу зайняв ворог.
Там пообіцяв шашлики замість евакуації.
Тут звинуватив американську та європейські розвідки, що вони ’б´ють по українській економіці’ своїми попередженнями про ро¢ійську навалу...
І це ж далеко не весь перелік. Він продовжується вже після початку навали.
Там посадив офіцерів та генералів за дурними звинуваченнями.
Тут вимагав у американців грошей на зброю, а не саму зброю, а грошей, а як не дали - побив із ними горщики.
shariat• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Ні, не повинно бути ок, бо підписані Зелею формули набагато для нас гірші, вигідні кацапам. Ми відійшли з укріплених рубежів на Донбасі, розмінували акваторію Азовського моря, розмінували Чонгар, і цим скористалися кацапи. Якби не розмінування, вони би фізично не зайшли з Криму, не забрали би Херсон і ЗАЕС. Всі ці моменти були відомі на момент підписання, але прихильникам Зе та команди то ’божа роса’
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Там пообіцяв шашлики замість евакуації.
Бубачка просто талантливый актер, узать бы на кого он играет..
Реверанс• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Зеленський все життя працює на ФСБ, не бачити цього можуть тільки наші розумово неспроможні українчики. Все життя Зеленський працював скебєєвою, тобто на підривну антиукраїнську пропаганду. Якщо розібрати всю ’творчість’ Кварталу-95 це абсолютно неприкриті фсбшні наративи і пропаганда ’руского міра’.В ту ж канву ідеально лягає позамежне за своїм потворством оббріхування кращих українських державних діячів, поливання брудом всіх позитивних реформ, всіх змін. І все це в чітких фсбшних традиціях Гебельса, коли біле називають чорним, коли абсолютно непьющу людину зображають ’алкашом’, людину, яка витрачає на розвиток держави і благодійність власні мільйони, - обзивають ’баригой’, коли лідера, який дав орді по зубах, - оголошують ’зрадником’, а за врятування країни від холодомору 2014 - відкривають кримінальну справу і так далі.

shariat• 1 час назад
Ответ дляMrs.Ochmonek
Да, контроль. І Порох цьому сильно заважав. І армія, і мова, і віра, а то ’ путін нападьот’, смішно ж, правда, коли кацапстан ’двігаєт граніци Украіни’, як в 95 кварталі шуткували.
Порох не ідеальний, але в 19 році він був кращим кандидатом. Ми жили як люди
Реверанс• 1 час назад
Скабєєва, зеленський, соловйов, мосійчук, небєнзя, пєтров-іванов - все це співробітники одного й того ж підрозділу якогось там ’управління ФСБ’, яке відповідає за підривну пропаганду. Зеленський десятиліттями отримував зарплату з ними усіма з одного віконца і підписувався в одній відомості.А оскільки Зеленський на цьому фронті рашистської пропаганди проявив себе як ’бєспощадний до ворогів рейху’, то у 2019 він пішов на підвищення і став кандидатом Кремля на виборах - щоб довести до фіналу операцію по знищенню майданівської команди Порошенка, зруйнування всього, що Порошенко встиг побудувати за п´ять років, щоб путін нарешті отримав шанс знищити Україну, бо Порошенко таких шансів йому не залишив жодного.І вже з квітня 2019 робота закипіла - під наглядом генерала ФСБ Деркача, вбивці майданівців Татарова, агентів Портнова, Єрмака, Галущенка і далі за списком. Включно зі сформованою за списками з Москви ’монобільшості’ Слуг Кремля.
tanysha777• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Вы в курсе, где был Мариуполь до июня 2014? И что произошло после?
А что с ним случилось после 24 февраля 2022
И потом сравните зе и По

А если ещё и перестанете видеть каких-то порохоботов, а не здравый смысл и факты, то возможно, придёт понимание, что большинство натворили в 2019
Конечно, если мужества хватит
Но это нужно не мне, не Порошенко и не остальным, а такое прозрение и переосмысление необходимо для будущего
Mrs.Ochmonek• 1 час назад
Ответ дляshariat
Ви пишете те, в чому зовсім не розбираєтеся.
Ні де було заміновано, ні не було розміновано, ні де - НЕ розміновано, але не підірвано. Ні навіть на скільки потрібно часу для гіпотетичного розмінування кацапам, щоб зайти з півдня.на день чи два більше ?
Чи може за той час туди треба було наших військ з 200 тисяч?
Якби . Та якби... Ці експертки з ковіду і війни такі милі
Соседка Маши• 57 минут назад
Ответ дляРеверанс
На счет агент ФСБ не знаю, но то что он очень тесно сотрудничал с РФ ранее, то да, а кто то как то по другому ? Не подумайте что я за него заступаюсь простотэто факт, что он такой не один.
Ваш любимый Порошенко бизнес свой продвинул очень на высоком уровне

В 18году в Москве, из украинских ТМ был только Рошен при чем даже в маленьких магазинах !
Кто этот меценат ?
Кто дал орде по зубам ? Когда ?
Рятивнык тоже Порошенко ?
С вами бесполезно дискутировать, он ваш кумир
tanysha777• 58 минут назад
Ответ дляshariat
Нє-нє, це не в кварталі
Це зеленський особисто, коли Україна вже стікала кров´ю, перебував на красній площаді і двігал граніци
А потім поїхав в сауну парити апалчєнцев - адіннарот всьотакі
Соседка Маши• 55 минут назад
Ответ дляshariat
Видно в 95 квартале знали больше, ролик про велосипед Украина вообще потрясает :(
shariat• 53 минуты назад
Ответ дляMrs.Ochmonek
Яким кацапам? Розмінували все українці
Соседка Маши• 53 минуты назад
Ответ дляtanysha777
И потом сравните зе и По

Конечно, если мужества хватит
Там выше писали все началось в 2014..
shariat• 52 минуты назад
Ответ дляСоседка Маши
І от вибрати в президенти автора цієї, з дозволу, гуморески...І не розуміти, чому така ж#₴а тепер.
Манула• 51 минуту назад
Ответ дляСоседка Маши
Та там взагалі одні ’шедеври’ в репертуарі. Але ж елехторату зайшло ...
Mrs.Ochmonek• 50 минут назад
Ответ дляshariat
Чим він заважав ? Пустими лозунгами про армію, мову, віру?
Торгівля з так званими днр лнр йшла, вся російська агентура на місці і розростаоася. Медведчук отримав держтрубу і став власником каналів для вільної рашапропаганда. Склади зі зброєю попідривалися, це були найбільші запаси снарядів в Європі, сукупно ці шість складів.
На міжнародній арені Україну ніхто не сприймав як суб´єкта, від зброї Порошенко прямо відмовився - від тих самих літаків.
Узаконити захоплені пуйлом території в 2015 порошенко спробував через ОРДЛО в Конституцію, не вдалося.

Смішно лише те, що ви цьому всьому протиставляєте якісь тупі жарти з кварталу 95. Куди так любили ходити всі ті, хто на службі в Порошенка) типу Луценка юри .

Порошенко не неідеальний, в той, кому державні інтереси байдужі. Той, хто не пов´язує майбутнє своїх дітей з Україною. Це лише місце, де заробляти бабло

Соседка Маши• 47 минут назад
Ответ дляshariat
Я не была фанатом 95квартала, очень многие ролики реально стали актуальными и несмешными :(
Я выше писала что лучший кондитер тоже больше в свой бизнес вкладывал и президенство использовал именно для процветания Рошен..а не Украины.
Ну все я уже повторяюсь
tanysha777• 46 минут назад
Ответ дляСоседка Маши
Там выше писали все началось в 2014..
Этот танец на граблях называется ’на зло тёще уши отморожу, чтобы у тещи был зять без ушей ’
И таких большинство, а значит, приговор Украине в виде зеленского
Соседка Маши• 40 минут назад
Ответ дляtanysha777
В 2014 как раз вовремя подскочил Порошенко...видно очень хотел магазины свои продвинуть...был бы хорошим президентом не видать бы Зеленскому президенства, а так да увы и ах :(
Mrs.Ochmonek• 38 минут назад
Ответ дляСоседка Маши

Кто этот меценат ?
Кто дал орде по зубам ? Когда ?
Рятивнык тоже Порошенко ?
Зеленський, як мінімум, не був на державних посадах. А те, що виступав в РФ - то, тепер всіх українських артистів в ФСБ запишемо?
Хто там, ВВ, Океан Ельзи, Вєрка Сердючка, і навіть Брати Гадюкіни

А от Порошенка в велику політику привів Медведчук, агент ФСБ ( партія сдпу ( о) називалася, проросійська антинатівська партія). Одружився Порошенко з Марфушою Мариною, дочкою замміністра в радянські часи - без кгб контролю це не можливо. За копійки заводи і фабрики переходять саме в його руки, веселі 90-т.Потім завжди на державних посадах, і РНБО , і міністром , ким лише не був.
Але потрохоботи звикли кричати ’ тримай злодія’ чи агента кгб на когось іншого, щоб не подумали на Петра
Еленнн• 37 минут назад
Ответ дляMrs.Ochmonek
якось так...
Mrs.Ochmonek• 34 минуты назад
Ответ дляshariat
Яким кацапам? Розмінували все українці
Я ж написала: гіпотетично. От припустимо, що вам не збрехали. І розмінували саме там,тде вони йшли. На скільки часу замінування ( на скількох десятках, сотнях метрів чи км) зупинить військо кацапів? У вас, як у експерта питаю. Це займе + 5 годин, чи + день, чи + два? Чи ви вважаєте , що з їхніми можливостями і наказом йти вперед, вони такі наткнуться на міну, розвернуться і поїдуть назад?
Поясніть вашу власну думку
Алиса Куклачёва• 33 минуты назад
Ответ дляshariat
А хто ви?
Реверанс• 32 минуты назад
підготовка зельки до війни
ElinaH• 32 минуты назад
Однако новости настораживают.

Путин подписал указ об упрощенном приеме в гражданство РФ жителей Приднестровья

Недавно в РФ приняли закон об использовании армии РФ для защиты россиян за рубежом.
Соседка Маши• 31 минуту назад
Ответ дляMrs.Ochmonek

Я с вами согласна о Порошенко, я вообще в шоке как можно восхвалять этих г..в кондитер да супер, президент г...н, и актер тоже супер и также президент г..н еще и по локоть в крови..ну это мое мнение, мне странно и досадно, что его не разделяют.
Mrs.Ochmonek• 29 минут назад
Ответ дляЕленнн
якось так...
І що?
Хто виступив проти цього розмінування тоді, в той самий час , і які були їхні аргументи?
Є у вас картинки, пости , відео на п´ятому каналі, де б хтось з критиків сказав аргументовано, чому саме там в тому місці не треба розміновувати ( раз ви так але вирішили цьому повірити в 2022).