Christ1na• Изменено 15 мая в 07:24
Той, хто у 2019 голосував за Зеленського, ви зрозуміли що зробили помилку?
По слідам топової теми про чому в українців така доля.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Не голосувала за нього
Ответ дляАа-b3d7
а шо там алешка порошенко?уже явился с лондонских окопов?чи не судьба
Весь проект ’Новоросія’ зупинився в зародиші в 2014 році, коли оборона Донецького аеропорту показала справжню ’силу’ путінської вояччини, яка найкраще вміє воювати тільки з мирними мешканцями.
На дипломатичному фронті Порошенко підняв престиж України і повністю ізолював Путіна. Це Порошенко і його команда викинули Росію з ПАРЄ і не впускали її туди 5 років.Порошенко довів Путіна до того, що західні лідери боялись зустрічатись з Путіним, а ті, що зустрічались, змушені були оправдовуватись.Порошенко довів Путіна до того, що до нього на 9 травня 2019 року не приїхав жоден з західних лідерів. При тому, що самого Порошенка приймали з повагою в цілому світі.До Майдану і Порошенка, слово ’Україна’ взагалі не звучало в світових новинах, а за ці 5 років Україна весь час на слуху, - як центр супротиву Путіну.Інтерв´ю Порошенка бездоганною англійською, де він впевнено пояснює скільки і де сконцентровано путінських банд, підкреслювали, наскільки він компетентний і освічений лідер України. В 2019 році Україна вийшла на найкращі в своїй історії економічні показники, з рекордними золотими запасами.’ІТ’- компанії в Україні - одні з самих перспективних в світі і успішно конкурують на американському ринку.А ще є Томос, безвіз, тісні контакти з НАТО.Американці вибирали Рузвельта 3 рази, і навіть в нього не було таких досягнень.Але українці замість Порошенка, вибрали клоуна.
Ответ дляРеверанс
Нащо зеленському його викурівать?
З одного боку в Бучі катують українців, з другого в цей же час цілодобово будують ЖК Династія. Не зупиняються. Не бояться.
Була домовленність.
ну так по конче заспе тоже не прилетает.... договоренности конечно есть за єто конечно платят..
зачем тогда єтот цирк с войной если запустили врага. можно было пару лет поиграться для показухи....но нет же...
Ответ дляАа-b3d7
а зять тимошенко надеюсь в штурмовиках или в штабе бумажки перебирает или по лондонах?
За 5 років війни Порошенко з нуля відбудував Армію, оборонну промисловість (Укроборонпром у 2015-18 входить у міжнародний рейтинг ’ТОП-100 КРАЩИХ СВІТОВИХ ОБОРОННИХ КОМПАНІЙ’), 600 км непробивних фортифікацій, підняв з руїн економіку, завоював міцну підтримку Захода, розгорнув ракетне виробництво (загроза території рф, хрест на мріях путіна захопити Україну)
За ті ж 5 років війни путін... не отримав НІЧОГО! Залишився з огризком ОРДЛО в зубах і Кримом без води і електрики.
Ответ дляtanysha777
Я очень надеюсь, что это наивность с вашей стороны, поэтому, стараюсь толерантно
Кресло под зеленским зашаталось ещё в 2021
Поэтому, единственным шансом оставить его у власти было военное положение и обоюдное решение- полномасштабное
И сейчас зеленский, единственный, кто боится остановки боевых действий, как гарантии диктатуры
Это же очевидно
сейчас я понимаю , что он вцепился в кресло иначе его просто убьют...но 2021 у него рейтинг был нормальный..... Знаете о чём я снегодлня подумала. В приметы не верила, но наверное что-то в этом есть. Помните как у зели удостоверение упало с подушечки......
Ответ дляРеверанс
знаете кто из окружения проголосовал за зелю, скорее от безысходности. просто против порошенка. хотя я думаю лучше б были против всех
Ответ дляНе ангелы
У нас була армія?
З першого дня при владі...Першим законопроектом (написаним портновим) намагався люструвати директора КБ Луч Коростильова, розробника ракет Нептун.
Зірвав закупку ракетних катерів-носіїв Нептунів.
Скасував ракетні, снарядні програми. Зате дав добро Богуслаєву постачатиросійській армійській авіації двигуни Моторсіч.Призначив лейтенанта Баканова і агентів росії у спецслужби.Саджав у СІЗО генералів Марченка, Павловського, військових, патріотів, волонтерів, опозицію, а людей Портнова, погоджених на Лубянці - на посади в свій Офіс.Проводив спецоперації проти США і України разом з нині героєм росії Деркачем (російським ГРУ).Тим часом активно розміновував рубежі, під виглядом запуску шатлів, відводив війська з побудованих позицій.
Svit_from_It• 15 мая в 21:51
Ответ дляChrist1na
Ну звичайно це маніпуляція, а не причинно-наслідковий зв´язок
Удалено администрацией...
tanysha777• 15 мая в 21:54
Ответ дляТА7НЯ7
Да какой там рейтинг
Постоянные акции против отвода войск, разминирования,, нет капитуляции
Христо Грозев угрожал опубликовать расследование
В Лондоне открыты дела по выводу денег приватбанка на офшоры квартала
Сотни дел против коломойского и он на крючке ФБР
И так далее
Поэтому, война была спасением и для путина и для зеленского
И так далее
БойоваПташкаКолібрі• 15 мая в 22:02
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Ответ дляРеверанс
Потім не стало би й Одеси.
Але героєм зеленський назначив Кіма.
Дійсно дуже прикро й несправедливо.
Дивилася з генералом Марченко бесіду, то він відкрито говорив що порушив 8 дебільних наказів Ставки зеленського ( де президент зібрав виключно не військових персон), що би врятувати місто.
Але героєм зеленський назначив Кіма.
Дійсно дуже прикро й несправедливо.
Дада, взірвати мости і тому подібне
МаргариткаW• 15 мая в 22:07
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Удалено администрацией...
Ответ дляТА7НЯ7
І що?
Соседка Маши• 15 мая в 22:26
Ответ дляРеверанс
Какую армию? Где она ? Какую военную промышленность ? На 5 году войны мы начали давать отпор и какие то ответные действия..
Порошенко кстати обещал закончить войну..когда то я тоже за него проголосовала..
Реально где он добился успеха за годы своего президенства, так это в открытии магазинов Рошен !
Я однозначно против Зеленского, но за него голосовпла, так как Порошенко не оправдал надежд.
Mrs.Ochmonek• 15 мая в 22:28
Ответ дляЕленнн
...
І скільки ж було вироблено наших ракет за 2014-2019 років??
Просто маніпулятивна картинка, яка не заперечує , що при ПП ніхто і не думав по справжньому вкладатися у власну зброю і тим більше тиснути на світ, вимагаючи допомоги по тому ж Будапештському меморандуму
Ответ дляСоседка Маши
Ви ту війну відчували, яка була з 14 до 19 року? І не відчули б ще, аби Порох пішов на 2 строк
Соседка Маши• 15 мая в 22:31
Ответ дляshariat
Я да в 14 особенно сильно, моего мужа все время хотели призвать и брони не было как сейчас...к 19 да все поутихло, но заслуги Порошенко в этом нет.
Mrs.Ochmonek• 15 мая в 22:31
Ответ дляТА7НЯ7
смысл презеденту пустить врага чтоб потом сложнее было его выкурить?
Де потрохоботи, а де - смисл і логіка?
У них просто завдання - валити все на Зеленського, бо перемога України при Зеленському - це їхня політична смерть.
Ответ дляСоседка Маши
І призвали? Чи вдалося пропетляти та домовитись з воєнкомом?
Мого мобілізували в квітні 14, в першу хвтлю, служив. І ніхто, окрім родин військових і впо з Донбасу ту війну не відчував, я це чудово пам´ятаю.
Поутихло в 15 році і в тому його пряма заслуга, підписані угоди.
Mrs.Ochmonek• 15 мая в 22:35
Ответ дляТА7НЯ7
Зараз більший рейтинг, але виборів все одно до перемоги не буде.
Соседка Маши• 15 мая в 22:37
Ответ дляshariat
Нет.
Без всяких договоренностей.
И где эти угоды сейчас или они были подписаны с датой окончания ?
Без всяких договоренностей.
Mrs.Ochmonek• 15 мая в 22:38
Ответ дляshariat
Якесь магічне мислення. Або просто вам підходить уссср в складі імперії
Ответ дляСоседка Маши
Нет.
Без всяких договоренностей.
Ясно, просто відморозились... От шкода, що при поганому Пороху, що не пхали в бус, та не лупили, як при гарному Зелі.
Угоди діяли, поки Зеля їх не розірвав, підписавши інші. В тому і прєлжсть була, щщо вони не мали строку дії, поки їх новий през не розірвав. Ну а потім і велика війна, далі вив курсі.