Краля-Галя• 1 час назад

Я трохи в шоці, і я не стара

Стою біля банкомату і дівчатка мат перемат. Років 15-16
Ох боже
Я не ханжа, не біле пальто зараз
Але це бляха так негарно
Чеширская кошечка• 1 час назад
Ответ дляАнаномчикус
А вы в 15 не матерились? Это нормальный этап взросления.
Ні! Я зараз в 45+ не матюкаюсь, і в 15 не матюкалась і ніхто з моїх подруг чи просто однокласниць не матюкався.

Ананомчикус• 1 час назад
Ответ дляничевока
Не врите.
Мне память еще не отшибло
Патріотка з дивану• 1 час назад
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну, ви можете судити чужих дітей скільки хочете, але те що вони лаються не означає нічогісінько, окрім того, що вони підлітки і приміряють на себе дорослий образ. Вони переростуть і їх попусте, краще слідкуйте за собою, а не за іншими і вдосконалюйте себе.
Воспитывать надо деток, а не надеятся, что перерастут. И я сочувствую, что они видят только такой «взрослый образ».
ЧорноброваЯ• 1 час назад
Ответ дляПатріотка з дивану
Я рада, що ви виховуєте своїх, ви мололець
тяжкаялюдина• 1 час назад
Ответ дляЧеширская кошечка
15-16?
То ви не чули як підлітки 11-12 років матюкаються. Це настільки огидно, при чому і дівчатка, і хлопці. На жаль культура впала нижче плінтуса
Да в начальной школе у десятилетних уже грязный мат, это ужасно просто(((
Чеширская кошечка• 1 час назад
Ответ дляничевока
Нет. Ничего нормального. Мои друзья тоже не матерились. И родители тоже. Только гопники всякие, дети маргиналов. Но кстати, и мои дети не матерятся, по крайней мере никто никогда не слышал.
І у нас в родині ніхто з дорослих ніколи не матюкався. Принаймні при мені, при дитині. Та і зараз ні мати, на батько не матюкаються. До речі батьки чоловіка теж без цього живуть
Патріотка з дивану• 1 час назад
Ответ дляЧорноброваЯ
Да, своим примером в том числе.

ЧорноброваЯ• 1 час назад
Ответ дляПатріотка з дивану
Да, своим примером в том числе.
Ну, умнічка, ви можете гордитися і собою і своїми дітьми. Але засуджувати інших це не дуже гарно, правда?
Идууу--уууу блин• 1 час назад
Ответ дляТільки не про гроші
Цікаво, як працюють без матюків на заводах у інших країнах? Це абсолютно можливо.
Так само працюють у нас.
Диви яка я пава!• 1 час назад
Ответ дляСережкинаЯ
Это не нормальный, а маргинальный. У нас птушники только матерились, а мы нет.
Я в техникуме училась, у нас девушки никто не матерился, а парни может и да между собой, но не при нас.
СережкинаЯ• 59 минут назад
Ответ дляЧорноброваЯ
Почему это? Если у вас в семье принято материться, так пусть они там и упражняются. А не на улице среди нормальных людей и детей.
Идууу--уууу блин• 59 минут назад
Ответ дляПатріотка з дивану
А что вы хотите, тут были опросы, так половина советчиц и сами матерятся и считают это нормой. Какими будут их дети? Я не матерюсь и никогда не материлась, не бухала и дралась на улицах.
Я просто не вмію і не хочу чути чи читати
тяжкаялюдина• 59 минут назад
Ответ дляЧорноброваЯ
Засуджувати дітей, які матюкаються в громадських місцях не дуже гарно?
Можна і треба, а як інакше?
ЧорноброваЯ• 56 минут назад
Ответ дляСережкинаЯ
А звідки ви вирішили, що в моїй родині прийнято лаятись? В моїй родині прийнято слідкувати за собою, а не за іншими.
Тільки не про гроші• 57 минут назад
Ответ дляSeehund
Не бойтесь, спросите.))
Інтуїтивно я знаю відповідь, бо по роботі свого часу спілкувалася з усіма регіонами України. Не хочу писати і все зводити у політику, але за моїми спостереженнями було 4 самих грубих і лайливих у спілкуванні області. Ви з однієї з них, без сумніву. Я не хочу продовжувати цю тему, але можу вас запевнити, що не скрізь в Україні, як було у вас в області.
Чеширская кошечка• 57 минут назад
Ответ дляТільки не про гроші
Так тут же мамки цих дівчат і пасуться, які зараз напишуть, що це норма.
Насправді не норма. На це саме скаржаться зараз мої сусіди і друзі, що залишилися у Києві. Кажуть, що багато стало немісцевих і багато матюків від дітей і підлітків прям на вулиці, чого не було до війни.
Ох, нас з вами зараз заклюють. Але це правда. Матюкливі діти зʼявилися з початком війни. Хлопці по 6-7 років гралися на майданчику і обговорювали як їх місто бомбили. Не буду писати назву того багатостраждального міста на сході, щоб нікого не образити.
А ще минулого року ми з дитиною на 3 дні їздили до Львову. І за увесь цей час я 1 раз почула матюки від хлопців років 14-15 і на жаль російською. Щоб не казали що я мовний срач розводжу, то одразу скажу що перші 42 роки свого життя я теж була повністю російськомовна.
Идууу--уууу блин• 57 минут назад
Ответ дляКраля-Галя
Ви знаєте мій чоловік військовий
Як думаєте матюкається? То я вам відповім, мабуть але не дома, не при дружині і не при людях
Так, не вдома. Вони навіть на нарадах можуть. в мене цивільний, але приймає участь в підвищенні обороноздатності, до цих пір не може звикнути до військової лайки під час дискусій, обговореннь.
Патріотка з дивану• 57 минут назад
Ответ длятяжкаялюдина
Можна і треба, а як інакше?
Нет, не дюже, если это рядом со мной. И если бы как раньше, взрослые их одергивали, раз родители не научили, то может скорее бы дошло.
ЧорноброваЯ• 57 минут назад
Ответ длятяжкаялюдина
Можна і треба, а як інакше?
Вам стане від цього легше і приємніше жити?

Цвіпканя• 56 минут назад
Це не те що не гарно, це просто огидно, деякі підлітки матом розмовляють, можливо це період самоствердження - не знаю.
тяжкаялюдина• 55 минут назад
Ответ дляЧорноброваЯ
Якщо це дасть якісь плоди, то так, безсумнівно стане приємніше
І не доведеться червоніти і закривати вуха своїй нормальній дитині
Идууу--уууу блин• 55 минут назад
Ответ дляПатріотка з дивану
Золоті слова. Діти копіюють батьків в основному.
Seehund• 55 минут назад
Ответ дляТільки не про гроші
И что у вас за работа?
Чеширская кошечка• 55 минут назад
Ответ дляSeehund
То вы на заводе не работали, там иногда можно было донести только с помощью матерных выражений.
Це як в тому анекдоті. Замовник питає бригаду майстрів скільки часу займе ремонт, на що той питає чи будуть в цей час вдома діти. Так, діти будуть вдома. А, ну тоді в 2 рази більше часу знадобиться, тому що в бригаді буде порушена звична комунікація, не всі будуть один одного розуміти
Десь так, але...• 54 минуты назад
Це фаза, більшість підлітків її проживають.
Мене трохи дивує, що більшість дорослих не здатні без мату говорити у неформальній обстановці. Проте, згадуючи з якої епохи дорослі, питання відпадають.
Диви яка я пава!• 53 минуты назад
Ответ дляЧеширская кошечка
А баннеры по всей стране с призывами кораблю идти в пешее эротическое и не только, это никак не повлияло? Если нет никакой цензуры даже для медиа?
Цвіпканя• 50 минут назад
Ответ дляАнаномчикус
Нічого нормального. Я ще можу припустити, що вкидання чогось для зв´язку мови, але коли розмовляють мовою матюків - це не норм ні в якому віці і це ніяк не прикрашає нікого, це з розряду про скудоуміє і обмежений словниковий запас.
ЧорноброваЯ• 53 минуты назад
Ответ длятяжкаялюдина
😂😂😂 бідна нормальна дитина, як же їй жити в цьому ненормальному і неідельному світі.
Чеширская кошечка• 52 минуты назад
Ответ дляКраля-Галя
Ви знаєте мій чоловік військовий
Чоловік моєї сестри перевізник, звик з водилами спілкуватись іх мовою, іноді забувається і при моїх дітях може матюкнутись. То сестра йому вже стільки разів затріщини виписувала. Він вже сам навчився себе по губах стукати якщо раптом зайве ляпне
тяжкаялюдина• 51 минуту назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Поддерживаю, никогда еще не было такого разгула и нормализации открытого мата в медиа-пространстве

Естественно, дети это тут же подхватывают, это же норм, если так открыто взрослые с телика говорят