Шумелка Мышь• вчера в 18:53

Трудности наступления беременности

Есть ли здесь такие кто живет на прифронтовых территориях и кому долго не удаётся забеременеть?
Мне кажется стресс сейчас очень влияет на наше женское здоровье...
Белая и пушистая• вчера в 18:53
Стрес взагалі впливає на здоров´я, не лише жіноче

Всіх підсаджую• вчера в 18:54
Муж ваш на брони?
Люблю_смаколики• вчера в 18:54
Мда..
ХаДиДиШь• вчера в 18:55
Я думаю якщо на самому кордоні спробувати, може щось вийде. Провокатор з вас, автор так собі і жартівник ніякий.
автор Шумелка Мышь • вчера в 18:56
Ответ дляХаДиДиШь
А почему это провокатор и шутник? Я о реальной проблеме говорю
ХаДиДиШь• вчера в 19:04
Ответ дляШумелка Мышь
Реальна проблема народити і виховати в прифронтові зоні. Не завагітніти в прифронтові зоні це Боже провидіння. Пробуйте ще писати.
Качка в тапцях• вчера в 19:04
Ответ дляХаДиДиШь
Скарга на Вас.

ХаДиДиШь• вчера в 19:06
Ответ дляКачка в тапцях
Скарга на Вас.
За те що в прифронтові зоні проблема народжувати і виховувати дітей? У вас інша думка? Аргументуйте. Я готова з вами посперечатись. Якщо ви маєте що написати
Всіх підсаджую• вчера в 19:06
Ответ дляХаДиДиШь
Людей не волнует, что можно без жилья остаться. Может на подачки расчитывают
Качка в тапцях• вчера в 19:07
Ответ дляХаДиДиШь
У нас третина країни прифронтова зона. Жінкам не народжувати?
ХаДиДиШь• вчера в 19:07
Ответ дляВсіх підсаджую
Можна просто померти, щодня.
Качка в тапцях• вчера в 19:08
Ответ дляВсіх підсаджую
Може Ви не знали, багато людей в прифронтових містах давно без житла. Повторюю, не народжувати нікому?
ХаДиДиШь• вчера в 19:08
Ответ дляКачка в тапцях
Це неправда. Логіку вмикаємо, це не аргумент.
Качка в тапцях• вчера в 19:08
Ответ дляХаДиДиШь
Що значить неправда, подивіться мапу. Чи Ви не в курсі, бо десь швендяєте закордоном?
ХаДиДиШь• вчера в 19:08
Ответ дляКачка в тапцях
А ви пропонуєте на вулиці народжувати, для вас це норма, чи може в підвал дитину нести, після пологів?
Качка в тапцях• вчера в 19:09
Ответ дляХаДиДиШь
У нас що, заборонили оренду?
ХаДиДиШь• вчера в 19:09
Ответ дляКачка в тапцях
Швендяєте ви, тому що тільки вашим швендєням можна пояснити тупість яку ви пишете.
Качка в тапцях• вчера в 19:10
Ответ дляХаДиДиШь
Та ні, по Вашим. Ви пропонуєте кільком областям не народжувати взагалі. Це треба бути зовсім безмозкою.
ХаДиДиШь• вчера в 19:10
Ответ дляКачка в тапцях
У нас що, заборонили оренду?
А що у нас заборонили оренду не в прифронтові зоні?

Качка в тапцях• вчера в 19:10
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
ХаДиДиШь• вчера в 19:11
Ответ дляКачка в тапцях
Удалено администрацией...
Леопардові панчохи• вчера в 19:12
Ответ дляШумелка Мышь
Если вы говорите о реальной проблеме, тогда уже давно проконсультировались со специалистом, и знаете ответ на этот вопрос
ХаДиДиШь• вчера в 19:12
Ответ дляКачка в тапцях
Удалено администрацией...
Качка в тапцях• вчера в 19:12
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
Мій вже випускається зі школи. У мене просто є чим думати, на відміну від.
ХаДиДиШь• вчера в 19:13
Ответ дляКачка в тапцях
Ще народіть, більше треба в прифронтові зоні народжувати.
Качка в тапцях• вчера в 19:13
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
ХаДиДиШь• вчера в 19:14
Ответ дляКачка в тапцях
Удалено администрацией...
Teonaa• вчера в 21:11
Ответ дляКачка в тапцях
А для чого ускладнювати і ризмки додаткові нести? Переїхав, кудист. Потім будь ласка. Які проблеми