Мейк-ап форева• Изменено 1 час назад

Може Погіршуватися зір після алкоголю?

Питання дивне, знаю але
Післявживання алкоголю (скажу чесно в немалих дозах) на наступний день, крім стандарних похмільних проблем помічаю проблеми з зором, розмитість, ніби важко фокус навести, Загалом мені зір різко погіршився за минулий рік, була в лікаря для читання виписали окуляри. Але крім того ці похмільні прояви мене лякають, понакручувала собі що це якась неврологія, проблеми з мозком чи взагалі пухлина, бо раніше такого не бувало.
Такий похмільний синдром це нормально чи ні? Бо якось не зручно з таким йти до окуліста запитанням. Що перевірити? В чому може бути проблема? Чи просто вже пора кидати пити)?
А ось і я• 1 час назад
Ну конечно, сосуды же дают свое. Зрение хуже. Надо минимум пару дней, чтобы восстановилось после алкоголя

Готова до другої• 1 час назад
Конечно
Твоя космішна• 1 час назад
Лет вам сколько? Может уже физиологическое?
Меряю от 0• 1 час назад
Можете и ослепнуть если суррогат какоцто пьете
Готова до другої• 56 минут назад
Одно из проявлений абстинентного синдрома после длительных возлияний
Джинци на Флісі• 51 минуту назад
похмельный синдром — это вообще не нормально. это острая интоксикация организма. т.е. это вас не тревожит, а зрением вы обеспокоены.
Ластоноша• 41 минуту назад
Если не метил ,то конеш реакция сосудов

автор Мейк-ап форева • 24 минуты назад
Ответ дляТвоя космішна
автор Мейк-ап форева • 19 минут назад
Ответ дляМеряю от 0
Та ні, не сурогат, купую щось з кращого, дорожчого і не змішую хоча можливо і десь не якісне можуть підсунути