Да Щас же• 2 часа назад

А бувають вірними чоловіки тільці 40+?

интайм_не_предлагать• 2 часа назад
Бывают в любом возрасте, это ж Тельцы.

Бензопирен• 2 часа назад
no
Безсовісна кума• 2 часа назад
По-моему, в 40+ как рази начинают с ума сходить. Как говорится ’Седина в бороду, бес в ребро’
Сегодня не целуюсь• 2 часа назад
Вот интересно, почему природа не придумала отстегивающиеся причиндалы, отстегнул, отдал жене на хранение, вечером надел, все спокойны, в мире любовь и гармония)) Все улыбаются и танцуют)
Безсовісна кума• 2 часа назад
Ответ дляСегодня не целуюсь
А пИсать как?
Сегодня не целуюсь• 2 часа назад
Ответ дляБезсовісна кума
А пИсать как?
Так яйцаж)
Алина-1240• 2 часа назад
Они все верные, до поры, пока кто то другой не встретился, и не согласился на них😂

автор Да Щас же • 2 часа назад
Мені здається, саме тільці, не вміють бути вірними. Після 40 то взагалі, торба. Навіть не знаю ще схожих блядунів. Але це висновок з оточення, з тільцями не зустрічалась в ніколи.
Ну ниче се• 2 часа назад
Если мужик изменял он будет и в молодом возрасте это делать, это не лечится. До тех пор как импотентом не станет
автор Да Щас же • 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Ага, як і овни. Можуть бути вірними… 2 тижні
АБВГДэшница• 2 часа назад
Дивне питання, їм важливо щоб вдома було смачно, секс регулярний, прибрано, діванчик. Гульнути можуть, але якщо жінка сама прийшла, сама все влаштувала і сама дала, бо вони ліниві.
Вообще не факт• 2 часа назад
Ответ дляАБВГДэшница
О це 100%- підпишусь під кожним словом
автор Да Щас же • 2 часа назад
Ответ дляАБВГДэшница
Ліниві. Але якщо симпатична жіночка вильне хвостиком, то лінь пропадає, і вимикається абаяніє
АБВГДэшница• 2 часа назад
Ответ дляДа Щас же
Я ж так і сказала, коли не треба добиватися, подаруночки, а жінка сама стрибає, таке можливо. Але це рідко, щоб на 40+ чоловіків жінки зходу стрибали.
Алина-1240• 2 часа назад
Ответ дляДа Щас же
Это не зависит от гороскопа) изменяют все) вопрос только или найдут с кем, и или тот человек на них согласится😂
автор Да Щас же • 2 часа назад
Ответ дляВообще не факт
О це 100%- підпишусь під кожним словом
Я тому і питаю. Бо всі тільці, кого я знаю, а це чоловіків 20, гуляки такі, що гай шумить.
АБВГДэшница• 2 часа назад
Ответ дляДа Щас же
У мене знайомі навпаки. Близнюки гуляють, Леви, Стрільці, Водолії любителі новенького.
Квітнева Іванівна• 2 часа назад
Ответ дляАБВГДэшница
Да,,где-то так и есть.
Безсовісна кума• 2 часа назад
Ответ дляСегодня не целуюсь
Так яйцаж)
Самотык останется

Квітнева Іванівна• 1 час назад
Моему тельцу 40+. Верный. Скучный, но верный.
автор Да Щас же • 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Не залежить звичайно, але чомусь риси характеру загальні є. Лева за 3 км видно, як і рака, або рибу. Я не будую нотальні карти, я люблю аналізувати і спостерігати. В моєму оточені, наприклад, є пар 10 де він близнюк а вона овен і ид
Квітнева Іванівна• 1 час назад
Ответ дляДа Щас же
Знакомая нашла в Германии мужа - телец. Мужику 50+. Детей нету, жены нет. Ни рыба, ни мясо, хотя визуально нормальный. Вот как так?
автор Да Щас же • 1 час назад
Ответ дляАБВГДэшница
Раки ще гуляки, овни
Квітнева Іванівна• 1 час назад
Ответ дляДа Щас же
Да, львы с прибарахом. Они любят себя.
Безсовісна кума• 1 час назад
Ответ дляДа Щас же
Вы неверно вопрос поставили в стартпосте. Вас интересуют блядуны относительно знака зодиака, а не по возрасту
Квітнева Іванівна• 1 час назад
На моем опыте верные козероги и тельцы.
АБВГДэшница• 1 час назад
Ответ дляДа Щас же
Раки ще гуляки, овни
У мене просто в оточенні жодного рака, а Овнів я так люблю по життю як друзів (і чоловіків, і жінок), що намагаюся не заглиблюватися у перипетії такі.
автор Да Щас же • 1 час назад
Ответ дляБезсовісна кума
Ні, мене саме тільці цікаві. Вони мені подобаються. А 40+ кажуть вони взагалі в збочення йдуть, аля свінгерство і тд. Тому таке і питання
Ананомчикус• 1 час назад
Ответ дляСегодня не целуюсь
Эээээ
автор Да Щас же • 1 час назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
На моем опыте верные козероги и тельцы.
Про козерогів не скажу. Жінки козерожки дуже сесуальні