Бутерброд и я• 2 часа назад
Що це твориться з самопочуттям остані 4 дні?
Як у вас? Настрій скаче, в основному поганий. Голова болить.
До цього все було ок, навіть зважилася на дві недалекі поїздки.
А це як підмініли.
Дуже чужа• 2 часа назад
Ответ дляСаджу все зарання
У нас все норм!а вы следите за здоровьем и что жрете
а че надо жрать для настроения?
Домашня Зюзя• 2 часа назад
В мене теж щось дурне. То слабкість, то пожвавлення, то плакати хочеться. Нікого ні бачити не хочу, ні чути.
Саджу все зарання• 2 часа назад
Ответ дляДуже чужа
а че надо жрать для настроения?
Для хорошего самочувствие прежде всего нужно есть качественные продукты,побольше белка и овощей
И настроение и самочувствие будет лучше
ЧупакабраЗеБест• 2 часа назад
Ответ дляДомашня Зюзя
то же самое, вчера ездили в монастырь, все жаловались, у кого кружится,кто блеванул,
мне в целом было норм, спуситалсь в пещеры, стало дурно
Домашня Зюзя• 2 часа назад
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я нікуди не те що не їду, навіть не йду. На вулиці кидати починає, ноги як з вати.
Слухи-руки не распускаю• 2 часа назад
Так, головний біль і заї...ло все, до крику. Два дні чоловік вигрібає від мене.
Алгонавт• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
И настроение и самочувствие будет лучше
Особенно белка с магаз курицы,вонючее мясо..
Саджу все зарання• 1 час назад
Ответ дляАлгонавт
Если у вас кроме вонючей магазинной курицы нет больше никаких альтернатив белка,то какие к нам претензии??
Своего не предлагать• 59 минут назад
Не знаю що це, але думаю, що якісь магнітні бурі абощо. В мене зранку прям нестерпно розболілась голова. Тиск в нормі, а от пульс в спокійному стані 116. Фіг його знає що це, але аж вуха закладало. Випила спазмалгон. Є вже повно всякого різного в аптечці від голови ( мені 48 і я не найстарша в нашій сім’ї), але особисто мене краще всього знеболює саме він. Вроді попустило, а то прям овоч
Алгонавт• 52 минуты назад
Ответ дляСаджу все зарання
А где вы увидели претензии,?
И к кому ,к вам,вы мне так нужны как зайцу стоп сигнал
Бутерброд и я
• 22 минуты назад
Ответ дляСаджу все зарання
А що треба жрати?