Сунуся в чужі справи• сегодня в 14:13
Авіа переліт Кишинів Турція, прошу поради
Доброго дня всім. Не літала літаком вже років 10, а тут зібралася в Аланію. Готель вже проплачений, а от квитки потрібно купити самій.
Дівчата, хто часто подорожує літаком порадьте будь ласка. На сайті купа квитків, з прямими /непрямими рейсами я вже розібралася.
І от виникло ще одне питання рейси бувають регулярні та чартерні. З питань подорожі раджуся з ШІ, цілком допускаю, що він може плутати, але він говорить что краще брати регулярні рейси, бо чартерні можуть відмінітися, або перенестися дата вильоту, або онлайн-реєстрацію там не можна зробити, або місць не буде...
В переліку можливих рейсів на вересень всі майже чартерні((( а один регулярний захмарно коштує. Думаю взагалі відмовитися від ідеї авіаперельоту, бо порадитися немає з ким. Але і автобусом пиляти теж таке собі, на і надійного перевізника також важко знайти - то автобус замінюють на гірший, то запізнюються. Цікаво було почитати ще і ваші відгуки про автобусні перевезення
Сунуся в чужі справи
• сегодня в 14:19
Ответ дляГугелП@лАмался
А у вас не пакетный тур?
Отдельно билеты очень дорого.
Мені потрібно купити лише квитки.
Зайченя• сегодня в 14:23
Ответ дляСунуся в чужі справи
Мені потрібно купити лише квитки.
Така дурна ідея, пакетним туром завжди простіше
ГугелП@лАмался• сегодня в 14:24
Ответ дляСунуся в чужі справи
Мені потрібно купити лише квитки.
Так а зачем вы бронировали отель без перелета?
Сунуся в чужі справи
• сегодня в 14:24
Ответ дляЗайченя
Ну бувають різні моменти. Відпочинок мені оплатили. Якось же ж їздять люди самі. І у справах, і до родичів.
ЯяяКакаджамбо• сегодня в 14:24
А зачем бронировали отдельно? Часто пакетный тур с перелетом выходит по цене самостоятельной брони отеля. В чем была выгода брать отель отдельно?
Спілий баклажан• сегодня в 14:26
Бред такой накрутили,сами себе геморрой (
+ Билеты+ трансфер+ страховка
Сунуся в чужі справи
• сегодня в 14:26
У когось буде відповідь саме по придбанню квитків, а не з докорами чого я не купила пакетний тур? Вже пояснила вище. Мені його подарували. Моя задача тільки доїхати. Для чого це обговорювати?
Я спитала дівчат, які самі купують квитки, такі люди теж є
Спілий баклажан• сегодня в 14:27
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так вам подарили пол путевки+ геммор
Спілий баклажан• сегодня в 14:27
Ответ дляСунуся в чужі справи
Купите у любого туроператора билет на чартер
ЯяяКакаджамбо• сегодня в 14:27
Ответ дляСунуся в чужі справи
Именно это направление большой геморрой. Напрямую летают мало и задорого. Летела весной в Стамбул, со мной женщина летела в Аланию зубы делать с пересадкой, прямые рейсы стоят космические деньги
Сунуся в чужі справи
• сегодня в 14:29
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Дякую. На потрібну мені дату летять 11 рейсів. Але майже всі вони вказано як чартерні. От і в мене питання чи дійсно чартерні рейси можуть бути ненадійні?
МеняАЖтрусит• сегодня в 14:29
Ответ дляСунуся в чужі справи
Рекомендую перевізника ALF
Сунуся в чужі справи
• сегодня в 14:30
Ответ дляСпілий баклажан
Так а навіщо купувати чартер у туроператора, якщо чартерні квитки оно в продажу на 11 рейсів? Я питаю про регулярні
МеняАЖтрусит• сегодня в 14:31
Ответ дляСунуся в чужі справи
Всі подорожуючі літають чартерами.
Може бути затримка рейсу, не більше того.
Сунуся в чужі справи
• сегодня в 14:32
Ответ дляМеняАЖтрусит
Всі подорожуючі літають чартерами.
ALF ви рекомендували. А куди ви ним їздили? Просто до Аланьи 46-50 годин їхати)) Треба якось витримати буде.
Спілий баклажан• сегодня в 14:33
Ответ дляСунуся в чужі справи
Вы пишете,что высокие цены на регулярные рейсы. Я вообще не поняла,что нужно подсказать....
Мне знакомая сказала,что часть рейсов из Кишинева вообще отменили. Я бы ехала автобусом, мне нормально,я слушаю аудиокниги и сплю.
Но другие вешаются долго сидеть: спина болит и ноги отекают. Смотрите по себе,как вам лучше.
ЯяяКакаджамбо• сегодня в 14:34
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ну в свое время из Украины у меня лично проблем не было. Но могут перенести в любую сторону особенно в сезон. И вам весь гемор с трансфером и заселением решать самой. Предположу что трансфер может быть особенной проблемой. Наверное тогда лучше брать его у отеля напрямую если они предоставляют.
А так конечно вам даритель подогнал хороший гемор с подарочком
тогдалия• сегодня в 14:34
Ответ дляСунуся в чужі справи
А що регулярні? Купуйте
МеняАЖтрусит• сегодня в 14:35
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я рекомендувала вже? Я на порадниці один раз на п’ять років, але може бути, не пам’ятаю.
Я їздила в Болгарію з ними.
Але до поїздки читала відгуки і після залітали відео про них і Тік-Ток, їх дуже хвалять. Надійні автобуси.
Їздила автобусом в Туреччину, але не з ними. Витримати можна, не смертельно. Я ще й з дитиною була 8 років.
Я їздила в Болгарію з ними.
Сунуся в чужі справи
• сегодня в 14:35
Ответ дляЯяяКакаджамбо
В мене вже є і проживання і транфер. Треба тільки доїхати до Анталії. Розглядаю варіанти як
Спілий баклажан• сегодня в 14:35
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так Альф летает на разных авиалиниях, это просто туроператор, который выкупают блок в самолёте
ЯяяКакаджамбо• сегодня в 14:36
Ответ дляСунуся в чужі справи
На счет надежности, нам даже пегасус регулярный сдвинул весной вылет и потом еще опоздал на 1.5 часа. В итоге вместе добираться метро за три копейки пришлось брать такси за 40евро. И это регулярный рейс
ЗаведУющая• сегодня в 14:37
Ответ дляСунуся в чужі справи
А не хотите автобусом ? Дешевле и без всякой возни . Сели в Киеве и до Анталии
Сунуся в чужі справи
• сегодня в 14:38
Ответ дляСпілий баклажан
А яким перевізником ви їздите можна поцікавитися? З одного боку дійсно, набагато простіше сів в автобус і доїхав до місця. Є навіть автобуси з реклайнерами або лежачими місцями, але читаєш відгуки і пишуть- запізнився автобус, подали не той автобус, що мали, прийшли по бронбюванню, а місць немає... Тому вирішила і подивитися авіа
Спілий баклажан• сегодня в 14:39
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я езжу через ТА Пилон и ТА Альянс
Мне Альф не нравится,хотя знакомые ездят, довольны
Турагенція Tourdream• сегодня в 14:39
Ответ дляСунуся в чужі справи
До Аланії Вас цей автобус не довезе. Автобуси їдуть до аеропорту Анталії. А далі, якщо пакетний тур, то туристів так само, як з літака забирає та розвозить по готелях трансфер.
Стосовно квитків на чартер та регулярку, не відомо ще, що зараз стабільніше. Регулярних рейсів за останній час не мало провідміняли. А чартери літають, тим більше по такому популярному напрямку, як Туреччина. Туди завжди було багато чартерних рейсів.
Спілий баклажан• сегодня в 14:40
Ответ дляСунуся в чужі справи
Если у вас на сентябрь отель, я бы сейчас не покупала, понаблюдала за ситуацией.
Спілий баклажан• сегодня в 14:41
Ответ дляСунуся в чужі справи
+ вам до Кишинева нужно ещё дотарахтеть...