Трусиковед• вчера в 17:02

Терміново шукаємо касира в приватний медичний центр

Може хтось, дівчатка, шукає роботу. Робота не важка, приймати в пацієнтів гроші за прийом. Зарплата обговорюється, досить непогана. Метро Голосіївська, Київ. Ейджизму нема, але охайний зовнішній вигляд важливий. Також культура спілкування.
Мішечок щастя• вчера в 17:09
Досить не погага це для Вас, а для тих хто шукає треба в цифрах чистими розуміти

Сокодавка ще та• вчера в 17:13
Напишіть графік роботи і заробітну плату. Може когось зацікавить.
ДелайКак_Я• вчера в 17:18
График? Зарплата?Только касса? Или еще что-то?
автор Трусиковед • вчера в 17:22
З усіх вищезгаданих питань краще звернутись напряму до керівництва. 044 501 03 51
66сезон666серия• вчера в 17:23
Когда нет конкретики изначально, в итоге , как показывает опыт. намахивают на зп. Опишите четкие условия и график , если реально хотите найти кандидата на должность.
Міняйловна• вчера в 17:24
Ответ дляТрусиковед
Боже, у вас немає мобільного номеру, немає можливості оплатити вакансії на сайтах з працевлаштування? Яка у вас ЗП?
66сезон666серия• вчера в 17:24
Ответ дляТрусиковед
и резюме прислать? .. или сразу на собеседование прискакать?
ну ну..

Міняйловна• вчера в 17:24
Ответ для66сезон666серия
ну ну..
ЗАПИСАТИСЯ на співбесіду
66сезон666серия• вчера в 17:25
Ответ дляМіняйловна
Центр слухової реабілітації АВРОРА.... название многгообещающее
автор Трусиковед • вчера в 17:25
Ответ для66сезон666серия
Спасибо, я не відділ кадрів, просто тут працюю. Є телефон, можна про все попитати.
Якщо вам, звісно, треба саме робота касиром, с не просто задовольнити цікавість.
66сезон666серия• вчера в 17:26
Ответ дляМіняйловна
ЗАПИСАТИСЯ на співбесіду
ау.. тетя... внимание, читаем по губам если не слышим - вначале условия , график и уровень зп. а потом, если вдруг кто то захочет, будет записываться на собеседование.. в рабство просто так не бегут вслепую! хоть что то огласите и пообещайте
Міняйловна• вчера в 17:26
Ответ дляТрусиковед
максимально дивно телефонувати керівництву на 044
автор Трусиковед • вчера в 17:27
Ответ дляМіняйловна
До чого тут я? я працюю в цій компанії, ділюсь з порадницями вакансію.
Що платити, який вам номер давати?
66сезон666серия• вчера в 17:27
Ответ дляТрусиковед
нахрена тогда ваша инициатива??
Міняйловна• вчера в 17:27
Ответ для66сезон666серия
а я шо? я не авторка
66сезон666серия• вчера в 17:27
Ответ дляТрусиковед
Що платити, який вам номер давати?
працюйте. не отвлекайтесь... продуктивная вы наша
66сезон666серия• вчера в 17:28
Ответ дляМіняйловна
а я шо? я не авторка
вибачте!!!
Заюшка_хозяюшка• вчера в 17:28
Зп не більше 15.
Графік який?
Міняйловна• вчера в 17:30
Ответ дляТрусиковед
Що платити, який вам номер давати?
hr на мінімалках?

автор Трусиковед • вчера в 17:30
Ответ дляМіняйловна
ЗАПИСАТИСЯ на співбесіду
Нащо? Поговорити для початку.
автор Трусиковед • вчера в 17:31
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Зп не більше 15.
Графік який?
Більше, вагомо більше.
ЧупакабраЗеБест• вчера в 17:32
Ответ для66сезон666серия
а что тут не так?
Заюшка_хозяюшка• вчера в 17:33
Ответ дляТрусиковед
Більше, вагомо більше.
17 чи 30?
автор Трусиковед • вчера в 17:34
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а что тут не так?
Оце і я дивуючь. А кажуть ’жінка жінці - дім’. От і я порадила щиро норм організацію. Стабільну, оф працевлаштування, де сама працюю.
Отримала відро помиїв.
Джинци на Флісі• вчера в 17:36
Ответ для66сезон666серия
Удалено администрацией...
Міняйловна• вчера в 17:37
Ответ дляТрусиковед
Отримала відро помиїв.
Ви не надали жодної конкретної інформації про вакансію. Лише локацію і те, що ця робота стабільна саме ДЛЯ ВАС.
автор Трусиковед • вчера в 17:38
Ответ дляДжинци на Флісі
Удалено администрацией...
Дякую. Я вже тричі пожалкувала, що поділилася.
пАлАвинкА• вчера в 17:39
А у Вас який графік роботи?
автор Трусиковед • вчера в 17:40
Ответ дляМіняйловна
Бо я знаю, що тут норм, стабільно, ми не перетруджені. Зарплату нехай дзвонить питають кому треба. Я просто поділилася з порадницями. Я не робота.юа. Я тут працюю і поділилася, розумієте?
автор Трусиковед • вчера в 17:41
Ответ дляпАлАвинкА
А у Вас який графік роботи?
З 9 до 17.30