буреЛОМКА• сегодня в 08:33

Чи є сенс переплачувати за Майорку? Хто там був? Чи дійсно там вау вау?

Порівняно з Салоу і Кальпе на материковій Іспанії - там де я була
Діло в тому що за майорку треба +30% ціни ще доплатити
Чи є там аквапарк? Для 5-7 років
Ждун с Нибиру• 2 часа назад
Були в Кан Пікафорт. Красива природа, море. Але нічого особливого. Хорватія острови для мене набагато красивіші

Наталочка• 2 часа назад
В Салоу нема аквапарку, є поруч Порт Авентура, на Майорці нема аквапарку. Мені більше сподобалось в Салоу. На Майорці дуже напряжно з транспортом, якщо берете автівку на прокат, нема де припаркуватись. В Салоу величезний пляж, близько до Барселони
СкокоМнеДадите• 2 часа назад
Я в Испании уже была , на Майорке нет, взяла билеты туда через месяц
Лялькодзьоб• 2 часа назад
На Майорці є декілька аквапарків, найбільший недалеко від Магалуф. Біля Алькудії також є маленький аквапарк, але нам не сподобався, не вартий уваги. На Майорці гарно розвинуте автобусне сполучення, за невеликі кошти можна поїздити по острову і ніяких проблем з парковкою
Домашка• 2 часа назад
Меня Майорка не впечатлила.Как чисто пляжный отдых даже Кипр лучше
aljonyshka• 2 часа назад
Ответ дляДомашка
А где Вы были?
Домашка• 1 час назад
Ответ дляaljonyshka
А где Вы были?
На Майорке?Пагуера
На Тенерифе чуть дешевле все ,но пляж взрослый