Всіх підсаджую• вчера в 09:12

У кого тоже с комедиями беда

хороший юмор сейчас будто редкость
Я только за!• вчера в 09:12
я по драмам
дешевый юмор меня бесит

Библиотекарь• вчера в 09:14
Я по драмам. З багатьма епізодами і купою акторів.
Герцогиня• вчера в 09:25
люблю старые комедии, типа Наверное Боги сошли с ума, Гольф-клуб, сейчас юмор какой-то плоский.
Суцільна зрада• вчера в 09:30
Правдива терапія
Маленькі віщуни
Людвіг
Щасличик Генк
Пожмаковна• вчера в 09:33
Нещодавно дивилася італійську романтичну комедію ’Безумное свидание’ 2025 (чи 24 року) знятий. Приємний європейський гумор, відчуття як після келиха гарного вина.

Сутність: він приходить до неї на побачення, але то все показується не тільки в звичайному ракурсі, але і з середини голови кожного. Що думає вона, наприклад, коли обирає одягтна побачення, чи він коли намагається зрозуміти що влна сказала.
І ці внутрішні думки- монологи показані як окремі субособистості в голові: субособистість критик, романтик, скептик і так далі. Жодної шутки нижче поясу. Достойна романтична комедія.
Тема субособистостей всередині взагалі класна, задумалася про свої після перегляду...
Щиро рекомендую, особливо якщо нудить від від туповптого американського стилю комедій...
наКоблучках• вчера в 09:44
Солидарна, автор.
Могу порекомендовать мини-сериал ’Ничего’. Прекрасная ирония
черная мамба• вчера в 09:45
Супернянь. Єдине, що дійсно смішно

Сапай вазони• вчера в 09:57
Люблю французские старые комедии
Я на хвилинку• вчера в 10:07
Ответ дляПожмаковна

’Думками навиворіт’ для дорослих?))) за пораду дякую, подивлюся
ОбережнаЯ• вчера в 10:15
сейчас пересматриваю старое. из последнего ’Однажды в Ирландии’ (The Guard) 2011. но там чёрный юмор.
КаваЗМолоком• вчера в 10:23
Тонкий качественный юмор это Франция. Но сейчас его практически нет. Америка по юмору дно. Посмотрите фильм ’Имя’ 2012г., если не видели.
Ананомчикус• вчера в 10:53
’Семья напрокат’ с Бренданом Фрейзером. Очень добрый и трогательный. Есть моменты от души посмеяться
ОбережнаЯ• вчера в 11:02
Ответ дляАнаномчикус
там разве смешно? он же грустный.
Життє Бентежне• вчера в 12:44
Агенция алиби. Французский юмор тупой и легкий.
Ананомчикус• вчера в 13:05
Ответ дляОбережнаЯ
там разве смешно? он же грустный.
Он трогательный, есть смешные моменты, настроение было хорошее после него
ХуАнита• сегодня в 02:45
Мне в последнее время тоже нравятся французские комедии. Они легкие и ненапряжные - Париж все включено, Соседи сверху, Любовь не по размеру, Жмот
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляПожмаковна

Подивилася, ще раз дякую, дуже сподобалася. Почитала, що режисер Паоло Дженовезе, той що Ідеальні незнайомці, а його вже давно хотіла подивитися, читала багато схвальних відгуків