Кошка Мурка• 1 час назад
Солотвино житло без броні
Підкажіть будь ласка, чи є шанс вибрати житло на свій смак в день приїзду, кінець червня, чи краще бронювати? 2-3 дні плануємо, але з туалетом в номері, можна без басейнів.
Кошка Мурка
• 1 час назад
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Що ви там плануєте робити?
у чоловіка екзема та у сина 14 років теж починається + вийти з сином в Румунію пройтися поки чоловік з собакою буде
Кошка Мурка
• 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А что делаете там обычно 2 дня?
день відпочинку з дороги, день озера, день вийти в Румунію
Кошка Мурка
• 1 час назад
Ответ дляCopy-Paste
Є шанс. Чому ні? А чому бронювати не хочете?
ціни за умови не однозначні, хочеться спочатку глянути де краще
Copy-Paste• 1 час назад
Ответ дляКошка Мурка
Якщо готові на це витрачати час
І скільки не бронювала завжди все відповідає дійсності.
черная мамба• 1 час назад
Ответ дляКошка Мурка
Готуйтеся до того, що витратите день на пошук і оберете з гірших варіантів. У батьків так два роки тому сталася спонтанна поїздка, али вони хоч на тиждень поїхали, а у вас всього 2-3 дні. Житло вони знайшли ближче до вечора, хоча приїхали зранку.
Бронюйте й не створюйте собі проблем
Кошка Мурка
• 1 час назад
Ответ длячерная мамба
Бронюйте й не створюйте собі проблем
крім букінг, які ще порадите сайти? Карпати інфо знаю, може ще якісь є?
Море_море_я_скучаю• 1 час назад
Ответ дляКошка Мурка
2 дні занадто мало для лікування екземи
черная мамба• 52 минуты назад
Ответ дляКошка Мурка
Я через Букінг. Ніколи не було проблем. Батьки одразу звертаються в ті отелі, де вже були. Ви можете також знайти сайти готелів і так забронювати.
Гжегож Бженчишчикевич• 20 минут назад
Ответ дляКошка Мурка
Та в фейсбуці пошукайте солотвинські групи.
Зараз ажіотажу немає
Кошка Мурка
• 11 минут назад
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Зараз ажіотажу немає
в нас ще чишка не дуже полюбляє чужих дітей, тож хотілось вибрати базу поспокійнішу