Анонім-ка• 19 мая в 13:04

7-8 класс. Будут ли ваги дети летом заниматься. Репетиторами?

7-8 класс. Будут ли ваги дети летом заниматься.
Дочка учитс в школе возможно А дистанционке.
С 6 лет занимается английским с репетитором, ходити домой к репетитору (2 раза в неделю). Недавно наняли репетитора по математике, пока что 1 раз в неделю, репетитор приходить к нам. Вот летом думаю чтобы занятия по математике тоже были 2 раза....
По англ репетитор задаёт дз, по матеше нет.
Как думаете это норм что летом ребенок будет заниматься? Или надо дать ребенку отдохнуть? Ну ещё планирую чтобы летом книги читала.... Т.к во время учебы не читаются даже учебники и.к некогда .... Или надо дать ребенку отдохнуть
В курсі діла• 21 мая в 12:49
Ответ дляНеначасі
А якщо 10 дітей і всім потрібно 10 різних шаблонів?
Чому навчають вчителів 5 років у пед інституті?
Я знаю вони вивчають педагогіку..тому якісь підходи в них потрібні бути

Помаранчова душа• 21 мая в 13:28
Ответ дляВ курсі діла
Це добре, що ваша дитина попала в необхідне суспільство. Це класно.

А в вас не було такого що вона не схотіла йди до школи зовсім?
Вже в новій чи старій? В старій просто ненавиділа школу. Треба було це зробити одразу ще в 4 класі, але тягнули, думали так скрізь, поки вона одного разу не поставила перед фактом, що в цю школу більше не піде. Там співпало все: і діти, і класний керівник, яка любить тільки тих, чиї батьки їй цілують в м´яку точку. І мені здається весь пед колектив такий зібрався...і в 4му класі гнобила її вчитель.
В цій теж буває. І вчитель дура, бо багато задала, або всі писали контрольну, бо хтось намагався зірвати урок. Або домашку не робить, бо в телефоні просиділа, а йти до школи потім не хочеться. Вона звичайний підліток з усіма підлітковими проблемами 😅 але якось з ними там справляються. Я взагалі вже не лізу. Коли бачу, що оцінки різко стають низьки начинаю вже або допомагати (виясняти чи потрібно репетитора на декілька занять, щоб пояснив щось, чи сама може). Найчастіше це її лінь. Наприклад весь перший семестр вона не писала в зошиті фізику, бо вирішила, що запам´ятає. Як результат семестрова на 2. Тоді я була суворою 😅 у другому семестрі вже 11. Якось так і живемо. З качелями. Але в неї є стимул. Вона страшенно боїться, що її з цієї школи виженуть, бо їй дуже подобається тут все, є з чим порівнювати . Тому в мене є чим маніпулювати
Помаранчова душа• 21 мая в 13:37
Ответ дляНеначасі
Ну так, вчитель повинен витрачати свій вільний час, щоб вгодити батькам, чиї дати не хочуть вчитися :)
Не повинен) але навчити повинен. Я вам навела 2 різні приклади людей да і все ))
У вас в школі були плнані вчителі? В мене були. І ті яких весь клас боятся і поважав? І такі були. І в школі і в універі. Згадайте, в кого вчились, а в когось на голові на уроках стояли. Що змінилося? Нічого.
Мааарковная• 30 мая в 16:41
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну анг ладно (і то з розвитком ШІ міжмовна проблема впевнена скоро буде вирішена). А математика шкільна навіщо репетитор? Математика або дано, або ні.
Какая проблема будет решена
Я пані прохана...• 30 мая в 18:24
Ответ дляМааарковная
Какая проблема будет решена
Із повільними гальмами на форумах.
Мааарковная• 30 мая в 22:03
Ответ дляЯ пані прохана...
Із повільними гальмами на форумах.
Ну так реально, ши заменит репетиторов по английскому? Это точно у меня гальма медленные?)
Я пані прохана...• 30 мая в 22:33
Ответ дляМааарковная
ШІ прибере в принципі потребу знати інші мови, завдяки розумним пристроям на його основі із функцією синхронного перекладу. Перекладачі будуть потрібні на вузькоспеціалізовані переклади. Зі звичайним побутово-діловим мовленням ШІ вже зараз доволі непогано порається. Через 5-10 років і поготів.
Мааарковная• 30 мая в 22:38
Ответ дляЯ пані прохана...
Какая вы смешная)
Я пані прохана...• 30 мая в 23:07
Ответ дляМааарковная
Какая вы смешная)
Дискусія з переходом на особистості та без хоча б мінімальної аргументації немає сенсу.