Анонім-ка• 19 мая в 13:04

7-8 класс. Будут ли ваги дети летом заниматься. Репетиторами?

7-8 класс. Будут ли ваги дети летом заниматься.
Дочка учитс в школе возможно А дистанционке.
С 6 лет занимается английским с репетитором, ходити домой к репетитору (2 раза в неделю). Недавно наняли репетитора по математике, пока что 1 раз в неделю, репетитор приходить к нам. Вот летом думаю чтобы занятия по математике тоже были 2 раза....
По англ репетитор задаёт дз, по матеше нет.
Как думаете это норм что летом ребенок будет заниматься? Или надо дать ребенку отдохнуть? Ну ещё планирую чтобы летом книги читала.... Т.к во время учебы не читаются даже учебники и.к некогда .... Или надо дать ребенку отдохнуть
Неначасі• 21 мая в 09:22
Ответ дляВ курсі діла
Це ті діти які привчені до шкільної дисципліни з 1 класу, а не ті що навчалися вдома
І ті що в дома теж!
Мій середній з 1 класу вчиться дистанційно.
Зараз він закінчує 4. І він вчиться самостійно, іноді я допомагаю. Тести здає теж самостійно.

В курсі діла• 21 мая в 09:23
Ответ дляНеначасі
😂😂😂😂
Так, вчитель винен, що не може на уроці всім по різному пояснити 😂😂😂
Навіть в наш час в 90 приходили батьки казали вчителям, що вони не пояснюють і да вчитель брав це до увагу і шукав варіанти як пояснити дітям більш доступно а не по шаблону.
Помаранчова душа• 21 мая в 09:24
Ответ дляВ курсі діла
Достукатися до кожної дитини через екран монітору - неможливо, в цьому випадку вчитель тільки вичитує матеріал але зовсім не дивиться як зрозуміли діти як вони поводять себе.
В наш час вчитель дививмя на клас задавав питання та розумів як зайшла інформація.
Зараз такого бути не може...фізично
Я не знаю, що вам сказати, я не була на місці вчителя. Але була на місці мами. В когось балаган на онлайн уроках був, а в когось ідеальна тиша і всі працюють і камери вмикають. А хтось веде урок 10-20 хвилин, дає завдання і справився, а хтось взагалі не париться, скине завання і робіть самі. А підлітків всі такі відповідальні 😅
Да і платні курси онлайн в доньки, куди більшість засунули батьки, але всі працюють. Мабуть тому що за гроші, то навчились ’достукатися’. Да і в приватній школі в доньки вчитель працювала дуже гарно і всі діти зацікавлено все виконували.
В курсі діла• 21 мая в 09:26
Ответ дляНеначасі
І ті що в дома теж!
Вдома в дітей доступ до туалету холодильнику і кішечки, а не дошка парта і стілець і дисципліна та вчитель який дивиться пронизуючим поглядом. Камеру виключили і вважають що справилися
Помаранчова душа• 21 мая в 09:28
Ответ дляВ курсі діла
Жоден хороший вчитель не дозволяє вимикати камеру і вимагає її увімкнути.
Помаранчова душа• 21 мая в 09:30
Ответ дляВ курсі діла
Так , всі діти різні до кожної потрібен свій підхід. Раніше були додаткові заняття причому безкоштовні
Вони ізараз є в хороших вчителів в хороших ліцеях. Називається консультацією. Дитина може прийти з питаннями, або переписати/перездати щось
Помаранчова душа• 21 мая в 09:35
Ответ дляНеначасі
😂😂😂😂
Одразу згадала вчителя в початковій школі доньки і свою клієнтку. 2 абсолютно різні людини. Клієнтка мені каже які зараз батьки та діти. Вчитись не хочуть, батьки не контролюють і тд. В той самий час вчитель моєї дитини на канікулах по прізвищах викликає до себе тих, кому потрібно щось підтягнути, моїй дитині після відпустки на перерві сказала підійти і пояснювала теми, які та пропустила. І про це я дізналась від дитини. Займається з ними додатково за ’планетою міркувань’ і вже в середині березня 22го сказала всім підключатися на онлайн уроки, в той час, як залишилась без житла, речей і ледве встигла спастися.
В ліцеї зараз класний керівник соже і до 17 години сидіти в школі та проводити консультації для тих, і кого є питання та бажання.
В курсі діла• 21 мая в 09:39
Ответ дляПомаранчова душа
В нас збори по цьому питанню. Ну поставить 2 далі що? Ще ж не штраф заплатили розміром з пів коммуналки...
Помаранчова душа• 21 мая в 09:41
Ответ дляВ курсі діла
А що далі?.батьків підключати, якщо на 2-3 раз конкретна дитина не вмикає камеру.

В курсі діла• 21 мая в 09:42
Ответ дляПомаранчова душа
Ну, а батьки коли на роботі як можуть проконтролювати включена камера або ні? І в який саме момент заходить дитина в ту хвилину чи ні?

Я наприклад на роботі в важливих питаннях в цей час...

В нас постійно жаліються що діти затримуються на 5 хвилин

Оці всі моменти вимагають від вчителя часу ..замість проведення уроків.
Помаранчова душа• 21 мая в 09:45
Ответ дляВ курсі діла

Ну тут вже, вибачте, кончені батьки.
Я на свою доньку вплив маю. І після першої б скарги на таке перед кожним уроком за хвилину дзвонила би їй, щоб підключалась та вмикала камеру. А після наступної в неї б в кімнаті стояла камера, або відео зв´язок без звуку зі мною на кожному уроці.
В курсі діла• 21 мая в 09:46
Ответ дляПомаранчова душа
Ну тут вже, вибачте, кончені батьки.
В вас багато вільного часу на роботі слідкувати за моментом коли дитина заходить на кожен урок?
В курсі діла• 21 мая в 09:47
Ответ дляПомаранчова душа
Ну тут вже, вибачте, кончені батьки.
Виходить я такі кончені батьки як ви кажете і так в мене вдома стоїть камера. Але бачити прям як моя дитина включила меру і в яку мить зайшла на урок я не можу.
Помаранчова душа• 21 мая в 09:47
Ответ дляВ курсі діла
В мене так. А якщо в когось немає, то камера за 1500 в кімнату, яка вмикається під час уроків вирішить всі питання і відіб´є бажання страждати хернею
Помаранчова душа• 21 мая в 09:48
Ответ дляВ курсі діла
Але ви можете перевірити ввечері. В чому проблема?
В курсі діла• 21 мая в 09:48
Ответ дляПомаранчова душа
Дитина каже включала заходила.

Вчитель пише на 5 хвилин запізнилися.
Далі що? Бити дитину будете чи як?
Помаранчова душа• 21 мая в 09:49
Ответ дляВ курсі діла
Дитина каже включала заходила.

Вчитель пише на 5 хвилин запізнилися.
Далі що? Бити дитину будете чи як?
То поставте камеру, направлену на монітор
Вчитель знов жаліється, тоді від дитини вимагайте, щоб робила запис екрану кожного уроку, якщо вона вас так дурить.
Помаранчова душа• 21 мая в 09:50
Ответ дляВ курсі діла
Дитина каже включала заходила.

Вчитель пише на 5 хвилин запізнилися.
Далі що? Бити дитину будете чи як?
Бити не буду. Але в неї багатотчого є матеріального, чого їй буде дуже шкода позбутися.
В курсі діла• 21 мая в 09:52
Ответ дляПомаранчова душа
Зрозумійте, щоб вимагати треба це все контролювати деякий час постійно кожного дня кожен урок. А не на роботі працювати.

З таким підходом дитина буде не про урок думати, а про те що мати прийде і лупки дасть за те що кнопку запис екрану на натиснула.

Особисто в мене проблеми на роботі якщо я відволікаюсь на телефон...тут вже теж маю вирогідність звільнити місце. Кому потрібен цей працівник?

В курсі діла• 21 мая в 09:53
Ответ дляПомаранчова душа
Наприклад?
В моєї нічого немає , окрім телефону ноутбуку. І це я не можу забрати, бо в них усе навчання.
Помаранчова душа• 21 мая в 10:02
Ответ дляВ курсі діла
Наприклад?
Почекайте. Ми говоримо про 7 клас? І ви не маєте впливу на дитину вже зараз? То питання тільки до вас. В моєї все просто. Забирається телефон, а всі програми для навчання є в ноутбуці. Точніше я не забираю, а блокую абсолютно все, крім дзвінків. А ще повне самообслуговування. Вона сама собі готує, пере, прасує і т.д. А ще ось собі весь літній гардероб купила за свої кошти, але то вона стльно начудила. А які важілі впливи в вас на вашу дитину це вже видніше вам.
Помаранчова душа• 21 мая в 10:06
Ответ дляВ курсі діла

Я абсолютно впевнена, що кожен з батьків може з цим справитись. Це тільки ваша відповідальність, як у вчителя гарно вчити і не філонити. У цих відмазках я бачу тільки одне: в батьків перекладання виховання на вчителів, у вчителів перекладання навчання на батьків.
В курсі діла• 21 мая в 10:06
Ответ дляПомаранчова душа
Вплив маю, але змусити дистанційно все робити як треба ні. Поруч так, дистанційно ні.
Дурити так вчиться. Може закритися в туалеті аби не чіпали.
Мабуть мою так напрлягає навчання, що вона замість його готова і готувати і прати якби не займатися)

В звідки у вашій гроші? Ви так кажете купила сама ...

Я не можу забрати телефон бо через нього в неї і тести і завдання треба загружати, бо там камера...
Блокування на ноутбуці теж неможливо бо є ссилкі ютуб для уроків.
Вже проходили не виходить. Треба щоб батьки нажимали дозвіл , чоловік на роботі теж зайнятий , завалилася ця система стало ще гірше,
Помаранчова душа• 21 мая в 10:31
Ответ дляВ курсі діла

Гроші з подарунків на день народження. Я такою була, як ваша донька. Але не онлайн, а в школі. Вчитись не любила жахливо. Закінчила без шестірок тількт завдяки тому, що вміла викручуватись. В мене був пробіл в знаннях через дуже слабку школу в 5-6 класі і, щоб наздогнати все це потрібно було багато пахати, а це важко і нецікаво. Грошей на репетиторів не було. Тому я багато гуляла на вулиці 😅 і весь універ теж прогуляла, бо вчитись важко. Шкодую про це. А в мами була позиція ’не втручатись’. Але були вчителі і викладачі, на чиї уроки я жодного разу не прийшла без дз. Краще було взагалі не прийти.
Тому тут я повертаюсь до питання до вчителів. Невже немає жодного предмету, де ваша дитина 100% відповідальна? Тоді нажаль вам не пощастило зі школою.
Відповідальних все виконуючих дітей одиниці. І заставити вчитись, не пропустити де щось не зрозумів, щоб не було прірви задача вчителів. І вони повинні це доносити до батьків, а далі ваша задача зрозуміти причину. Десь допомогти, десь заставити, десь зманіпулювати, десь надавити. Якщо в дитини сильний характер, то вона і без цього в житті справиться, а якщо ні, то залишається тільки вдало вийти заміж, що я і зробила 😅 бо ні характеру, ні знань, ні заможних батьків в мене не було 😅
В курсі діла• 21 мая в 11:00
Ответ дляПомаранчова душа
Тим і займаємося, що шукаємо підхід.
Є предмети де вчителі мало требують і хвалять. Ті і подобаються)

Онлайн вони вже навчилися викручуватися але знань від цього не побільшало.
Помаранчова душа• 21 мая в 11:11
Ответ дляВ курсі діла
Тим і займаємося, що шукаємо підхід.

😅 ну що поробиш. Моя б теж сиділа в телефоні. Але я ’не злажу’ з неї. І змінити школу на сильний ліцей було найкращим рішенням. Їй иєтут побається і не вчитись не можна, бо вилітиш. Або будеш вчитись на 1-3, а бути найгіршою з подруг = катастрофа. Мозг з новими друзями перевернувся на 180. Раніше навіть згадувати не хочу. Там такі таракани в голові у подруг з минулої школи 🤦‍♀️ зараз навіть не вникаю в навчання. Кл керівник сказала в перший день ’батьки, ми вчимос дітей, а не вас, до побачення’ і все. Далі абсолютно всі питання по навчанню/організаційні вирішуватися в них тільки з дітьми. За поведінку або не навчання викликають батьків. За трешову поведінку відсторонюють на тиждень/два. Ще в них є додаткове заняття з олімпіадної математики. За невиконане дз виганяють на один урок, за погану поведінку назавжди 🤷‍♀️ був випадок, коли донька була в директора. Я про це знаю від дитини, мені не повідомив вчитель. На зборах батьки почали вчителя питати ’ ви скажете, якщо мій буде неналежно себе вести’ відповідь була ’ скоріш за всі ні, тільки якщо не зможу сама впоратись’. Ось вам і гарна школа. Де всі дорослі зацікавлені. Я чула і їх онлайн уроки. Без камери вимикали, якщо батьки не попередили, що не працює і одразу повідомляли батькам )) все дуже строго. Розмова не відчитування, а розмова дорослого з дорослим, наче вчитель це керівник на роботі або викладач в універі. Все з повагою і до хлопців кл керівник звертається на ’Ви’ 😅 я досі не вірю, що таке буває в держ школах, як і моя дитина.
В курсі діла• 21 мая в 12:19
Ответ дляПомаранчова душа
Це добре, що ваша дитина попала в необхідне суспільство. Це класно.

А в вас не було такого що вона не схотіла йди до школи зовсім?
Неначасі• 21 мая в 12:38
Ответ дляПомаранчова душа
Ну так, вчитель повинен витрачати свій вільний час, щоб вгодити батькам, чиї дати не хочуть вчитися :)
Неначасі• 21 мая в 12:39
Ответ дляВ курсі діла
Це залежить від дитини. Всі вони різні
Неначасі• 21 мая в 12:39
Ответ дляВ курсі діла
А якщо 10 дітей і всім потрібно 10 різних шаблонів?