Анонім-ка• 19 мая в 13:04
7-8 класс. Будут ли ваги дети летом заниматься. Репетиторами?
7-8 класс. Будут ли ваги дети летом заниматься.
Дочка учитс в школе возможно А дистанционке.
С 6 лет занимается английским с репетитором, ходити домой к репетитору (2 раза в неделю). Недавно наняли репетитора по математике, пока что 1 раз в неделю, репетитор приходить к нам. Вот летом думаю чтобы занятия по математике тоже были 2 раза....
По англ репетитор задаёт дз, по матеше нет.
Как думаете это норм что летом ребенок будет заниматься? Или надо дать ребенку отдохнуть? Ну ещё планирую чтобы летом книги читала.... Т.к во время учебы не читаются даже учебники и.к некогда .... Или надо дать ребенку отдохнуть
В курсі діла• 20 мая в 21:17
Ответ дляПомаранчова душа
Ви пропустили той факт, що немала частина України вчиться онлайн. А це фігня, а не навчання. Бо більшість вчителів працювати не хочуть та роблять це на от...бись і перекладають все на батьків. Звідси і випливають ’дірки’ в знаннях
Абсолютно згодна
В курсі діла• 20 мая в 21:18
Ответ дляНеначасі
Все залежить виключно від дитини
Та ні не згодна. В дітей нема тієї обстановки яка повинна бути у школі тому це вже не ті діти.
Дійсно все на батьках
В курсі діла• 20 мая в 21:19
Ответ дляПомаранчова душа
Не завжди
І далеко не все
Це все одно, що ви прийдете до лікаря і він скаже ’все залежить виключно від вас’.
До мене прийде клієнт і я скажу ’все залежить виключно від вас’. А ні. Від мене вимагають якості і за це мені платять. І поки я її не дам клієнту, він з мене не злізе. А вчителі часто свою відповідальність перекладають, завдавши домашку і розбирайтесь як хочете, а батьки потім вдома вчаться з дітьми, або платять репетиторам. Вибачте, але він отримує гроші за роботу, яку зобов´язаний виконати гарно. Як я, як ви або будь-хто інший
І далеко не все
Ну в них свої відмазки. Вони свої презентації на 30 сторінок приготували скинули і розбирайтеся і відзвітували перед вищим керівництвом, я підготувався ось дивіться.
А розбиратися потрібно довго щоб зрозуміти, а не один урок.
В курсі діла• 20 мая в 21:35
Ответ дляНеначасі
Все залежить виключно від дитини
Дитина на то вона і дитина, щоб її навчати, а не кидати на самостійне.
Неначасі• 20 мая в 21:46
Ответ дляВ курсі діла
Слухайте, діти з 5 класу можуть вчитися самостійно.
Тому якщо у вас дитинка в середній школі чекає, поки її навчать, то так, їй потрібні репетитори
Неначасі• 20 мая в 21:46
Ответ дляВ курсі діла
Дійсно все на батьках
Діти різні. Є відповідальні і вони будуть вчитися в незалежності від умов
Неначасі• 20 мая в 21:47
Ответ дляПомаранчова душа
Не завжди
І далеко не все
Вчитель максимально добре може виконувати свою роботу, але якщо дитина не хоче здобувати знання, то винний в цьому точно не вчитель
Помаранчова душа• 20 мая в 22:06
Ответ дляСама вумна тутички
так вы не ответили на основной вопрос, вы в свои 35 уже стали деректором компании? хотя бы регионального филиала?
я знаю людей которые сидели на лавочке и кем-то стали, так как у них неплохой старт в семье был. И далеко не каждый кто ходил на кружки, к репетиторам и т.д. стал успешнее лавочников
пс. я не говорю что надо забить на учебу и сидеть на лавке.
Директором компании я не стала, но и дочь свою я к этому не готовлю.
Вы не поняли посыл. Он в том, что возраст ’успешности’ сейчас намного ниже, чем раньше.
Помаранчова душа• 20 мая в 22:08
Ответ дляВ курсі діла
І не завжди свої 😅 злизують вони досить непогано.
Помаранчова душа• 20 мая в 22:16
Ответ дляНеначасі
Так діти майже всі не хочут))
І тут вже настає реальність, де вчитель повинен вміти тримати дисципліну, де вчитель повинен десь заставити, десь зацікавити. Ще раз. Діти, яким не дається є, звісно. І таких на весь клас зазвичай мало, як і таких, хто категорично не хоче вчитись. Більшість на цікавих уроках завжди зацікавлена. Ви наче в школі не навчались. А, якщо відкрила зум на 10 хвилин, дала завдання і попрощалась, то до кого питання. Точно до дітей? Тоді, вибачте, ви не дуже розумна, бо за ваші ж налоги які ви сплачуєте якісно виконуючи свою роботу ( ну це я по собі суджу) ви сплачуєте бездіяльність такої особо. Таких дуже багато вчителів. Їх багато в очному навчанні, а в онлайн тим паче. Коли почався ковід, вчитель першого класу моєї дитини сказала, шо не буде вести онлайн уроки, бо ’это не входит в мои обязанности’. І це в приватній школі. Дама просто скидала завдання, щоб вчили батьки. А батьки повинні були сплачувати 100% за школу. То хто тут не хотів, як вважаєте? Діти/батьки чи вчитель? Звичайно вчителя звільнили. Бо в неї є робота, за яку вона отримувала кошти і зобов´язана була її виконувати, а не перекладати на батьків. Чому за мене не роблять мою роботу? А за вас вашу? Чому за лікарів пацієнти не виконують? Чому на касі ви не пробиваєте за касира товар? У хорошого вчителя вчаться всі. Я за 7років навчання дитини і за 15 свого в цьому вже мільон разів переконалась.
Сама вумна тутички• 20 мая в 22:25
Ответ дляПомаранчова душа
Возраст успеха у каждого свой, но возможно ребенка в 12-15 лет нужно мотивировать вашими словами: ’учись и старайся чтобы быть успешной’. Но вы как взрослый человек должны понимать, что 60% успеха в жизни - это твердая почва которую предоставили ролители. Даже тут в теме, какой бы крутой иностранный лагель языковой не был бы, как советуют, но даже он доступен далеко не всем в классе и даже в параллеле ребенка.
Помаранчова душа• 20 мая в 22:38
Ответ дляСама вумна тутички
Естественно Вы правы в этом. Я дочке так и рассказываю.
Что ’двоечники’ могут стать успешными, но для этого нужно иметь или очень пробивной характер и идти напролом или иметь родителей, которые дадут старт ( такие в нашем окружении есть) и честно ей говорю, что родителей у нее таких нет. Объясняют, что мы можем ей дать только хорошее образование (а мы стараемся дать лучшее в плане знаний). А объясняю, что как им распоряжаться зависит только от нее. Никто из нас не может знать кем станут наши дети. Если, конечно, не иметь эту самую почву. И шучу, что она должна взять от родителей максимум за нашими деньги : выучить языки, вылечить и выровнять зубы и вложить максимум в свою голову 😅 потому что в лучших мировых компаниях, хоть презедент папа будет, если сынок дурак, то никому он не интересен. А жизнь в Украине для нее я даже не рассматриваю. поэтому я не считаю языки летом чем -то недопустимым. Остальное лишнее, согласно, если нет пробелов в школьной программе.
Неначасі• 20 мая в 23:05
Ответ дляПомаранчова душа
Так діти майже всі не хочут))
Так, всі хочуть, щоб їх розважали на уроках.
В молодшій школі так, все залежить від вчителя, середня і старша - бажання вчитись.
Інформації зараз купа, бери не хочу
Помаранчова душа• 20 мая в 23:10
Ответ дляНеначасі
Інформації зараз купа, бери не хочу
То навіщо школа тоді?
Знаєте, моя донька перейшла в дуже сильний ліцей. Прийти б вам туди на уроки і подивитись, як працюють вчителі, які дійсно працюють. І питання всі відпадуть. Ніхто не просить розваг. Вчителі повинні ПРАЦЮВАТИ, бо за це їм платять. Ось і все. А, якщо всі будуть самі інформацію шукати, то всі можуть і на домашнє піти. Навіщо годувати тих, хто не працює.
Доречі, нещодавно натрапила на рредс, де саме вчитель молодших класів розповідала, що діти не хочуть вчитись 😅
Дуже зручно, правда?
Неначасі• 20 мая в 23:59
Ответ дляПомаранчова душа
То навіщо школа тоді?
Дуже зручно, правда?
Покажіть мені, де я пишу про те, що вчителі не повинні працювати?
Чи ви читаєте і розумієте як хочете?
Вчителі працюють, але не всі дати мають бажання вчитися.
Сильний ліцей це зазвичай відібрані сильні і вмотивовані діти.
Я писала про дітей, тому що починаючи з середньої школи відповідальність за свої знання несуть вони самі. А більшість дітей все з таки чекає поки їм пояснять, перекладають відповідальність на вчителів за свої знання, не намагаються розібратися в тому, з чого не розуміють. Вчитель не може бути тою чарівною пігулкою, який зробить неможливе. Вчитель це людина яка задає напрямок та допомагає пройти шлях знання предмету на високому рівні, але не всі діти мають бажання його проходити. Тому що навчання це в першу чергу самостійна праця, лише тоді, коли дитина працює самостійно твого бачить на що здатна
Чи ви читаєте і розумієте як хочете?
Мааарковная• 21 мая в 00:22
Ответ дляА вот недавно
дети 12 и 14 лет с бабушкой и двумя собаками оправятся в Болгарию (мы купили в Варна квартиру) до конца лета, там море, студия живописи и лепки, мои дети читают книги, у одного один репетитор, у второго три - все онлайн.
Подскажите пожалуйста какие документы вам нужны были чтобы купить там квартиру ?
Помаранчова душа• 21 мая в 00:22
Ответ дляНеначасі
Чи ви читаєте і розумієте як хочете?
Так, не всі діти ) але і не всі вчителі працюють. Нещодавно моя донька була на індивідуальному занятті з балету і ми з викладачем заговорили за те, що на танцях діти деградують в групі доньки. На що вона сказала ’ бо їх не заставляють працювати’ це сказала людина, яка працює з дорослими дітьми і викладає найскладніший предмет в танцювальному світі )
Тоже ви можете що завгодно думати. Але одні й ті самі діти в одних працюють, в інших ні. От і все. Особливо підлітки. Звичайно не хочуть. На то і вчителі. ) це не університет. В ліцеї дитини майже немає ДЗ. Як думаєте чому? Бо все роблять в класі ) і ці ’вмотивовані’ діти зривають уроки історії. Тому що в них нудний вчитель, який тупо читає конспект
Мааарковная• 21 мая в 00:23
Ответ дляНеначасі
Я як вчитель і мама вважаю, що літо потрібно для того, щоб відпочивати.
Всі проблеми з навчанням і всі незрозумілі теми мого надробити і наздогнати протягом року.
Нет, нельзя
Там уже все остальное наложится и будет опять все слишком быстро и непонятно
Неначасі• 21 мая в 00:24
Ответ дляПомаранчова душа
А є діти які не працюють ні в одних ні в інших вчителів :)
Помаранчова душа• 21 мая в 00:26
Ответ дляНеначасі
Є ) але зазвичай на клас таких зовсім небагато. Зазвичай декілька відмінників, більшість середнячків і пару дітей, які вчаться на двійки
Неначасі• 21 мая в 00:27
Ответ дляПомаранчова душа
Ну звісно. Тобто це говорить про те, що навіть у найкращого вчителя буде свій % тих хто вчиться добре, не вчиться зовсім і вчиться з-під палки :)
Помаранчова душа• 21 мая в 00:29
Ответ дляНеначасі
Моя думка інша, що діти, які взагалі не вчаться мають проблеми ) в кожного свої
Неначасі• 21 мая в 00:43
Ответ дляПомаранчова душа
На вашу ж думку винен в цьому вчитель :)
Помаранчова душа• 21 мая в 01:10
Ответ дляНеначасі
В чому саме? В наявності пару дітей, які не можуть сприймати інформацію? Ні, а ось коли більшість в класі половина на репетиторах, як часто буває, в тому, що вчитель жаліється, що ’діти не хочуть вчитись’, говорячи про більшість, винен звичайно вчитель
Неначасі• 21 мая в 07:55
Ответ дляПомаранчова душа
Тобто підсумовуючи все це, можна зробити висновок, що не все залежить від вчителя :) вірно?
Помаранчова душа• 21 мая в 08:36
Ответ дляНеначасі
Тобто в вас крайності. Ні, не все, звісно. Це процес вчитель+дитина+батьки. Саме в такій послідовності в ідеалі. Саме вчитель повинен навчити. Тому на ньому і найбільша відповідальність. Але реалії зовсім інші, нажаль. В нас завжди було я+дитина +вчителі. Саме тому моя дитина здала такі складні іспити, пройшла конкурс і потрапила в меншу половину тих, хто вступив в такий ліцей. І тепер я взагалі не знаю, що вона вчить. Я бачу тільки результат якісною роботи педагогів. І цей результат вартий майже 10 років моїх і донькіних старань, бо цей процес розвитку починався не в школі, а з її 2х років. І це точно не ’все залежить від дитини’. Це залежить Саме від дорослих. Спочатку мама, потім або пощастить з вчителем, або це лягає на плечі батьків, що не правильно. Саме вчителі повинні вчити в школі. А більшість ’відсиджує’ просто час в школі і придумали гарну відмазку ’діти не хочуть’. Бо саме вчителі не хочуть напрягатись, заставляли, мотивувати, зацікавити.
На моїй пам´яті- найкращі педагоги, це ті, які викликали повагу, в яких була дисципліна, суворість ( не плутати з істеричним ором). Як в школі, так і в універі. Саме на їх уроках/парах абсолютна більшість вчилась
В курсі діла• 21 мая в 08:57
Ответ дляНеначасі
Це ті діти які привчені до шкільної дисципліни з 1 класу, а не ті що навчалися вдома
В курсі діла• 21 мая в 09:07
Ответ дляПомаранчова душа
Достукатися до кожної дитини через екран монітору - неможливо, в цьому випадку вчитель тільки вичитує матеріал але зовсім не дивиться як зрозуміли діти як вони поводять себе.
В наш час вчитель дививмя на клас задавав питання та розумів як зайшла інформація.
Зараз такого бути не може...фізично
В курсі діла• 21 мая в 09:09
Ответ дляНеначасі
Так , всі діти різні до кожної потрібен свій підхід. Раніше були додаткові заняття причому безкоштовні
Неначасі• 21 мая в 09:20
Ответ дляВ курсі діла
😂😂😂😂
Так, вчитель винен, що не може на уроці всім по різному пояснити 😂😂😂