ЛісАпетная• вчера в 14:21

Огляд у гінеколога, капець

Дівчата, ми ж усі дівчата))) Загалом ситуація, пішла до гінеколога, не була тривалий час. І таке, не змогли вставити дзеркало, навіть з лубрикантом. Велика сухість, і ламкість судин, і крові було наче цноти намагалися лишити. Лікар уважна, виписала свічки для зволоження... напишу зразу, у мене важкий графік роботи, нічні зміни, недосип, перевтоми, сторонніх виділень, і запалень наче не має, нічого не турбувало, місячні регулярні. Просто на сайті сидіти не буду, зайду, якщо щось напишите зі свого досвіду почитаю, дякую
Трохи злякана• вчера в 14:24
А секс есть у вас?

Фоточки нема• вчера в 14:25
Одна я не зрозуміла, яке питання і що від нас треба?
Аноним_Русалка• вчера в 14:26
Зачем нам это знать?
мадамГрицацуева• вчера в 14:26
Фоточки нема• вчера в 14:27
Згадала той мем, як чоловіку на суху масаж спини робили, і він такий, ти хоч плюнь чи що
Бутербродница• вчера в 14:27
в мене була сухість (не критична), змінила засоби гігієни. Беру засіб для інтимної гігієни з рН 5 - 5,5 + зволожуючі свічки
Гінекологія тісно пов*язанами зі стресами і втомою. Може цикл збитись, гормональний збій, а це довго лікувати.
Бережіть себе, краще змінити роботу заради здоров*я.
мадамГрицацуева• вчера в 14:27
Ответ дляАноним_Русалка
Зачем нам это знать?
На троля похоже «я на сайте не сижу но если что напишите может почитаю..»

Аноним_Русалка• вчера в 14:28
Ответ длямадамГрицацуева
ага, почитаю - подрочу
ПотеряласЯ Я...• вчера в 14:31
Сахар проверьте
Анфиса86• вчера в 14:33
Із цим не має проблем)) якщо сухо, то треба чоловіка міняти))))
Не пириживай• вчера в 14:35
Ответ дляФоточки нема
Шоб все поняли, какая у Автора незаймана пися.
ЖаннаНеАгузарова• вчера в 14:38
Ответ длямадамГрицацуева
А лубриканты у гинеколога? С клубникой
Бурундучиха• вчера в 14:41
Ответ дляФоточки нема
Може дзеркало
Бурундучиха• вчера в 14:42
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А лубриканты у гинеколога? С клубникой
Ви ціни на неї бачили? Сезон, дощі, воеа не солодка
Попельшка• вчера в 14:43
Ответ дляФоточки нема
А что хотите пишите, автор так и быть почитает, а вообще форум в хамской форме попросили поделиться как от этого избавиться.
ЖаннаНеАгузарова• вчера в 14:45
Ответ дляБурундучиха
Кому что
Бурундучиха• вчера в 14:46
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Кому что
З цукром
дамаАмстердама• вчера в 14:47
Ответ дляФоточки нема
Може розширити?)))))
дамаАмстердама• вчера в 14:48
Ответ дляБурундучиха
З цукром
Сметана, полуниця і все піде як по маслу)))

Вподобайден• вчера в 14:49
Если и лубрикант не помог, то может заросло уже отверстие? Тогда и к гинекологу не надо больше, нет проблем.
Бурундучиха• вчера в 14:49
Ответ длядамаАмстердама
Якщо ще й зі сметаною, то і я ходити до того гінеколога буду двічі на тиждень
Фоточки нема• вчера в 14:54
Ответ дляНе пириживай
Так суха ж, а не незаймана
Бджолина королева• вчера в 15:06
Ответ дляТрохи злякана
А секс есть у вас?
Вряд ли есть секс,если приходится тяжело работать
После шести ни-ни• вчера в 15:13
Ответ дляБутербродница
Ви засобами для гігієни піхву не миєте, він ніяк не впливає
Снежнакомка• вчера в 15:23
Ответ дляФоточки нема
Насмешили))