Володарка мрій• 20 мая в 18:10
ПрофістайлІнЮа , профістайлЮа, філбьюті-чи може хоч десь бути оригінал?
Хтось купував? Шо з цих зол краще?
МамОмужа• 20 мая в 18:21
І сміх і гріх. Я не знаю, чесно. Але я от нещодавно трохи не лоханулась з покупкою сумочки повіривши що вона натур.шкіряна. Тільки з **надцятого підходу взнала що це натуральна ВЕГАНСЬКА шкіра. Шкіра натурального дермантина-ВЕГАНА. Ну, так мене ще не намагались взути
ПуГоФФка• 20 мая в 18:22
Ответ дляМамОмужа
Бл
У нас вообще дурдом по составам
Володарка мрій
• 21 мая в 00:34
Ответ дляПуГоФФка
Бл
У нас вообще дурдом по составам
Мдааа, ну, неудивительно… я в тц недавно прошла-шлак один полиестровый.
Сегодня, видели новость? Ни Киевщине кофе подделывали😏 лавацца оро и еще
Володарка мрій
• 21 мая в 00:38
Ответ дляМамОмужа
Так це давно) Мені більше подобається, коли вони відповідають із запиночкою, типу: натуральна…👀👉👈👀😶 … веганська