ДинамоКит• сегодня в 08:59
Не написала в детском чате, что ребенок прийдет
Я сейчас вожу ребёнка в детский сад на адаптацию, стабильно вожу к девяти, договорилась об этом заведующей, она мне сегодня утром звонила уточнила оставить ли нас на обед, я сказала что да и естественно я подумала, что все логично что ребёнок как обычно придёт. Мне кажется что пишут в основном в тех случаях, когда что-то меняется, я пришла в группу и меня прям отчитала воспитатель, что я не написала в группу, мол она не знает будет ли он завтракать или нет, хотя он всегда ходит без завтрака, я ему даю перекус с утра. Как вы думаете слишком ли страшно что я не написала об этом в чат
Булку Дай• сегодня в 09:02
Звісно не дуже страшно, але про всяк випадок краще пишіть. Люди зараз в стресі, знервовані і такі дрібниці можуть сильно нервувати, вибивати з ритму.
Просто Фіфа• сегодня в 09:02
Люди! Чтоб это были самые тяжёлые проблемы в жизни... Вы реально над этим заморачиваетесь?
Непозбувна Бентега• сегодня в 09:02
Присутність дитини відмічається ДО сніданку. Бо це впливає і на наявність обіду.
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 09:06
данунах те садики. постоянно каке то проблемы, без которых п=можно обйоитсь.
ДинамоКит
• сегодня в 09:07
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я просто только начала водить, не знала всех нюансов. Я думала, нужно писать в чат если что то меняется, если ребенок не прийдет
Астоновитесь!• сегодня в 09:09
У виховательки свої правила і бачення. Вам легше це прийняти, ніж з перших днів воювати. Сказали, так, вибачте, не знала, буду писати. І усі спокійні, ця ситуація не варта нервів.
Теж пишу тільки, якщо щось змінилося: учора був, сьогодні не прийде, і навпаки
Харчовий тріль• 2 часа назад
В чат садика, автор, не написали, а на советчицу написали, попробуйте завтра сделать наоборот
Непозбувна Бентега• 2 часа назад
Ответ дляДинамоКит
Ну і? Вам сказали, що ви думали неправильно. Що не так?
Непозбувна Бентега• 2 часа назад
Ответ дляДинамоКит
В чат треба писати щоразу, коли дитина запізнюється. Якщо вона прийшла вчасно, не треба писати.
Непозбувна Бентега• 2 часа назад
Ответ дляАстоновитесь!
А ваша дитина теж приходить на 9:00?
Астоновитесь!• 2 часа назад
Ответ дляНепозбувна Бентега
А ваша дитина теж приходить на 9:00?
Зазвичай, 7:50 - 8:00
Непозбувна Бентега• 1 час назад
Ответ дляАстоновитесь!
Зазвичай, 7:50 - 8:00
В цьому і є принципова різниця.
Кундалина• 1 час назад
Это у вас там были проблемы с переодеванием ребенка, стульчиками и лавочками?
У вас садик платный что ли, что заведующие прям всем названивают?
Астоновитесь!• 1 час назад
Ответ дляНепозбувна Бентега
В цьому і є принципова різниця.
Ніякої.
Авторка написала, що її дитина завжди приходить на 9 і не снідає. Якби вона планувала привести на 8, то написала б.
У будь-якому разі не бачу проблеми, робити, як просять, і зберігати свої і виховательки нервові клітини
Непозбувна Бентега• 44 минуты назад
Ответ дляАстоновитесь!
Ніякої.
Різниця суттєва, списки присутності подають в певний час, тому в той список попадають всі діти які наявні в саду (ваша дитина, яка прийшла раніше) і ті, хто запізнюється, але попередив, що буде (це не автор). Те, що автору дозволили запізнюватися не означає, що дрзволили сідати на голову.
Це держструктура, якщо вихователька подасть на присутність, а автор скаже: ой, забула попередити, нас не буде, вихователька має оплачувати день харчування зі своєї кишені. Воно їй не треба.