Прилипало• 20 мая в 23:59

А вы в детстве перебирали гречку?

81 г рождения, помню как в детстве хранили гречку в трехлитровой банке и обязательно перебирали. А у вас как было?
Майструю крила• 21 мая в 09:07
Перебирала з мамою. Донька в мене 95 року. Їх в садочку змушували перебирати. Садочок був добовий і діток, яких до 16 години батьки не забирали вихователі відправляли в ту групу. Я не могла зрозуміти, чого мала так просить її забрати раніше. А тоді як сказала, що гречку перебирають і смішно і сумно було. Просила бабусю забирати її.

Майструю крила• 21 мая в 09:08
З іншого боку нічого страшного, дрібна моторика, але як уявлю ту манюню і гору гречки перед нею. Дуже шкода.
На весь садочок гречку перебрати, це вам не жарти
Гуру троллинга• 21 мая в 09:48
Да и не только гречку, все крупы перебирали, даже самую мелкую пшеничную. В основном бабушка, но бывало и мы дети помогали это сделать. Сейчас я не перебираю ничего.
Джавеліна• 21 мая в 09:52
перебирала. Там и черные и камешки попадались.
Сейчас уже нет конечно.
Покращена• 21 мая в 09:54
Ответ дляНесемо світло разом
Ви звідки? А що тоді їли? В нас гречка це треть раціону була)))
Вінниччина.
Картопля ,домашня лапша,вареники різні ,запіканки сирні.З крупів пам*ятаю горох,ячмінну і пшеничну.
Рис і гречку не завозили в наше село
Argesha• 21 мая в 09:57
Так. Я і зараз, як промию, якщо чорне бачу - викидаю.
Покращена• 21 мая в 09:59
Ответ дляПрилипало
А когда появилась? А что вы помните такого чего нет сейчас, кроме мирной жизни из ритуалов того времени?
В колгоспі десь в 70 роки ’виписували´ пару кг в рік.
Вона була зелена і несмачна.
Багато чого пам*ятаю))
Великі череди корів,худоби, як казали колись.
Я пасла корів.
Молоко з скляної пляшечки від лимонаду з чорним хлібом дуже було смачне.
Ще шмат сала і пара яблук-ось їжа на весь день
Покращена• 21 мая в 10:00
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Нічого собі. Я трохи молодша, але саме через гречку з села я її не люблю до сих пір. В нас її було повно. Давали в колгоспі постійно. Вдома вона була 24/7 все дитинство. Київська область.
В нас почали давати,коли мені було років 8-10.
Всі поля в нас були бурякові, гречки не сіяли
Несемо світло разом• 21 мая в 10:30
Ответ дляПокращена
Вона була зелена і несмачна.
Багато чого пам*ятаю))
Я пасла корів.
Правильное питание. И толстых не было

Попихтю та й годі• 21 мая в 10:50
даже хрустальную туфельку на балу теряла
автор Прилипало • 21 мая в 11:37
Ответ дляПокращена
Вона була зелена і несмачна.
Багато чого пам*ятаю))
Я пасла корів.
Ну так розкажіть;) хуже лучше стало жить по вашому? )
Сусідка зверху• 21 мая в 11:40
Ответ дляCopy-Paste
Я и сейчас перебираю)
Я когда-то зуб сломала о камень в гречке. Перебираю по сей день
Зліпок ступні• 21 мая в 11:58
Ответ дляСусідка зверху
це трагічно і стрес на все життя, завжди дивувалася, де ті камні в гречці беруться, ще й такі дрібні, точно як гречина, і здебільшого граніт, іноді навіть червоний
Додаю напруги• 21 мая в 12:23
Я 75 года, перебирала и гречку и пшено. Бабушка была портниха и давала мне выворачивать пояски и тесемки всякие , я так гордилась своим вкладом в дело!
Эт вернячОк• 21 мая в 19:59
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ви про аґрус с кабачком - і варення потім ’ананасове’?) Я таке робила в дитинстві. Аргусу та кабачків було у бабусі багато, треба було щось з цього робити.
Ні. Це коли для царського варення треба кожну ягідку розрізати і вибрати насіння
Эт вернячОк• 21 мая в 20:00
Ответ дляЛеди_на_драндулете
О, я про таке не знала. Я драглювала вишню , ото було жесть. Весь час думала ну куди вона дівається потім, закрита- в нас її практично ніхто не їв, але до літа нічого вже з банок з нею не було і по новому - по десятку відер кожного року. Ненавидила. Спочатку булавкою, потім такою спеціальною ложкою, а потім була така машинка для драглювання вже. Тому що приєднались абрикоси. Но їх хоч ми реально любили та їли.
Драглювання - це що?
Зліпок ступні• 21 мая в 20:16
Ответ дляЭт вернячОк
царське - це, мабуть, коли на дрібну тверду вишню з хвостиком нанизують по дві надсічені пелюстками ягідки аґрусу, щоб було на трояндочку схоже?
Эт вернячОк• 22 мая в 15:30
Ответ дляЗліпок ступні
Ні. Просто випатраний агрус у сиропі з вишневого листя. До речі, смачно)
Зліпок ступні• 22 мая в 15:47
дякую за відповідь! що смачно, навіть не сумніваюся, варення - то взагалі смачно і красиво, про вишневе листя знаю - для смарагдового кольору