Зубожиння• 21 мая в 05:02

Рассудите. Подарок мужу. Нормальная ситуация?))

Бо меня чуть совесть мучает))
У мужа завтра ДР как всегда сто раз спрашивала что он хочет в подарок, но « мне ничего не надо, у меня все есть, ты сама знаешь что дарить». У него реально все есть, я не знаю что придумать, он любит кросы но и их у него стопятсот пар. Но думаю, ему нужны белые на лето, придумала сходить в найк, там я ничего классного его размера не увидела. Купила классные шлепки и футболку и все. Это все что я придумала купить.
Но мне он всегда дарит то что я хочу, но и я в свою очередь всегда думаю что мне хочется, ищу и бросаю ему ссылку, как правило это классные дорогие вещи. Вот скоро у меня ДР и я так сделаю, а он так и будет с шлепками и футболкой))) я плохой человек, да?)))
Вмію заміряти найкраще• 21 мая в 09:40
Ответ дляЗубожиння
А какой совет я спрашиваю?
Показать вам еще такие же украшения из серебра? Думаете они более стильные?
над вашими шлепками не смеются же, хотя конечно такой себе подарочек

Вмію заміряти найкраще• 21 мая в 09:41
Ответ дляЗубожиння
Зачем ему рюмка или брелок?
а шлепки?
Вмію заміряти найкраще• 21 мая в 09:42
Ответ дляМолчалка
Автор,а как раньше было? Это что первый его др вы отмечаете?
Я считаю что мужчинам не дарят дорогих подарков. А дарят с любовью и заботой какие-то мелочи,но такие что сам себе не купит в том смысле что некогда/не знает где и тд. Например тот же торт испечь любимый тоже подарок. Ну и еще эмоции. Я как то дарила полет на самолёте (до войны), потом еще дрифтинг на авто. Это не дорого но зато интересно
хотите от него избавиться, но не знаете как
Вмію заміряти найкраще• 21 мая в 09:46
Ответ дляВсе будет, но потом
Купити дешевле. Купите ему что-то на подобии часов🧐
стрелки и циферки 🤣
Сонячний зайчик• 21 мая в 09:49
Ответ дляЗубожиння
Кольцо
Браслет

Я представляю своего мужа с золотым кольцом и браслетом
А на следующий ДР цепуру и кулон
Ви не купите, інша купить.
Вгадайте, з ким залишиться чоловік ?
Обстановщица• 21 мая в 09:53
Автор, в нас схожа ситуація, чоловіку ніколи нічого не треба, але він терпіти не може шопінг зовсім, тому я йому завжди дорогі і доречні подарунки дарую, ну як дорогі - від 5 до 20 тис. Я теж ніколи не можу визначитися, що я хочу, тому він мені нічого і не дарує ніколи, лише поїздки. Один раз я захотіла підвіску, замовила, то він купив на ДН. Не парьтесь, чоловік Ваш буде радий просто увазі, ще можете приготувати, чи купити його улюблений торт/десерт.
автор Зубожиння • 21 мая в 09:54
Ответ дляСонячний зайчик
Ви не купите, інша купить.
Вгадайте, з ким залишиться чоловік ?
Чий чоловік ?

Обстановщица• 21 мая в 09:55
Ответ дляВитворунка
Включите фантазию: кольцо, браслет, цепочку с чем-то. Зайдите на сайт, там куча вариантов.
Чоловіки рідко таке носять, я жінка, але теж таке не люблю.
автор Зубожиння • 21 мая в 09:55
Ответ дляОбстановщица
Он выше пишут что если я не куплю, купит другая и он уйдет к ней
Обстановщица• 21 мая в 09:56
Ответ дляЗубожиння
Я даже погуглила ради интереса
Барон циганський ))))
Обстановщица• 21 мая в 09:59
Ответ дляПліснявілий сир
У нас в этом плане, последних лет 20 вопрос решен.
Мы не дарим друг другу подарков на день рождения,а просто празднуем и поздравляем словами в этот день..А дарим друг другу круглый год по мере необходимости или случая.
Или например вижу что то,в чем нет необходимости,но вот хочу и все тут.Прихожу домой и говорю-давай купим,и это будет мой подарок на Д.Р.Муж покупает и радуется,что вопрос решен и я довольна.
Сам поступает так же,но зачастую сразу покупает себе какую то дорогую штукенцию-хотелку,приносит и говорит-вот он мой подарок .Я целую и говорю-поздравляю
В нас теж схожа ситуація, він півтора тижні у відрядженні, я йому просто так купила на літо 3 класні футболки, сподіваюся, що розмір підійде, завжди практично вгадую. А в свою спальню купила новий килим і постіль, то скажу, що то мій подарунок від нього )))
Обстановщица• 21 мая в 10:02
Ответ дляКукусики
Годинник купіть, окуляри.
Таких речей багато не буває
Окуляри класна тема, головне з розміром вгадати, я своєму в минулому році подарувала, був радий, хизувався перед другом )))
Обстановщица• 21 мая в 10:05
Ответ дляЗубожиння
Ну якщо він циганської крові і вона циганка, то може і піде ))) Думаю, що ваш не циган ))))
Обстановщица• 21 мая в 10:10
Автор, якщо Вам стане легше, то я своєму в березні подарувала практичну річ - зимові ботинки зі знижкою хорошою, на наступний рік будуть, бо ця зима показала, що вони мають бути, а то ми розслабилися за ці роки теплих зим і зробила йому тірамісу. Думаю, що ваші шльопки + футболка +/- коштують так же, як ботинки. Мій був задоволений, від доньки отримав футболку, теж ок йому.
любименькая• 21 мая в 10:10
Ответ дляЗубожиння
А какой совет я спрашиваю?
Незрозуміло, чого ви пащекуєте.
Відкрийте сторінку, хоча б, Татеосян, а не Столичного, і переконайтесь, що стильні чоловічі прикраси існують. І мільйони чоловіків їх носять.
Мене більше дивують ті, хто досі на Столичну орієнтується…. Реально печерний дизайн. Навіть дивно, що сайт є, а не газетки роздають….
Обстановщица• 21 мая в 10:12
Ответ длялюбименькая
Незрозуміло, чого ви пащекуєте.
Який би не був дизайн, не всі це люблять, особливо чоловіки. Ми навіть обручки не носимо.
Не обижаюсь• 21 мая в 10:17
Ответ дляЗубожиння
Кстати это будет прикольно
купите мужской букет, там всякое сьедобное и даже есть и питьеспособельное. как хороший сюрприз пойдет, ненапряжно и пригодится.
Не обижаюсь• 21 мая в 10:19
Ответ дляБачу_майбутнє
Я своему носки купила в подарок.
Правда, не обычные, а такие, которые фиг найдёшь и он очень и очень хочет (такие были у него, случайно испортил, теперь страдает). На прошлый праздник подарила набор пижам - с тех пор даже если жарко спит в пижаме.
На следующий праздник, думаю вышиванку дарить.
Одежда в качестве подарка прокатывает с мужчинами, которые сами себе жалеют покупать. У моего мужа вся одежда исключительно подарена.
пора мне начинать. жмотится
любименькая• 21 мая в 10:22
Ответ дляОбстановщица
Це правда. Але топікстартер обісрала саму ідею. А дарувати вироби столичної їй ніхто і не пропонував. Сама придумала, сама образилась. Вона просила ідей - їй підкинули. І непогану. Скажи: не носить і подякуй людині. Автор цілу сторінку угорала з іншої людини і все через власне невігластво. Типу, її шльопки ліпші.

автор Зубожиння • 21 мая в 10:23
Ответ длялюбименькая
Я не просила ідеї
короткопамятна• 21 мая в 10:26
Ответ дляПліснявілий сир
У нас так з подругами уже років 15 ( нам 42).
У кого ДР запрошує і оплачує застілля у ресторані. Запрошені приходять лише з квітами.
Це реально в рази спростило нам всім життя.
Вмію заміряти найкраще• 21 мая в 10:28
Ответ дляЗубожиння
Я не просила ідеї
а чего просили? Отпущения грехов что зажали мужу подарок?
Вмію заміряти найкраще• 21 мая в 10:32
Ответ длякороткопамятна
ну то есть если вам муж только цветы подарит на ДР то это упростит вам жизнь? :)
а вы ему феррари)
Цикавенная• 21 мая в 10:30
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну купите ему еще сникерс
Ну, до речі, від коробки батончиків Пікнік я б не відмовилася Не бачила їх цілу вічність, а потім вони знов з´явилися в супермаркетах. Ми з чоловіком купили - така ностальгія! Ніби мені знову шість )
Обстановщица• 21 мая в 10:35
Ответ дляБачу_майбутнє
Я своему носки купила в подарок.
В мого так само, і не лише, як подарунок, він нічого собі не купив сам, від трусів до верхнього одягу взуття - все я купую, він просто іноді озвучує свої потреби, іноді я бачу, що щось підустало - треба оновити.
Вмію заміряти найкраще• 21 мая в 10:38
Ответ длялюбименькая
ну да, смысл тратить на это время, шариться по сайтам, делать скриншоты, если тебе этот вариант не подходит от слова совсем.
короткопамятна• 21 мая в 10:41
Ответ дляВмію заміряти найкраще
а вы ему феррари)
По перше, причому тут мій чоловік (хоча у нас деякі роки також без подарунків, якщо у іменинника немає варіантів що подарувати). По друге, мова була про подруг, ніхто нікому нічого не дарить.
По третє, вчіться читати, перш ніж бризками ядом.
Трохи злякана• 21 мая в 10:41
Что значит у мужа все есть?Гелика,яхты и любовницы типаж марго робби у него явно нет
Вмію заміряти найкраще• 21 мая в 10:47
Ответ длякороткопамятна
🤣 комплимент могу вам вернуть)
вы влезли со своими подругами в ответ на коммент про мужа. И у автора тоже муж, а не подружка какая-то. И муж ей дарит нормальные подарки, а не цветочки.
Так что ваш пример с подругами ни к селу ни к городу.
короткопамятна• 21 мая в 10:52
Ответ дляВмію заміряти найкраще
🤣 комплимент могу вам вернуть)
Повертаю Вам назад.
Мій коментар був не автору, а порадниці, яка розказувала про їх рішення не дарувати подарунки на дні народження, а в будь який день протягом року. Я їй розповіла, що у нас з подругами аналогічне рішення.