Зубожиння• 21 мая в 05:02
Рассудите. Подарок мужу. Нормальная ситуация?))
Бо меня чуть совесть мучает))
У мужа завтра ДР как всегда сто раз спрашивала что он хочет в подарок, но « мне ничего не надо, у меня все есть, ты сама знаешь что дарить». У него реально все есть, я не знаю что придумать, он любит кросы но и их у него стопятсот пар. Но думаю, ему нужны белые на лето, придумала сходить в найк, там я ничего классного его размера не увидела. Купила классные шлепки и футболку и все. Это все что я придумала купить.
Но мне он всегда дарит то что я хочу, но и я в свою очередь всегда думаю что мне хочется, ищу и бросаю ему ссылку, как правило это классные дорогие вещи. Вот скоро у меня ДР и я так сделаю, а он так и будет с шлепками и футболкой))) я плохой человек, да?)))
БезникаЯ• 21 мая в 11:34
Ответ дляЗубожиння
Ну вот и у меня проблема 🤷🏼♀️
Да ладно, в найк - нормальный подарок - себе купите еще какое-то секси белье с чулками😁 мой обходится кашемировыми свитерами или рубашками и моим бельем уже 20 лет - не жалуется
мне конечно дарит более серьезные подарки - на то он и муж
Вареничніца• 21 мая в 12:20
Прошу прощения, но чего то вспомнилось: цветы не самый практичный подарок- постоят пару дней и в мусорку. Другое дело свиная голова- это и суп и холодец и просто красиво .
На этот день влюбленных я приготовила мужу классический свиной холодец - договорились что это будет моим подарком, потому что в обычный день к такой возне я не готова . Ну и слопал он его практически в одно лицо , немного только зятю ещё досталось .
Фея_3уровень• 21 мая в 12:21
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну купите ему еще сникерс
Тогда слишком много получается
ПодругаМужа• 21 мая в 12:31
Ответ дляЗубожиння
Та ну я не очень такое люблю, но это: ниче не надо, ниче не до, реально, достало
автор, у него нет хобби? машины? он не любит путешествовать? массаж?
Каяспер• 21 мая в 12:49
ми з чоловіком даруємо один одному недорогі подарунки, але вибираємо самі і стараємось проявити увагу і приємно здивувати - це завжди сюрприз. Тому я ніколи не страждаю, що витратив кошти на дорогий подарунок, а я не можу стримати емоції щоб гідно його прийняти і нікого не образити
І не люблю коли мене дусять перед святом - що мені купити, якщо я чітко знаю, що хочу - то я собі це і купую. Дарувати недорогі і прикольні подарунки дуже весело і просто, 0 напрягів для обох. А всі конкретні побажання по можливості закриваємо по ходу, не чекаючи свят
Молчалка• 21 мая в 13:53
Ответ дляВмію заміряти найкраще
хотите от него избавиться, но не знаете как
Я бы хотела избавиться от плоских шуток на форуме. Жаль это невозможно.
Малая еще та• 21 мая в 13:59
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну купите ему еще сникерс
Лучше чупа-чупс😉
Пукимончиг• 21 мая в 15:14
Вам пора перейти до більш гарячого подарунку ’святковий секс’. Щось незвичне. Сезон суниці, сливок. Або інші фантазії.
Mrs.Sexuality• 21 мая в 17:06
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну купите ему еще сникерс
100% Сникерс всегда исправляет ситуацию
Будьте так ласкаві• 21 мая в 19:26
Ответ длярукиЖимолости
А кто ему виноват, если ’ему ничего не надо и у него все есть’))
Так не буває. Завжди щось треба, але це треба заморочитись і, зазвичай, витратити пристойну суму.
Будьте так ласкаві• 21 мая в 19:33
Ответ дляПліснявілий сир
У нас в этом плане, последних лет 20 вопрос решен.
Мы не дарим друг другу подарков на день рождения,а просто празднуем и поздравляем словами в этот день..А дарим друг другу круглый год по мере необходимости или случая.
Или например вижу что то,в чем нет необходимости,но вот хочу и все тут.Прихожу домой и говорю-давай купим,и это будет мой подарок на Д.Р.Муж покупает и радуется,что вопрос решен и я довольна.
Сам поступает так же,но зачастую сразу покупает себе какую то дорогую штукенцию-хотелку,приносит и говорит-вот он мой подарок .Я целую и говорю-поздравляю
А я стала мабуть стара і от тепер не розумію, навіщо люди свідомо позбавляють себе приємних емоцій і свята? Ну скільки б барахла я не купила ’просто так’ - подарунок на день народження завжди приємніше.
Будьте так ласкаві• 21 мая в 19:34
Ответ дляКаяспер
А ви просіть дорогий і приємний. Це дуже приємно, отримувати такі подарунки.
Пліснявілий сир• 21 мая в 20:51
Ответ дляБудьте так ласкаві
Мені подобається подарунки, які я сама обрираю.Несподіванка добре,але не в випадку подарунків. Коли бажаєш отримати конкретну річ, а тобі замість неї дарують зовсім не те, то наче й потрібно посміхатись і світитись радістю, але не зовсім радісно.Приємно і тільки.
Виключення,коли подарунок це не матеріальна річ,а наприклад якась несподівана подорож вихідними,чи вечеря сім´єю в приємному місці,чи ще щось на кшталт цього.
Вообще не факт• 21 мая в 21:34
Ответ дляЗубожиння
Например что?
я дарила зажигалку с гравировкой имени
Зубожиння
• 21 мая в 21:35
Ответ дляВообще не факт
я дарила зажигалку с гравировкой имени
Не курящему человеку?
Вообще не факт• 21 мая в 21:36
Ответ дляЗубожиння
Не курящему человеку?
вы спросили - я ответила. откуда я знаю, курит этот человек или нет?
Витворунка• 21 мая в 21:58
Ответ дляЗубожиння
Я не просила ідеї
То, что вам тут понаписывали вам помогло, определились с подарком?
Зубожиння
• 21 мая в 22:00
Ответ дляВитворунка
Я смогла заказать бенто торт и сдедаю надпись как мне посоветовали выше
Витворунка• 21 мая в 22:01
Ответ дляЗубожиння
Тоже прикольно и необычно. Мужчины любят сладкое, плюс надпись, это креативно)
дожену і ощасливлю• 21 мая в 23:09
Ответ дляЗубожиння
Ну вот и у меня проблема 🤷🏼♀️
А як з приводу культурних міроприємств? Наприклад квитки на концерт, в театр, в музей, на виставку, екскурсію. Те чого давно не було. Або організувати мініподорож в інше місто. Або мінікурси цікаві.
Будьте так ласкаві• 21 мая в 23:20
Ответ дляПліснявілий сир
Навіщо ’дарують не те’? Поки що з мого досвіду прекрасно працює підняття бюджету на ’конкретну річ’. Ну умовно хотіла купити праску. Значить подарунок - це система для прасування, на яку грошей то зажала б собі. Хотіла сходити на масаж - отримай абонемент в спа центр і так далі Подарунок це завжди ’поза бюджетом’. І такі подарунки справді отримувати приємно, на відміну від ’подарунків, які сама обираю’. Чоловік хотів годинник. Просто бюджет, на який він розраховував, збільшила в кілька разів. Тішиться досі. Це прекрасно працює і на мені. На всіх це власне прекрасно працює)
Пліснявілий сир• 21 мая в 23:50
Ответ дляБудьте так ласкаві
Подарунок це і є поза бюджетом, і у мене в 100% це не необхідна річ, а просто її хочеться мати.
А звідки хто знає що я хочу?Тобто не просто Яку річ,а яку саме-модель,колір,та ін.Тому і дарують зазвичай не те.А я собі завжди оберу ’те’ .Тому для мене найкращий подарунок той,що я сама собі обрала.
Ось нещодавній приклад колеги.Хотіла собі певну річ,чоловік її якось там вирахував,і зробив сюрприз.Купив навіть кращу,але білу.А їй вже набрид той білий,хотіла щось інше,не дійшла до магазина щоб подивитись вживу.Не знаю чи казала щось чоловіку,але на роботі наче й задоволена,але все ж запитала-а це як я вже відкрила,то на інший колір не зможу замінити? ...Саме через такі речі я і не люблю несподіванок.
Оновлена версія• 22 мая в 07:44
Ответ дляdf364tye3
новый купить в магазине любовника ,,,
Как-то так, она именно такая Женщина