Отжигающая• 21 мая в 10:16
Ви коли-небудь викидали страву, над якою працювали кілька годин, бо вона не
не вийшла?
А я кумедна• 21 мая в 10:18
Майже викинула.
Віддала борщ сусідам (хлопцям у гуртожитку), віддала пиріжки. Мені не сподобалися, в вони із задоволенням їли.
Борщ з того часу вже нормально варю, а з пиріжками вже не бавлюся.
Пирожкиня• 21 мая в 10:18
Єдина страва над якою я працювала кілька годин це вареники перший і останній раз в житті
Сизоока бестія• 21 мая в 10:19
В детсве один раз, мне было 12 и я хотела впечатлить маму и на ее день рожденье испечь пирожки. Тесто вроде и подходило, но они все вышли плохими, тесто внутри пластелиновое, не знаю как это правильно называется. И я все пирожки выкинула, сама сходила на мусорку тчоб мама и не узнала что я что-то пыталась печь, все дома убрала.
Садова гойдалка• 21 мая в 10:20
Я замісила тісто ’потопельник’. Тісто щільно в пару пакетів пакується і в воду. воно не сходило . Я його ввечері викинула разом з пакетами - поставила під мийку в новий пакет.
Вранці я помітила, що в смітнику тісто добре підійшло. Дістала і спекла пиріг
Садова гойдалка• 21 мая в 10:21
Ответ дляПирожкиня
І я. При тому це були ідіотські труди в карантинній школі в 5-му класі, де потрібні були поетапні іото з дитиною. Я проклинала вчительку всіма словами.
Карусель-весель• 21 мая в 10:22
Було, що готувала рагу. Купу овочей чистила, обжарювала і т.д., а потім виявилось, що один з цукіні був гірким
то неможливо було їсти. Тепер всі цукіні куштую перед приготуванням.
Пирожкиня• 21 мая в 10:22
Ответ дляСадова гойдалка
Мені теж в ковід ця ідея в голову пальнула
Садова гойдалка• 21 мая в 10:22
Ответ дляПирожкиня
Маріванна, ви???
Пирожкиня• 21 мая в 10:26
Ответ дляСадова гойдалка
Я зараз всцяюсь. Я своїй собаці готувала їжу, лише телячі реберця і каша. Ребнрця варила, прийшла раз з подругою з клубу, і зʼїла вона ту собачу їжу- варені реберця в перемішку з кашею
ЯспАкойнаЯ• 21 мая в 10:27
Ответ дляПирожкиня
Муж сказал «Больше такие не покупай»? ))
Пирожкиня• 21 мая в 10:28
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Не, он лупашил их аж за ушами хлопало
Садова гойдалка• 21 мая в 10:29
Ответ дляПирожкиня
О, мій брат теж їв собачу кашу у батьків після нічних походеньок. Там була пшенична каша перемішана з легенями і морквою. Ще й вранці батькам казав, чого рагу таке несмачне, забули посолити.
Карамелька• 21 мая в 10:31
Так, цілий казан голубців, це було давно. А причина - при тушкуванні додала сметану ((((. То був урок на все життя - ніякої сметани при тушкуванні будь-чого.
Самохвалова• 21 мая в 10:35
Единственное, что когда-то выбросила- булочки первые, вышли каменные.
Стетоскопуло• 21 мая в 10:37
конечно, бывает рецепт плохой, поэтому поняла лучше готовить простую еду
Стетоскопуло• 21 мая в 10:40
Ответ дляКарамелька
а що сталося?зверулася?,але ж смак м’яса такий самий й самого голубця....хтось в кефірі робить навіть
И_В_офигительных_штанах• 21 мая в 10:50
Ответ дляПирожкиня
Коли доньці було рік і 4 місяці, нам підкинули кошеня. Перше що мені прийшло в голову нагодувати його рибою. Дістала з морозилки філе тріски, відварила поклала в чисту тарілку, поставила на полу на кухні. Пішла шукати кошеня що десь у кімнаті забилось у куток. Приношу його на кухню, а риби вже нема. Сидить моя дитина їсть ту рибу. Ну ладно, філе без кісток.
Карамелька• 21 мая в 11:45
Ответ дляСтетоскопуло
Ні, не звернулася, а просто гидотний кисломолочний смак всієї страви, і м´ясо і все зіпсувала, до рвоти.
Печальки.нет• 21 мая в 15:45
Ответ дляКарамелька
Ну якщо Ви ригаєте від кисломолочки, навіщо було її туди взагалі класти. Борщ, я так розумію, теж без сметани їсте?
Карамелька• 21 мая в 17:33
Ответ дляПечальки.нет
Звісно, що борщ теж без сметани, я люблю кисломолочку, сметану також, але не з м´ясом, овочами.