Муркошечка• 21 мая в 12:16
Дефектолог в 1,7 есть ли смысл?
Может кто-то водил в таком возрасте? или ждать пока?
Психиатр сказал, что время начинать уже
Нетутешня• 21 мая в 18:10
Ответ дляМуркошечка
ми були сьогодні на консультації, ось ввечері мені написали, що пропонують заняття з логопедом
Психіатр з дефектологом ці з логопедом, Бог зна куди і йти тепер
Логопед ТІЛЬКИ ПІСЛЯ 4 років дитини. (є виключення, але це якщо є явна патологія у неврології. У вашої дитини невропатології нема. У неї присутній вказівний жест. Вона вас чує, розуміє, дивиться на вас коли ви звертаєтесь, вона жує яблука. Все в рамках норми. У вас дитина півторарічна, який логопед? Біжіть подалі від лікаря що таке запропонував.
Що дефектолог може зробити в 1,7.:
Буду вчити дути на пір`їнку, бумажечку, тенісну кульку.
Дути в трубочку, вчити пити з чашки якщо дитина ще не вміє.
Розкаже як перейти під рідкого пюре на їжу що треба жувати.
Вчить вказівному жесту.
Гра шуршить, торохтить, дзвенить.
Вчить коментувати коли щось падає бах, бум, гоп.
Едине що він зможе корисного дати, це вправи якщо у дитини слабкі мёязи і сильна слюнотеча.
Що дефектолог може зробити в 1,7.:
Вчить вказівному жесту.
Гра шуршить, торохтить, дзвенить.
маска Ілона• 21 мая в 18:14
отходила с ребенком не один год - вывод - просто выброшеные деньги в таком возрасте
Зашла на 5минут• 21 мая в 18:15
Ответ дляТаракашечка
Я гарантую що в 1.7 розповідати вірші і говорити реченнями це не обов´язкова опція, ще і у хлопчика.
Ні, ви гарантуєте, що ніяких проблем нема і до дефектології їм точно не треба?
Таракашечка• 21 мая в 18:15
Ответ дляЗашла на 5минут
Вам до психіатра)
Нетутешня• 21 мая в 18:19
Ответ дляЗашла на 5минут
Якщо невролог каже що з дитиною все нормально, то дефектолог не потрібен.
Идеальная оптимистка• 21 мая в 18:24
Ответ дляМуркошечка
ам-ам говорить....мамама...баба...ууууу (вовчик виє)....гага (гуска)...бух...
ну більше 10 точно не буде.....мамкає на все майже...
про прості речення мова точно не йде
Мій син у 1,7 розмовляв так само. Зараз йому 20.
А психіатр, який оглядав дитину, із державної лікарні чи приватний? Просто до 2-х років такі діагнози дітям не ставлять.
Почекайте до 2-х років хочаб...
Маю двох нормотипичних дітей та плімінників з аутизмом. Тобто деякий досвід маю.
Почекайте до 2-х років хочаб...
Зашла на 5минут• 21 мая в 18:26
Ответ дляНетутешня
Ви автора уважно читали?
Там-тарарам• 21 мая в 18:33
Автор, если идти ,то к логопеду. И позже таки, после 3. Работаю няней ребенка с ЗПР, присутствую с ним на реабилитациях, дефектологи- ну такое, ни о чем . Толковьій логопед творит чудеса
Нетутешня• 21 мая в 18:33
Ответ дляЗашла на 5минут
Ви автора уважно читали?
А ви уважно читали її відповіді на мої питання?
Там-тарарам• 21 мая в 18:34
Ответ дляМуркошечка
про прості речення мова точно не йде
В яслях половина так говорит, и ето после двух уже.
Муркошечка
• 21 мая в 18:36
Ответ дляИдеальная оптимистка
Почекайте до 2-х років хочаб...
Державний психіатр
Муркошечка
• 21 мая в 18:37
Ответ дляТам-тарарам
Я думаю може повести хоча б пару разів подивитись, як проходять ті заняття
Може я реально не розумію як дитину спровокувати на те говоріння
Муркошечка
• 21 мая в 18:38
Ответ дляТам-тарарам
Я уточнили в них логопед-дефектолог
Муркошечка
• 21 мая в 18:39
Ответ дляЗашла на 5минут
Ви автора уважно читали?
Я була і у психіатра і у невролога
У невролога зауважень не має все згідно віку
У психіатра діагноз вище
Нетутешня• 21 мая в 18:46
Ответ дляМуркошечка
Головне не гіперопікати і не читати думки дитини. Дайте їй жестами показати що вона хоче а тоді питайте в дитини скажи що ти хочеш? Я тебе уважно слухаю. І хай щебече на пташиному. Коли на пташиній мові м´язи окрепнуть, то включиться людська мова. Ну і те що я вище писала, побільше жувати, яблука, морковка, огірки.
Муркошечка
• 21 мая в 18:46
Ответ длямаска Ілона
Ви ходили до логопеда-дефектолога?
По якій причині почали ходити?
Муркошечка
• 21 мая в 18:49
Ответ дляНетутешня
Невролог казав більше грати в рольові ігри, сьогодні на консультації у дефектолога вона навпаки сказала, давати дитині більше самій грати
Про яблука я хз мій пережовує і виплювує. Якщо чесно мене це тривожить, випльовування
Мабуть з морквою буде теж саме
Нетутешня• 21 мая в 18:56
Ответ дляМуркошечка
Мабуть з морквою буде теж саме
Хай випльовуває. Головне щоб гриз. Доречі випльовування це теж логопедична вправа.
Рольові ігри трошки зарано, дитина може не зрозуміти. Скоріше вона мала на увазі гру в парі:
Гра з м´ячем чи машинкою: Ви котите м´яч дитині — вона ловить. Ви чекаєте і кажете: «Тепер ти коти мамі!». Дитина котить м´яч назад. Це і є чистий діалог, але без слів.
Будування вежі: Ви ставите кубик — дитина ставить кубик зверху — ви ставите наступний. Малюк розуміє правила гри: «я чекаю, поки зробиш ти, а потім роблю я».
Хованки (Ку-ку): Ви ховаєте обличчя за долонями («Де мама?»), відкриваєте («Ку-ку!»). Потім дитина закриває очі долоньками і чекає на вашу реакцію.
Пірамідка чи сортер: Ви тримаєте кільце або фігурку, дитина бере її з ваших рук, нанизує або кидає в отвір, а потім дивиться на вас, чекаючи на схвалення чи наступну деталь.
Муркошечка
• 21 мая в 19:06
Ответ дляНетутешня
Це все без питань в нього) тьфу…тьфу
Там-тарарам• 21 мая в 19:07
Ответ дляМуркошечка
Я уточнили в них логопед-дефектолог
Зараз в інсті сто тисяч логопедів/ неврологів/ дефектологів, часом навіть дуже непоганих. Підпишіться, і займайтесь самостійно, платити путньому спеціалісту по 700+ грн година в вашому віці не бачу сенсу. Почитайте десяток профілей, проаналізуйте і дійте.
маска Ілона• 21 мая в 19:08
Ответ дляМуркошечка
Ви ходили до логопеда-дефектолога?
По якій причині почали ходити?
в год и семь соседка говорит что их мальчик глухой, наши дети были ровесники, оба мальчика неговорящих
первым делом в центр киева слух проверять
потом к местному неврологу - все ок
дальше речевой центр на левобережке - курс, там же все обследования головного мозга
психиатр в боярке
паралельно с этим посещали всевозможные занятия по моторике и речи, не один год
кололи курс стимулирующего чего то, уже не помню
так вот по моему опыту, ставить речь надо когда она уже есть, в нашем случае это после 5 лет, особенно шикарно с 6 до 7
потом к местному неврологу - все ок
психиатр в боярке
Нетутешня• 21 мая в 19:14
Ответ дляМуркошечка
Це все без питань в нього) тьфу…тьфу
Так оце і є заняття з дефектологом у віці вашої дитини). Ви гарна мама, ви нічого не пропустили. І дитина тьфу-тьфу))) вже може те що треба вміти в 2 роки.
Тепер заспокойтесь і краще грайтесь з дитиною замість того щоб її кудись возити. А на гроші що наекономили купіть собі курс масажу і няню на цей час.
Кіма кепка• 21 мая в 19:15
Я начала в 1 год и 10 месяцев, водила 4 месяца, пока не догнал норму. Если бы вернуть все назад, начинала бы еще раньше. Дефектолог нужен еще и для того, чтобы перед занятиями с логопедом у ребенка была база, чтобы он понимал, как выполнять инструкции и задания.
Нетутешня• 21 мая в 19:17
Ответ дляКіма кепка
А ви розумієте, що в 2 роки дитина б і без дефектолога заговорила?
Кіма кепка• 21 мая в 19:17
Ответ дляМуркошечка
я просто не сильно розумію чи дефектолог у такому віці зможе запустити мову чи все таки потрібен час (хоча б до 2х років)
Звісно, може запустити. Дефектологи-логопеди починають з 9 місяців працювати, наприклад, з дітьми з синдромом Дауна або іншими генетичними розладами. Це і називається раннє втручання. Чим раніше почнете, тим більше часу у Вас буде в запасі. Єдине, що не розраховуйте, що Вам відразу пощастить знайти свого фахівця, який справді вміє працювати з раннім віком
Кіма кепка• 21 мая в 19:20
Ответ дляНетутешня
Ви глибоко помиляєтесь. У дитини може бути диспраксія, алалія, дизартрія і т.д. і вона не заговорить у 2 роки. Я мама дитини з ООП і маю тепер логопедичну освіту. І в мене є досвід хождіння по неврологах, які запевняли мене, що це хлопчик і він ось-ось переросте.
Автору просто пощастило, що вона знайшла правильного лікаря, який рекомендує раннє втручання. Силу материнської спостережливості та інтуїції не варто недооцінювати.
Нетутешня• 21 мая в 19:36
Ответ дляКіма кепка
У дитини автора психомовний розвиток відповідає віку.
Сформоване пасивне мовлення
Сформований оральний праксис
Розділена увага та комунікативна функція
Наявність декларативної комунікації
Початковий етап активного лексикону.
Сформоване пасивне мовлення
Сформований оральний праксис
Наявність декларативної комунікації
Початковий етап активного лексикону.
Кіма кепка• 21 мая в 19:49
Ответ дляНетутешня
Сформоване пасивне мовлення
Сформований оральний праксис
Наявність декларативної комунікації
Початковий етап активного лексикону.
Сформоване пасивне мовлення
Сформований оральний праксис
Наявність декларативної комунікації
Початковий етап активного лексикону.
Всі ці ознаки не виключають імовірності, що у дитини може бути вербальна диспраксія або загальна диспраксія розвитку з нерівномірним профілем розвитку. Оскільки все одно може бути порушена функція програмування. Дитина може могти повторити артикуляційні пози, але мати труднощі саме з послідовним автоматизованим мовленнєвим моторним плануванням.
Нетутешня• 21 мая в 19:58
Ответ дляКіма кепка
Але дитині автора тільки 1,7, а не 3 роки!!!! І зона Брока перебуває в стані початкового ембріонального розвитку. Термін ’порушення послідовного автоматизованого мовленнєвого моторного планування’ не є валідним для дитини в 1,7 року, оскільки в цьому віці праксис та кінетична програма мовлення перебувають на стадії первинного формування.
Муркошечка
• 21 мая в 21:05
Ответ дляНетутешня
Ого…і тут я офігіла
Я тут і половини слів не знаю)звучить страшнувато…