заварний look• 22 мая в 09:10
Молочниця. Рятуйте!
Знаю, що мені зараз напишуть, що я дурнаголова і на те є лікар, але в хаті двоє хворих дітей, живу за містом, не до лікаря. Молочниця, 100 років її не мала. Випила два дні тому флуконазол-результату 0. Купила найдешевший+поставила 2шт клотримазолу. Чи є сенс купити дорожчий бренд флуконазолу? Порадьте якісь свічки. До слова, була на огляді у гінеколога 3 міс тому-здорова, як бик.
заварний look
• 22 мая в 09:13
Ответ дляНамазюкана нішою
З чоловіком секс був після перерви?
Не було. А так то ми користуємося презервативами, для нас то оптимальний варіант контрацепції.
Трільчиха• 22 мая в 09:18
якщо чиста молочниця клотримазол (імпортний) ставлять не 2 дні,а 12 днів за протоколом.+2 табл ПІСЛЯ місячних. флуконазол 150 п´ються на 1,4,7,10 дні
якщо після цього молочниця не зникне, то у вас 99% ЗППП. І молочниця індикатор того самого хелпа. Ви пили АБ????
Р.С. гінеколог в декреті
заварний look
• 22 мая в 09:23
Ответ дляТрільчиха
Р.С. гінеколог в декреті
В хаті шпиталь(((зппп виключаю, так як партнер один, а мазки всі і цитологію три місяці тому здавала. Останні дні налягала на солодощі(((
Шалена невинність• 22 мая в 09:21
Ответ длязаварний look
А у чоловіка?
заварний look
• 22 мая в 09:21
Ответ дляТрільчиха
Р.С. гінеколог в декреті
Я брала наш клотримазол
ЯкаКраля• 22 мая в 09:22
Свічки Поліжинакс на ніч 6 днів
Флуконазол 100мг - 1, 3, 6 день
Тільки ця схема допомагає
Не використовувати мило в ці дні
Чоловіку таблетки по вашій схемі
Флуконазол 100мг - 1, 3, 6 день
Тільки ця схема допомагає
Не використовувати мило в ці дні
Чоловіку таблетки по вашій схемі
заварний look
• 22 мая в 09:23
Ответ дляНаташа_32
А з кимось іншим, крім чоловіка, секс був?
Ні звісно, не фантазуйте. Останні дні налягала на солодощі.
ЯкаКраля• 22 мая в 09:24
Ответ дляНаташа_32
Значить, все ж таки був з іншим партнером. Молочниця сама по собі не виникає.
Кандіда - це природна мікрофлона жінки. Дискомфорт - її збільшена кількість. Причини є різні.
заварний look
• 22 мая в 09:25
Ответ дляНаташа_32
А, ну тоді зрозуміло. Пішли виділення, а плюс солодощі, ось й дало. Мікрофлора почала розвиватись. А якими прокладками користуєтесь?
Я день перед тою молочницею втовкла певно з 6 зефірів, люблю солодке, так то себе обмежую, а тут купила такий смачний і як дорвалася(((
Весняний Марафон• 22 мая в 09:25
Флуконазол в дозуванні 150мг, приймаєте 1-й, 4-й та 7-й день. Мені завжди допомагає.
СкиниУскачи!• 22 мая в 09:25
Ответ длязаварний look
Я брала наш клотримазол
Купите Тержинан на 10 дней, и ылюконазол европейский по 100 мг через день неделю
Трільчиха• 22 мая в 09:38
Ответ длязаварний look
Я брала наш клотримазол
він погано розчиняється. не беріть.
Трільчиха• 22 мая в 09:42
Ответ длязаварний look
солодощі ні до чого. мазки зппп не показують. ви здавали пцр соскоб? його беруть в ділі ,синево...уреа,мікоплазма,хламідія ? коли оці 3 усі лейкоцити і цитології в нормі.мазки ідеальні. Ну не показує мазок з поліклініки ніяких зппп). лише молочниця зашкалює і вилікувати її неможливо.
Оцих’одних’ партнерів я бачила-перебачила.один партнер,траляля. жінка божиться.а молочниця не лікується.здаєм на зппп і вуаля-букет из алых роз.
заварний look
• 22 мая в 09:44
Ответ дляТрільчиха
Надіюся ви не лікар, бо якщо б були лікарем то знали б, що вона живе практично в кожної людини і є зовнішні фактори, які можуть провокувати її ріст. Я вам доказувати не збираюся, що в мене всі роки один партнер, мені це ні до чого.
заварний look
• 22 мая в 09:45
Ответ дляТрільчиха
він погано розчиняється. не беріть.
Мені здається він зовсім не розчинявся.
Трільчиха• 22 мая в 09:45
Ответ длязаварний look
Я брала наш клотримазол
Класична молочниця (а не індикатор при ЗППП ) лікується найпростішим клотримазолом за 12 днів легко. якщо рез-ту нема, це не чиста молочниця.
Трільчиха• 22 мая в 09:47
Ответ длязаварний look
тоді лікуйтеся далі. я таких як ви бачила вже десятки. в яких ОДИН партнер. і вічна молочниця,яка нічим не лікується. я вам скажу, що навіть флуконазол 2 табл при чистій молочниці дає хоч мінімальний рез-т. а у вас його нема.
Трільчиха• 22 мая в 09:47
Ответ дляВесняний Марафон
а от автору не допомогло 2 табл в тому то і справа.
заварний look
• 22 мая в 09:50
Ответ дляТрільчиха
Одну я випила. Читайте уважно!
заварний look
• 22 мая в 09:50
Ответ дляТрільчиха
Де ви про вічну вичитали?)
Фоточки нема• 22 мая в 10:08
Ответ дляТрільчиха
Підкажіть, будь ласка, а якщо молочниця в легкому варіанті загострюється інколи перед місячними і сама проходить з настанням місячних, то які аналізи здати?
Чупокабра• 22 мая в 10:16
Ответ длязаварний look
Солодощі до молочниці не мають ніякого відношення!!! Антибіотики приймали?
заварний look
• 22 мая в 10:27
Ответ дляЧупокабра
Приймала, але десь близько 2 тижнів тому.
Трільчиха• 22 мая в 10:33
Ответ дляФоточки нема
Скринінг 7 ІПСШ в Ділі.
якщо інші лабораторії,то має бути в аналізі уреаплазма ,2 види мікоплазми (хомініс і геніталіс), хламідія, тріхомонада, гонокок (neisseria). перші 3 дають лише молочницю і цистит може бути (незначний,і то не завжди).То є, то нема. Сам з´являється, сам проходить. Це такі основні без вірусу папіломи людини. На це є окремий аналіз. Але якщо ви не п´єте аб, то вічна молочниця це ненормально. Якщо,звичайно, у вас нема закрепів і вічного дисбактеріозу (чи срачки).
Фоточки нема• 22 мая в 10:45
Ответ дляТрільчиха
Скринінг 7 ІПСШ в Ділі.
Не те що вічно, раз на пів року. Сухість перед місячними буває. Срачка та закреп теж бувають бо маю камні в жовчному.
Дуже вдячна Вам за рекомендацію 🌷🌷🌷