Лепешечка• 22 мая в 13:22

Імітована ікра смачна?

Сьогодні побачила в Варусі по акції , якій тільки нема, і ікра кети, і кіжуч, і лосось і ще якась. Є в стеклі. Хто куштував? поділіться будь ласка враженнями.
Несу пургу• 22 мая в 13:23
Мне норм, но я настоящую не люблю

Тро Нью-Йорку• 22 мая в 13:23
Какие могут быть сомнения? Любая имитация лучше оригинала, хоть оргазм, хоть икра
Sugar suka• 22 мая в 13:23
Ні, не смачна, але дуже красива. Вона мені настрій підіймає
Бриджит_Фрикандо• 22 мая в 13:24
Однажды пробовала. Мерзость редкостная, на икру не похоже. Лучше взять одну маленькую баночку и съесть нормальную, чем много, но имитация
Тро Нью-Йорку• 22 мая в 13:25
Ответ дляSugar suka
Для красоты и настроения, обычно дома кота держат.
Sugar suka• 22 мая в 13:25
Ответ дляТро Нью-Йорку
Впервые слышу. Кот.это живое существо
So_so• 22 мая в 13:25
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Можно взять икру трески, она до 100 грн банка стоит, вместе со сливочным сыром или маслом, ну очень вкусно и полезно.

Пліснявілий сир• 22 мая в 13:29
Не знаю какая в варусе, я заказывала в Инстаграме. Крас икра, и икриночка
Очень достойно, и достаточно вкусная
Не желатиновая
Timber30• 22 мая в 13:30
Мені норм
Гарантую неперелевки• 22 мая в 13:38
Якось купила в АТБ, хтось нахвалював.
Гадость страшне яка, їсти неможливо, викинула. Хоча я рідко щось викидаю.
Краще без ікри бути.
ПП-шница• 22 мая в 13:42
Норм
Русланка з гілки• 22 мая в 13:53
Навіщо вам чужі враження на товар вартістю аж 60 гривень? Купіть і самі спробуйте, може вам і сподобається. Як на мене, це сміття, яке їсти неприємно і некорисно.
Так, справжня якісна гарна ікра тепер занадто дорога і вже багатьом недоступна. Але їсти субстітути не треба, можна й без ікри прожити. Є оселедець, морожена риба.
Не любовница• 22 мая в 14:05
Ответ дляТро Нью-Йорку
Разве автор предлагает сравнить с настоящей икрой?
Продукт может быть вкусным сам по себе.
За ким я буду?• 22 мая в 14:08
В АТБ червона у скляних малих баночках, мені подобається, але я справжню червону прям дуже не люблю.