Бронетапці• 22 мая в 17:30
У вас тоже так?
Почекуха• 22 мая в 17:32
Постанова.. Лушпайки от креветок, остатки еды. Просто кто-то криворукий разбил тарелку.
СкумбріяП8• 22 мая в 17:45
Тарілками не кидаюсь. Якщо щось не сподобалося, більше не готую цю страву.
Пасхальний тролік• 22 мая в 17:46
История из серии, что до появления интернета о том, что ты дурак - знали только близкие...
НеГолосую• 22 мая в 17:53
Ответ дляПешитеБесАшипок
Мои осознают, что не бессмертные
Ніколи в житті не зустрічала людини, яка б в реаьності так реагувала =)))
може тому що не зустрічала реальних психопатів
чого тут таке виставляють як гордість?
Сундучок с каникулами• 22 мая в 18:08
Ответ дляСкумбріяП8
Я теж.
З´їдаю сама і до побачення.
Діти сказали, що оладки у бабусі смачніші (це дійсно так). З того часу оладки тільки у неї їдять.
З´їдаю сама і до побачення.