Прилипало• 22 мая в 21:57
Ви знаєте яка кількість ковбаси заїжджає в Україну по «білому»?
В рік на одну людину?
Аж 6 кг, все решту їде контрабасом. Аналогічно так з абсолютно усім іншим товаром, по чорному їде 98%.
Наприклад зараз стоїть вся митниця бо міняється керівництво, при цьому відкрито пропонують « своїм» возити контрабас називаютьчи такси.
Як думаєте є якийсь спосіб щоб колись і якось закінчити це рекетирство, цей вседержавний гоп стоп?
ПочтальЁнша• 22 мая в 22:31
Ответ дляПрилипало
Все інше виробляється в Україні?
Що саме? Телефон з якого ви пишете чи холодильник ваш, чи прокладки, може шампунь?
Не знала що в Україні виробництво на такому високому рівні.
Ваш пост был о колбасе.
Какого хера вы переключились на шампунь?
Прилипало
• 22 мая в 22:31
Ответ дляПочтальЁнша
Доля импортируемых колбас в общем предложении на украинском рынке – всего 1,4%.
Тобто, ви прямо на слові ковбаса сконцентрувалися? Те що там написано і про інші товари це не важливо?
Прилипало
• 22 мая в 22:32
Ответ дляПочтальЁнша
Ваш пост был о колбасе.
Почитайте ще раз мій пост, він про те що 98% товарів їде контрабандою, тема про контрабанду в цілому
ПочтальЁнша• 22 мая в 22:34
Ответ дляПрилипало
Маня, это ты на днях ныла, что твое контрабандное тряпье из Италии застряло на границе?
Я у таких как ты, ничего не покупаю.
И да, у меня официально импортированный холодильник Самсунг, не контрабандный шампунь и легальные прокладки.
Я у таких как ты, ничего не покупаю.
Прилипало
• 22 мая в 22:42
Ответ дляПочтальЁнша
Я у таких как ты, ничего не покупаю.
Я не маня, але якщо ви впевнені що в Україні немає корупції і контрабанди це чудово
Огірок та Помідорчик• вчера в 10:19
Ответ дляШвендяю містами
Є напис: Контра...?
Навіщо? В мене поруч заводи. Я знаю де її роблять.