П´яна вишня• сегодня в 00:42
Ситуація в театрі з моїм чоловіком
Дівчата, хочеться почути думку зі сторони. Пішли з чоловіком в театр: 1 ряд в ложі. За нами сидять 2 дівчат. Тобто всього 4 людини в ложі. Десь на 15 хвилині вистави мій чоловік озирається , розуміє , що тим дівчатам погано видно і каже мені: посунся, нехай скраю ще дівчата влізуть , бо їм типу погано видно. Я ,скрививши лице , відмовляюсь просунутись, а сама в шоці сиджу з його пропозиції. Моє бачення: я купила заздалегідь квитки в театр, надягнула каблуки, вийшла з чоловіком розважитись, а він думає не за мій комфорт, а за комфорт «лівих» дівчат, які бачили де купували квитки. Так ладно було б куди посунутись, а так реально вліз би максимум один стул боком і то вже в мене на голові б висіли. От як би ви відреагували на таке?
Аноним Советчик• сегодня в 01:15
Ответ дляЭлектричка
А что в театре вы на стульчиках сидели?
Ну такое уже придумываете
Да, в ложах стоят стулья, в отличие от партера с креслами.
Винник• сегодня в 01:15
Ответ дляП´яна вишня
Його доброта на вас і вашу родину розповсюджується? В рівних долях з добротою до « чужих» , на Ваш погляд?
Проблема не в том что он уделил им время,а в том что не уделяет вам,и дома тоже
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 01:16
Ну такое. Мне тоже было бы неприятно. Интересно, если б мужики сзади были или бабушки, он бы подвигался? Или то другое?
Аноним Советчик• сегодня в 01:16
Ответ дляЭлектричка
Нет, последний раз это был театр на Бродвее в Нью Йорке. Месяц назад
Так на фото балкон, а не ложа.
Помогалочка• сегодня в 01:17
Ответ дляП´яна вишня
Ви заміжня? Я дуже ображена! Я ще не знаю що з цим робити, але ви дійсно вважаєте, що така ситуація варта розводу?
Та не, разводиться не надо, но на чувстве вины можно хорошо отыграться
Love_Love_Love_• сегодня в 01:18
Ответ дляП´яна вишня
Ну з голоду ми не вмираємо і голі не ходимо. І йому завжди усміхається доля, от завжди в самих неочікуваних ситуаціях знаходяться люди які серед сотень інших оберуть і допоможуть йому.
П´яна вишня
• сегодня в 01:18
Ответ дляАноним Советчик
Я бы сказала, что все сидят согласно купленных билетов.
И второй ряд дешевле первого, поэтому никто никуда двигаться не должен.
Так і було…. Але ж сам факт пропозиції ((
Просто в мене була думка, що може то я перебільшую, але так образливо, що я не так зробила у цих відносинах ….
Аноним Советчик• сегодня в 01:18
Ответ дляП´яна вишня
Ходите в театр с подругами. Что я еще могу сказать...
Кукусикиииииии• сегодня в 01:18
а він тільки коли озирнувся, за 15 хв зрозуміл що за вами ще хтось є?
П´яна вишня
• сегодня в 01:20
Ответ дляАноним Советчик
Так і робила завжди….. Це розʼїхались на літо… Сходила з чоловіком називається 😔
П´яна вишня
• сегодня в 01:21
Ответ дляКукусикиииииии
Та ні, ми заходили- вони вже сиділи. просто зрозумів, що їм погано видно
Чупа-чупс• сегодня в 01:28
Ответ дляLove_Love_Love_
Я б ніяк не відреагуваоа і мій чоловік цілком би міг таке утнути, він має дуже добре серце- бачили очі що брали. В дитинстві він міг винести з дому і роздати всю їжу тим хто хотів їсти, зараз таке бувало що він приходив додому без куртки чи светру, бо він віддав Андрію, бо він бідолаха і йому холодно. Таке було з абсолютно новим світером Дуті і Курткою Келвін Кляйн 😂
То можна він і іпати може когось з жалю, бо у бідолаги немає коханця? Такий сердобольний
Love_Love_Love_• сегодня в 01:31
Ответ дляЧупа-чупс
Вас вжее хтось виєбав в мозок
Чупа-чупс• сегодня в 01:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Вас вжее хтось виєбав в мозок
Ваш чоловік же, хто ще такий добрий. Хіба що ви йому в пару
ДА буде так• сегодня в 01:34
Ответ дляП´яна вишня
Значит понравились ему девки. Захотел за ваш счет быть джентельменом 🤣
Ну я ж надеюсь он хоть свое место им уступил и стоя уже созерцал прекрасное?
Чумачечая_• сегодня в 01:36
Ответ дляП´яна вишня
Предложили бы ему поменяться местами с девочками, сказали бы:
давай-ка, Вася, мы с тобой назад пересядем, а девочек на свои места посадим, им же плохо видно, сука ты такая
П´яна вишня
• сегодня в 01:37
Ответ дляДА буде так
Такий варіант я навіть не обмірковувала! Своє він не пропонував- лише мені посунутись….
Love_Love_Love_• сегодня в 01:37
Ответ дляЧупа-чупс
Ой, та ну на вас він міг хіба ригнути
Чупа-чупс• сегодня в 01:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Ой, та ну на вас він міг хіба ригнути
Проживаючи з вами отримав розлад шлунку? Не здивована
ДА буде так• сегодня в 01:45
Ответ дляП´яна вишня
Во гандон. Делайте выводы, насколько вы ему важны.
Міряю від одиниці• сегодня в 01:47
Ответ дляП´яна вишня
Нажаль, показова ситуація. Дуже неприємно. І він навіть не усвідомлює, на скільки погано вчинив по відношенню до Вас, автор.
Розлучення, звичайно, за таких обставин не варіант. Але Вам варто уважніше придивитись. Чи взагалі це надійний, вірний і люблячий чоловік. Мені здається, він , коли побачив дівчат, перестав себе контролювати.
Просто спалився, показуючи, хто йому більш цікавий.
Вподобайден• сегодня в 02:02
Есть люди, которые стараются не доставлять дискомфорт другим, видимо ваш из таких.
Угадайс• сегодня в 02:02
Ответ дляДівчина Гілмор
Я би розвелася. А наступного разу він де скаже посунутися? В ліжку? Бо якійсь клаві тісно?
Как же много мужей плохо относятся к женщинам своим. А люди удивляются, почему я поставила крест на отношениях
Першоклашка• сегодня в 02:03
Ото понаписували Никто не верит просто в эмпатию человеческую.доброту.куда мир скатился
Угадайс• сегодня в 02:05
Ответ дляПомогалочка
И так всю жизнь?
Угадайс• сегодня в 02:05
Ответ дляLove_Love_Love_
Везет
Love_Love_Love_• сегодня в 02:32
Ответ дляЭлектричка
Так точно такие же кресла как и те, на которых сидят в зале.
Ні, саме, в цьому театрі на Бродвеі в лоджіі крісла так само як і у всіх нормальних театрах.