Пухнасті штани• Изменено 23 мая в 16:43

Дитячий ДН і Чопокабра. Хіба вона не розуміє що приносять людям БІЛЬ?

Чи розуміє і робіть це навмисно?
я вже давно спостерігаю за цією дамочкою на сайті.
Але сьогодні вона перевершила сама себе.
Я всього лише спостерігач зі сторони, дивлюсь як людина обнажає своє нутро: спеціально прийшла до похресника щоб спаскудити йому свято своєю квартирою, більше в цьому житті вихвалятися нема чим.
от дивіться скріни
осьо тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3846180-1
Людина їй пише ’схаменіться, нашо ви таке робите!’ а воно нічого розуміти не хоче, ніби че нормально прийти на чуже святе и вивалити ото своє ’дивіться, ми!!! ми купили, ще й вигідніше ніж ви! ’
як ви відноситеся до таких персон?
і таких подій?