Пухнасті штани• Изменено вчера в 16:43
Дитячий ДН і Чопокабра. Хіба вона не розуміє що приносять людям БІЛЬ?
Чи розуміє і робіть це навмисно?
я вже давно спостерігаю за цією дамочкою на сайті.
Але сьогодні вона перевершила сама себе.
Я всього лише спостерігач зі сторони, дивлюсь як людина обнажає своє нутро: спеціально прийшла до похресника щоб спаскудити йому свято своєю квартирою, більше в цьому житті вихвалятися нема чим.
от дивіться скріни
осьо тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3846180-1
Людина їй пише ’схаменіться, нашо ви таке робите!’ а воно нічого розуміти не хоче, ніби че нормально прийти на чуже святе и вивалити ото своє ’дивіться, ми!!! ми купили, ще й вигідніше ніж ви! ’
як ви відноситеся до таких персон?
і таких подій?
от дивіться скріни
осьо тема
як ви відноситеся до таких персон?
і таких подій?
Стетоскопуло• вчера в 16:49
мені здається та жіночка має якісь вади ментального здоров´я, то навіщо взагалі її обговорювати?
Пухнасті штани
• вчера в 16:50
Ответ дляСтетоскопуло
та які вади, просто любить оце всяке разне витворяти
Вообще не факт• вчера в 16:51
Скрины просто дурдом на выезде, как будто наркоман или алкоголик какой то рассказывает)
Заліковий троль• вчера в 16:51
Ответ дляПухнасті штани
ви шо не знаєте? є тут такі.
Автор, на этом сайте есть прекрасная функция ’блок’. И никто Вас не дратует своими сказками.
Джавеліна• вчера в 16:51
Ответ дляПухнасті штани
ви шо не знаєте? є тут такі.
Автор, разделяю ваше недоумение и негодование. Эта особь давно поражает своей тупой глупостью, особой изощренной умственной ограниченностью и какой-то ущербностью. Но сейчас прискачет, и начнет пыхтеть как ей завидуют . При этом пишет всегда с переставленными буквами в слове - это признак ненормальности и неисправимости.
Стетоскопуло• вчера в 16:52
Ответ дляПухнасті штани
у мене враження, що там якась сім´я маргіналів, і у неї дуже дивні коментарі.
Заліковий троль• вчера в 16:53
Ответ дляПухнасті штани
Та пусть вытворяет. Вам-то что? Тут ненормальных процентов 80.
Пухнасті штани
• вчера в 16:53
Ответ дляСтетоскопуло
а шо там вже таке?
а чому маргинали, вони ніби то всі з освітами, мови там, інструменти. чи бреше?
Пухнасті штани
• вчера в 16:53
Ответ дляСинди Кроуфорд
Багато платять за цей брєд?
шо саме брєд?
Из Кукуева я• вчера в 16:54
Ответ дляВообще не факт
Это её фирменный стиль)
Пухнасті штани
• вчера в 16:54
Ответ дляВообще не факт
вам також дивно? і мені дивно, але що саме, я пояснити того не можу.
Джавеліна• вчера в 16:54
Ответ дляВообще не факт
Вы не видели как она рассказывала про соседок\знакомых, которые якобы обсасывали ее жизнь?. там вообще треш и писанина олигофрена.
Я давно удивляюсь, как эта личинка нарожала столько детей и зачем (видимо только условный инстинкт размножения и присутствует) и ее рассказы про супер умного мужа - юриста вызывают недоумение. Просто хочется взглянуть на этого мужичонка.
Из Кукуева я• вчера в 16:55
Ответ дляВообще не факт
Я не в курсе была))
Теперь знаете) Лучше обходить её десятой дорогой.
Заліковий троль• вчера в 16:55
Ответ дляПухнасті штани
а шо там вже таке?
В интернете можно что угодно рассказать. Всё, на что хватит фантазии. Не воспринимайте весь, генерируемый пользователями Советчицы бред, за правду.
Пухнасті штани
• вчера в 16:55
Ответ дляЗаліковий троль
але ж ми розмовляємо не про всіх дописувачів на Порадниці, а лише про цю.
Пухнасті штани
• вчера в 16:56
Ответ дляИз Кукуева я
а чо це? я шо маю її боятися чи шо?ніт.
Заліковий троль• вчера в 16:56
Ответ дляПухнасті штани
А зачем про неё говорить? Блок и всё.
Из Кукуева я• вчера в 16:56
Ответ дляПухнасті штани
а чо це? я шо маю її боятися чи шо?ніт.
Нет, не в этом дело. Не трогай ’гэ’, вонять не будет. Уж простите как есть.
Стетоскопуло• вчера в 16:57
Ответ дляПухнасті штани
а шо там вже таке?
я не збираю її скріни, просто склалось таке враження про людину, з огляду на її розповіді про себе і своє оточення.
А ще було обговорення, як вони ту квартиру заполучили якимись мутними схемами з хворими пенсіонерами.
Пухнасті штани
• вчера в 16:57
Ответ дляСтетоскопуло
та наче писала що купили собі.
Джавеліна• вчера в 16:58
Ответ дляПухнасті штани
а шо там вже таке?
Скорее всего забитые необразованные люди с очень ’ ярким’ провинциальным флёром ( она же из Кузнецовска). которые очень хотят выпендриться своими ’ успехами’, хотя они слишком сомнительны.
Она рассказывала как сделала своим отпрыскам ’ дети войны’... это было то еще чтиво.
Пухнасті штани
• вчера в 16:58
Ответ дляДжавеліна
слухайте, я теж хотіла дитині зробити статус.
але тепер мабуть не буду.
а що там було, щось позорне?
але тепер мабуть не буду.
а що там було, щось позорне?
Стетоскопуло• вчера в 16:59
Ответ дляПухнасті штани
та наче писала що купили собі.
почитайте минулі теми, купили в результаті якоїсь там схеми