ХуАнита• 20 июня в 07:55
Яйца куриные без штампиков - это откуда?
Купили в ларьке продуктовом на рынке. На вид все одинаковые, не домашние. Первый раз вижу, чтоб никаких отметок на них не было....
ХуАнита
• 20 июня в 08:00
Ответ длявсемВсёИмного
Фермерські можливо. Не всі ставлять штампики
Чомусь тривожно - їх безпечно вживати? Боюсь сальмонелли.
Бойова• 20 июня в 08:01
Бувають і в магазинах без штампів.
Штамп це категорія. Не завжди її ставлять.
Бойова• 20 июня в 08:02
Если вы серыми не закидываетесь, то сальмонеллой не заболеете
Даже со штампа можна заболеть, он ничего не значит.
ХуАнита
• 20 июня в 08:04
Ответ дляКузякин
Ну вы хоть погуглите что это и как можно заразиться
Я знаю, как можно заразиться. Яйцо всмятку или в мешочек - уже риск в таком случае.
всемВсёИмного• 20 июня в 08:04
Ответ дляХуАнита
Ну я ж не знаю, звідки вони конкретно, і які умови на тій фермі. Я зазвичай про це не думаю. Просто з магазину гарно мию яйця і перекладаю в чистий пластиковий лоток з аврори. Можете глянути в інтернеті, чим їх помити, щоб сальмонельоз змити, раптом якщо він є. Це вже якщо Ви тривожні дуже і будете себе накручувати.
ХуАнита
• 20 июня в 08:05
Ответ дляБойова
Да оно не обязательно сырое должно быть.
Вакцениро Вона• 20 июня в 08:08
Ответ длявсемВсёИмного
Ох и тупость. Вы можете заразиться через желток, даже если яйца с хлоркой помоете
всемВсёИмного• 20 июня в 08:15
Ответ дляВакцениро Вона
Шановна, тупа ви, коли дозволяєте собі так спілкуватися з чужими незнайомими людьми. Я не спеціаліст по яйцях чи болячках. Пишу те, що чула і читала по цій темі, не вивчаючи її на молекулярному рівні, і в тому, що автор помиє яйця, буде тільки плюс. Якщо ви така тупа шо не можете знати, що через шкаралупу ТЕЖ можна заразитися, то це не моя проблема. Це ОДИН з методів зараження сальмонельозом, то так вам, для розвитку
Вакцениро Вона• 20 июня в 08:20
Ответ длявсемВсёИмного
Нет,вы ещё тупее чем казались изначально. Я не писала, что через скорлупу нельзя, не фантазируй.
И да, никакой идиот яйца не моет заранее, их моют перед употреблением. Ох и тп
Кидаю курити• 20 июня в 08:23
Ответ дляХуАнита
Сальмонелла сидит на скорлупе.
ХуАнита
• 20 июня в 08:24
Ответ дляSvitlo_
Ви думаєте сальмонелла боїться штампиків?
Ціную ваш гумор, але на фабриках (де ставлять штампики) все ж вживають заходів, щоб сальмонели не було.
ХуАнита
• 20 июня в 08:25
Ответ дляКидаю курити
Сальмонелла сидит на скорлупе.
И в желтке тоже.
всемВсёИмного• 20 июня в 08:39
Ответ дляВакцениро Вона
Воно і видно, що ви яйця з гівном в холодильнику тримаєте)) вже воно і в мозги видно залізло)
ХуАнита
• 20 июня в 08:39
Ответ дляSvitlo_
Ви дійсно в це вірите? Ви знаєте в яких умовах і скільки часу вони знаходяться в продавця?
А як на це впливають умови і час?
Вакцениро Вона• 20 июня в 09:09
Ответ длявсемВсёИмного
Гивно у тебя в голове, тупица.
Мытье яиц заранее - существенно сокращает срок годности яиц.
всемВсёИмного• 20 июня в 09:45
Ответ дляВакцениро Вона
Гивно у тебя в голове, тупица.
Хто чим наповнений- те з людини і вилазить)) а я вас дзеркалю. Щоб було видно, як з такими ТУПІЦАМИ було приємно спілкуватися)) тому подивіться на себе в дзеркало, перед тим як до когось рота відкривати. Нешановна
Є ще така страшно-болюча для кишківника хвороба «амебіаз», якою я перехворіла((
Раділа як дитя, коли змогли купити українські яйца, правда не довго раділа. Дякую лише усім богам, що син їх не їв, він би не витримав тих страшно болючих спазмів кишківника.
Хоч мий, хоч не мий, а бактерії можуть бути вже всередині і якась їх кількість все одно не помре в тих же дерунах чи ще якісь страві.
Це лотерея, лікар казав щотижня лише в їх лікарню 3-4 випадки з дизентерією різного походження від яєць попадають пацієнти.
Син колеги на тому тижні сальмонелою заразився від яєць, як його жаль, це було дуже боляче і не приємно, тільки антибіотик, аналіз і повний догляд в стаціонарі. Потім на ті яйця дивишся, як на яд, але з часом попускає.
Вакцениро Вона• 20 июня в 10:26
Ответ длявсемВсёИмного
Какая вы нудная и тупая
ХуАнита
• 20 июня в 10:33
Ответ дляtereska
Ну от бачите. А мене тут вже затюкали коментатори. Типу я придумую щось.