Куда ж без меня• вчера в 18:56

Де купити халат жіночий великий розмір простий бавовняний, замку чи на ґудзиках

Порадьте, будь ласка, якісь магазини із звичайними халатами для простої повної жінки з села. Не оці всі шовкові на запах
СережкинаЯ• вчера в 18:56
На базаре

НетЕщеНаверное• вчера в 18:57
На ринку.
автор Куда ж без меня • вчера в 18:58
Ответ дляСережкинаЯ
На базаре
Шукаю щось середнє між базаром і сексі-бамбіною
Метелики на душі• вчера в 18:59
В Ярославі ще бачила такі великі халати. Гляньте на їх сайті чи є потрібний розмір
Ну ниче се• вчера в 19:04
Ответ дляКуда ж без меня
Ну отаке як ви написали є на ринку.
VAAL76• вчера в 19:05
сайт ТРИКО ,КАЧЕСТВО НОРМАЛЬНОЕ И ЦЕНА радует,сама купила и удивлена
Лепетун• вчера в 19:11
Рынок. Пром