Сарафанное радио• 1 час назад

Блін. Плакати хочеться , чоловік "зірвався"

14 років не пив...

Я поїхала допомогти з дітьми сестрі, дзвоню сьогодні і чую , що п´яний в хлам...
автор Сарафанное радио • 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
Наверное надо вызывать надом что б прокапали
Та, да лиш я від нього за 450км... То ж треба слідкувати трохи...

Люблю порядок• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну нічого, до неділі побухає, потім відкапає е, головне щоб дожив.
До неділі і запійний це навряд. В нас майстер штукатур такий був, тільки не попередили, що запійний. Почав бухати в нас, ми 3 тижні терпіли він пив, потім вигнали і на іншому об´єкті бухав, як кінь за що теж його вигнали. І це тільки знаємо про себе і іншого замовника, а там може пиячив не один місяць ще.
автор Сарафанное радио • 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
Переутомление
Мабуть. Ну хай тепер ті, хто його довів до цього стану що хочуть з цим те і роблять. Без нього все одно справа зупиниться. Просто такий ризик...капець.
Грибной_Дождик• 1 час назад
Ответ дляЛюблю порядок
Три тижні бухав?
Наивная Хо• 1 час назад
Закодирован был? Подошьется снова
Грибной_Дождик• 1 час назад
Ответ дляСарафанное радио
Він в якому місті?
автор Сарафанное радио • 1 час назад
Ответ дляЛюблю порядок
Та це страшна хвороба. 14 років назад я в мами була ( теж відпустка) дзвонить його дир-р р питає що з ним. Кажу: нічого не знаю я в мами. Ну через три дні подзвонив його друг, сказав, що закодірували на 5 років і треба моя допомога, от до цього часу не пив.

Грибной_Дождик• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
Закодирован был? Подошьется снова
Да, але із запою вийти треба
автор Сарафанное радио • 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
Закодирован был? Подошьется снова
Дякую...дуже хочеться.
автор Сарафанное радио • 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Він в якому місті?
В Мико, я в Балті дивлюся за дітьми сестри, в суботу план повернутися в КиІв, і далі вечірнім потягом я в Мико.
Наивная Хо• 1 час назад
Ответ дляСарафанное радио
Дякую...дуже хочеться.
У меня дядя такой был, лет на 5-6 хватало кодировки, потом срывался. Но сознательный был, кодировался снова и опять не пил. Но поддержка семьи тут важна. Держитесь, если так долго держался, то он сам знает, что алкоголь зло и снова закодируется
Тепличная• 1 час назад
Ответ дляРаботать надо
Не всегда. Знаю тех, кто не пьет уже по 25-30-35 лет. Думаю что с алкоголем покончено. Люди изменились.
А пили конкретно.Запоями,до беспамятства,некоторые развелись из за этого.сейчас им 60-65 +.
Объединяет их одна вещь,как ни странно-ненависть к алкоголикам .
Для меня странно,потому что я знаю какими они были.
Ви ж розумієте, що вони можуть знову почати пити в будь-який момент. І жити з такою людиною це як з бомбою в домі
Работать надо• 1 час назад
Ответ дляЛюблю порядок
У меня в жизни прилично таких попадалось. Некоторые уникальные специалисты, но получают зарплату и всё. Звонят, врут...
Терплю только парочку человек,потому что замены им так и не нашла.Один из них технолог,который решит любой форс-мажор.Приходят молодые,вроде толковые,но не могут работать так как он.Терпят все,вплоть до генерального директора.Когда он выходит под шофе с предприятия-охрана глаза в пол.Сюр какой то,если кому рассказать...
автор Сарафанное радио • 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Да, але із запою вийти треба
Ото ж. Немає в Мико нікого в нас.
Файна пані• 1 час назад
Я не пью 23 года. Не хотелось, но недавно зашла в магазин и проходила мимо алкоголя, увидела вкусные ликеры и во мне что-то зашевелилось.
Пить не начну, но испугалась своей реакции в тот момент. Заколебало все наверное, мозг хочет разрядки, х.з.
Работать надо• 59 минут назад
Ответ дляТепличная
Розумію, але психологічно це вже зовсім інші люди. Сподіваюсь що це вже остаточне їх рішення
Наивная Хо• 59 минут назад
Ответ дляТепличная
А еще каждый может раком заболеть или психическим заболеванием. Тогда лучше вообще не вступать в отношения. Если у вас нету тёти…

25-30 лет - это целая жизнь считай.
автор Сарафанное радио • 57 минут назад
Ответ дляНаивная Хо
Я 14 років назад перестала вживати алкоголь разом з ним. Років 3 нікуди де називають не ходили. Знає, що зло... Добре знає...а як мені важко було вечером слухати його мичання в телефон, тут племінників спати вкладати, а в голові в мене....
Тепличная• 58 минут назад
Ответ дляРаботать надо
Якщо це просто родичі, знайомі це одне, головне не жити разом з такими людьми

Люблю порядок• 58 минут назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Три тижні бухав?
Так. Хитрозроблений алкаш доречі) Приносив горілку в пляшці від мінералки і пив на робочому місці. Потрошку спочатку, а потім знахабнів і тупо сидів пив замість роботи. Вкладався спати в нас, ледь вигнали. Ще й хвилювались потім чи шию не звернув, бо блекаути були і ліфти не працювали, то пішки ліз. Ще й в той вечір в новинах прочитала, що в центрі міста чоловік помер +- його віку, то ледь не посивіла, бо думала, що вигнали, а він там сконав і як жінці його потім пояснювати.
Тепличная• 57 минут назад
Ответ дляНаивная Хо

25-30 лет - это целая жизнь считай.
Це взагалі на порівнюється.
Грибной_Дождик• 55 минут назад
Ответ дляСарафанное радио
Ото ж. Немає в Мико нікого в нас.
Що таке Мико і для чого так писати?
Наивная Хо• 55 минут назад
Ответ дляТепличная
Це взагалі на порівнюється.
Почему? А еще партнер может изменить, совершить преступление. Каждый из нас - бомба замедленного действия. Люди 25-30 лет не употребляют, внуков заиметь можно за это время, а вы говорите: лучше с ними дело не иметь, даже такой стаж без алкоголя - не важен и не стоит быть вместе.
автор Сарафанное радио • 54 минуты назад
Ответ дляТепличная
Це взагалі на порівнюється.
Це теж хвороба. Не знаю, що стало каталізатором до цього зриву. Приїхав з відрядження без настрою, потім казав багато було дзвінків, нервів, сказав, що розкажу, як повернусь , не телефонна розмова, але я вже поїхала( денним потягом, ранком виїхали з сестрою на місце роботи )...і от сьогодні на вечір таке ....
Ответ дляГрибной_Дождик
Що таке Мико і для чого так писати?
Миколаїв
Тепличная• 52 минуты назад
Ответ дляНаивная Хо
Бо я виросла з алкоголіком в сімʼї і жодні десятиліття, ніякі обіцянки ніколи не зітруть спогади і не позбавлять страху, щоб людина знову напʼється. Для мене в цьому не може бути виправдань чи поблажок, щоб терпіти алкоголіка в сімʼї
Работать надо• 49 минут назад
Ответ дляТепличная
Деякі з них вдруге оженилися, є діти й онуки. Дехто від жінок приховує своє минуле, або не розповідає того трешу який з ними відбувався.
’Просто родичі’ не знаю.В мене був родич-мій улюблений дядько.Пішов у 42,найкраща людина,досі його люблю.Вся родина страждала,коли він був ’на дні’.А як виходив на поверхню,то кращої людини в світі не було.Жінка просто пішла,та й усе.А родичі поруч назавжди.
Звоночек• 51 минуту назад
Ответ дляСарафанное радио
Їдьте додому. Сестру до себе заберіть, якщо треба допомога.
автор Сарафанное радио • 45 минут назад
Ответ дляРаботать надо
Ми за 14 років ніколи не згадували за ті інциденти, що стали причиною тверезого його життя. Я не дуже хочу десь іти...в мене вже майже нікого немає з родичів( померла рідна молодша сестра від онко в 2023, померла мама рік назад). Молодший брат з онко діагнозом , якого з зсу писали, дали 2 групу інвалідності
і двоюрідна сестра, якій я допомагаю зараз з помічниками. Все .
Звоночек• 48 минут назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Що таке Мико і для чого так писати?
Хто з Мико - знають))