Сарафанное радио• 25 мая в 00:02
Блін. Плакати хочеться, чоловік "зірвався"
14 років не пив...
Я поїхала допомогти з дітьми сестрі, дзвоню сьогодні і чую , що п´яний в хлам...
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:20
Ответ длядамаБезСобачки
Наверное надо вызывать надом что б прокапали
Та, да лиш я від нього за 450км... То ж треба слідкувати трохи...
Люблю порядок• 25 мая в 00:21
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну нічого, до неділі побухає, потім відкапає е, головне щоб дожив.
До неділі і запійний це навряд. В нас майстер штукатур такий був, тільки не попередили, що запійний. Почав бухати в нас, ми 3 тижні терпіли він пив, потім вигнали і на іншому об´єкті бухав, як кінь за що теж його вигнали. І це тільки знаємо про себе і іншого замовника, а там може пиячив не один місяць ще.
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:21
Ответ длядамаБезСобачки
Переутомление
Мабуть. Ну хай тепер ті, хто його довів до цього стану що хочуть з цим те і роблять. Без нього все одно справа зупиниться. Просто такий ризик...капець.
Грибной_Дождик• 25 мая в 00:23
Ответ дляЛюблю порядок
Три тижні бухав?
Грибной_Дождик• 25 мая в 00:23
Ответ дляСарафанное радио
Він в якому місті?
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:23
Ответ дляЛюблю порядок
Та це страшна хвороба. 14 років назад я в мами була ( теж відпустка) дзвонить його дир-р р питає що з ним. Кажу: нічого не знаю я в мами. Ну через три дні подзвонив його друг, сказав, що закодірували на 5 років і треба моя допомога, от до цього часу не пив.
Грибной_Дождик• 25 мая в 00:24
Ответ дляНаивная Хо
Закодирован был? Подошьется снова
Да, але із запою вийти треба
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:24
Ответ дляНаивная Хо
Закодирован был? Подошьется снова
Дякую...дуже хочеться.
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:26
Ответ дляГрибной_Дождик
Він в якому місті?
В Мико, я в Балті дивлюся за дітьми сестри, в суботу план повернутися в КиІв, і далі вечірнім потягом я в Мико.
Наивная Хо• 25 мая в 00:26
Ответ дляСарафанное радио
Дякую...дуже хочеться.
У меня дядя такой был, лет на 5-6 хватало кодировки, потом срывался. Но сознательный был, кодировался снова и опять не пил. Но поддержка семьи тут важна. Держитесь, если так долго держался, то он сам знает, что алкоголь зло и снова закодируется
Тепличная• 25 мая в 00:26
Ответ дляРаботать надо
Не всегда. Знаю тех, кто не пьет уже по 25-30-35 лет. Думаю что с алкоголем покончено. Люди изменились.
А пили конкретно.Запоями,до беспамятства,некоторые развелись из за этого.сейчас им 60-65 +.
Объединяет их одна вещь,как ни странно-ненависть к алкоголикам .
Для меня странно,потому что я знаю какими они были.
Ви ж розумієте, що вони можуть знову почати пити в будь-який момент. І жити з такою людиною це як з бомбою в домі
Работать надо• 25 мая в 00:26
Ответ дляЛюблю порядок
У меня в жизни прилично таких попадалось. Некоторые уникальные специалисты, но получают зарплату и всё. Звонят, врут...
Терплю только парочку человек,потому что замены им так и не нашла.Один из них технолог,который решит любой форс-мажор.Приходят молодые,вроде толковые,но не могут работать так как он.Терпят все,вплоть до генерального директора.Когда он выходит под шофе с предприятия-охрана глаза в пол.Сюр какой то,если кому рассказать...
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:27
Ответ дляГрибной_Дождик
Да, але із запою вийти треба
Ото ж. Немає в Мико нікого в нас.
Файна пані• 25 мая в 00:27
Я не пью 23 года. Не хотелось, но недавно зашла в магазин и проходила мимо алкоголя, увидела вкусные ликеры и во мне что-то зашевелилось.
Пить не начну, но испугалась своей реакции в тот момент. Заколебало все наверное, мозг хочет разрядки, х.з.
Работать надо• 25 мая в 00:28
Ответ дляТепличная
Розумію, але психологічно це вже зовсім інші люди. Сподіваюсь що це вже остаточне їх рішення
Наивная Хо• 25 мая в 00:28
Ответ дляТепличная
А еще каждый может раком заболеть или психическим заболеванием. Тогда лучше вообще не вступать в отношения. Если у вас нету тёти…
25-30 лет - это целая жизнь считай.
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:28
Ответ дляНаивная Хо
Я 14 років назад перестала вживати алкоголь разом з ним. Років 3 нікуди де називають не ходили. Знає, що зло... Добре знає...а як мені важко було вечером слухати його мичання в телефон, тут племінників спати вкладати, а в голові в мене....
Тепличная• 25 мая в 00:29
Ответ дляРаботать надо
Якщо це просто родичі, знайомі це одне, головне не жити разом з такими людьми
Люблю порядок• 25 мая в 00:29
Ответ дляГрибной_Дождик
Три тижні бухав?
Так. Хитрозроблений алкаш доречі) Приносив горілку в пляшці від мінералки і пив на робочому місці. Потрошку спочатку, а потім знахабнів і тупо сидів пив замість роботи.
Вкладався спати в нас, ледь вигнали. Ще й хвилювались потім чи шию не звернув, бо блекаути були і ліфти не працювали, то пішки ліз. Ще й в той вечір в новинах прочитала, що в центрі міста чоловік помер +- його віку, то ледь не посивіла, бо думала, що вигнали, а він там сконав і як жінці його потім пояснювати.
Тепличная• 25 мая в 00:30
Ответ дляНаивная Хо
25-30 лет - это целая жизнь считай.
Це взагалі на порівнюється.
Грибной_Дождик• 25 мая в 00:31
Ответ дляСарафанное радио
Ото ж. Немає в Мико нікого в нас.
Що таке Мико і для чого так писати?
Наивная Хо• 25 мая в 00:32
Ответ дляТепличная
Це взагалі на порівнюється.
Почему? А еще партнер может изменить, совершить преступление. Каждый из нас - бомба замедленного действия. Люди 25-30 лет не употребляют, внуков заиметь можно за это время, а вы говорите: лучше с ними дело не иметь, даже такой стаж без алкоголя - не важен и не стоит быть вместе.
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:32
Ответ дляТепличная
Це взагалі на порівнюється.
Це теж хвороба. Не знаю, що стало каталізатором до цього зриву. Приїхав з відрядження без настрою, потім казав багато було дзвінків, нервів, сказав, що розкажу, як повернусь , не телефонна розмова, але я вже поїхала( денним потягом, ранком виїхали з сестрою на місце роботи )...і от сьогодні на вечір таке ....
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:33
Ответ дляГрибной_Дождик
Що таке Мико і для чого так писати?
Миколаїв
Тепличная• 25 мая в 00:34
Ответ дляНаивная Хо
Бо я виросла з алкоголіком в сімʼї і жодні десятиліття, ніякі обіцянки ніколи не зітруть спогади і не позбавлять страху, щоб людина знову напʼється. Для мене в цьому не може бути виправдань чи поблажок, щоб терпіти алкоголіка в сімʼї
Работать надо• 25 мая в 00:34
Ответ дляТепличная
Деякі з них вдруге оженилися, є діти й онуки. Дехто від жінок приховує своє минуле, або не розповідає того трешу який з ними відбувався.
’Просто родичі’ не знаю.В мене був родич-мій улюблений дядько.Пішов у 42,найкраща людина,досі його люблю.Вся родина страждала,коли він був ’на дні’.А як виходив на поверхню,то кращої людини в світі не було.Жінка просто пішла,та й усе.А родичі поруч назавжди.
Звоночек• 25 мая в 00:36
Ответ дляСарафанное радио
Їдьте додому. Сестру до себе заберіть, якщо треба допомога.
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:39
Ответ дляРаботать надо
Ми за 14 років ніколи не згадували за ті інциденти, що стали причиною тверезого його життя. Я не дуже хочу десь іти...в мене вже майже нікого немає з родичів( померла рідна молодша сестра від онко в 2023, померла мама рік назад). Молодший брат з онко діагнозом , якого з зсу писали, дали 2 групу інвалідності
і двоюрідна сестра, якій я допомагаю зараз з помічниками. Все .
Звоночек• 25 мая в 00:39
Ответ дляГрибной_Дождик
Що таке Мико і для чого так писати?
Хто з Мико - знають))