Сарафанное радио• 25 мая в 00:02
Блін. Плакати хочеться, чоловік "зірвався"
14 років не пив...
Я поїхала допомогти з дітьми сестрі, дзвоню сьогодні і чую , що п´яний в хлам...
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:41
Ответ дляЗвоночек
Їдьте додому. Сестру до себе заберіть, якщо треба допомога.
Та вона ж сюди роботу робити приїхала. Розумієте, я як нянька, а вона тут має працювати з громадою по міжнародній програмі розвитку від ЮНІСЕФ до 16:00 пятниці. Це все досить серйозна робота, щоб щось різко змінювати.
Звоночек• 25 мая в 00:42
Ответ дляСарафанное радио
Ну дивіться, чоловік Вам також не чужий. З Балти до Миколаєва годин 5 на авто, може і 4.
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 мая в 00:43
Ответ дляСарафанное радио
Ага,так і його кар´єра... За 14 років піднявся з нач відділу до тех дир-ру, війна, змінили цивільний напрямок на військовий, теж топова посада... Довго без відпустки він, я поїхала допомогти сестрі з дітьми (бо племінниці 1.9, а в сестри міднародн.проект, чоловік на бойових ) і тут таке...
Ну так понятно что запил. Муж нах... надо племянников поднимать. Алё! У вас своя семья. Сестра детей рожала то хай и думает как воспитывать. Вы определитесь где ваша семья. С мужем? С сестрой ? Так и делайте выводы
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:43
Я з Вами всіма попереписуюсь і точно знайду нормальне рішення для себе
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:44
Ответ дляЗвоночек
Так, але авто сестри, а племінниці 1,9, племіннику 9 ... За малою дивитися треба , а сестрі працювати до 18:00...
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:46
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Складно це все. Я Їй обіцяла , це планувалося місяць і вона мене не раз виручала.
Побачу чи завтра буде мені дзвінок з роботи.
Звоночек• 25 мая в 00:47
Ответ дляСарафанное радио
Їздять маршрутки з самого ранку і до ночі. Але Ви, бачу, все вирішили, тому Вам залишається тільки чекати, як воно буде, бо ж активно брати участь Ви не збираєтесь. Не суджу Вас, алкоголік - це ппц, якщо не їдете в Мико з самого ранку, то лягайте спати і не рвіть серце
Грибной_Дождик• 25 мая в 00:47
Ответ дляЗвоночек
Хто з Мико - знають))
Для чого так писати Мико?
Звоночек• 25 мая в 00:48
Ответ дляГрибной_Дождик
Для чого так писати Мико?
Бо ми так любимо називати своє місто, а Вам муляє?
Грибной_Дождик• 25 мая в 00:49
Ответ дляСарафанное радио
Ви поіхали пильнувати свмʼю сестри просираючи свою, в запоі можна померти це цілком реально
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:49
Ответ дляЗвоночек
Маршрутка раз на день. Завтра буду бачити. В незнайомому місті шукати няню дитині...Навіть не знаю. Сину дзвонила, щоб замінив, а в нього екзамени на цьому тижні...теж не хочеться, щоб здавали сесію.
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:49
Ответ дляЗвоночек
Любимо. Хороше місто. Дуже комфортно мені в ньому
Грибной_Дождик• 25 мая в 00:50
Ответ дляЗвоночек
Ну ніхто так дибільно не називає своє місто, ніколи не чула: Дні, Ки, я з Лв, для чого це?
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:50
Ответ дляГрибной_Дождик
Отримаю спадок, от і все. Хай ті хто його довів до зриву ним займаються.
Не одні похорони відбула....
Грибной_Дождик• 25 мая в 00:51
Ответ дляСарафанное радио
Не одні похорони відбула....
А, ну тоді норм.
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 мая в 00:52
Ответ дляСарафанное радио
Та всё просто. Она сидела с вашими детьми ? Прям мужа бросила и сідела? У таких мужиков куча комплексов своих. Он себе модет накрутить и запить. У таких людей выпивка- костыль когда он неуверенно себя чувствует. Скажите что он вам важен и вы вернётесь через неделю. Воспитывать детей сестры это ненормально со всех сторон
Звоночек• 25 мая в 00:52
Ответ дляСарафанное радио
є ще наче в 9 і 13.00, але на рахунок місць не ясно. Пошукайте групи в тг і фб, там можна знайти прпутку до Одеси 100%
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 мая в 00:52
Ответ дляСарафанное радио
Ппц. Хай няньку наймёт. Вы вообще уже
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:54
Ответ дляГрибной_Дождик
А, ну тоді норм.
Ну, а як ще? 14 років тримався і тут зірвався. Обідно, так.
Казала, або розкажи в чому проблема, або лишай проекти, казав потім, потім, довів себе до зриву.
Звоночек• 25 мая в 00:54
Ответ дляГрибной_Дождик
Чула як мінімум Ха. Своє можете не називати скорочено, якщо не подобається. Ми будемо називати, як нам подобається
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 мая в 00:54
Ответ дляСарафанное радио
Бля та вы притрушена. Не я такое не могу читать. Выхожу из темы
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:55
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Так я і сказала, але він в невміняємому стані, не факт, що запам´ятав.
Я пообіцяла сестрі, як я Її лишу? Він там не один, поряд сусіди-колеги.
Сарафанное радио
• 25 мая в 00:57
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ппц. Хай няньку наймёт. Вы вообще уже
Ну, то завтра побачу, чи подзвонить з роботи за нього... Його другу колезі я повідомила( він теж у відрядженні, не в місті) , попитаоа чи мені дзвонити директору, той каже поки не треба. Заму завтра подзвоню.
Він разом з ним був у відрядженні, повідомлю ситуацію. Друг сказав до ранку треба дочекатися.
Цветов Мне срочно• 25 мая в 01:03
Ответ дляГрибной_Дождик
Що таке Мико і для чого так писати?
Мдааа
Сарафанное радио
• 25 мая в 01:04
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Серед ночі куди я поїду? Чи пропонуєте зараз почати збирати валізу, коли в номері всі сплять?
Сарафанное радио
• 25 мая в 01:06
Ответ дляЗвоночек
Це до Одеси, плюс ще три години в Мико. Є прямий автобус раз на день.
Душка-свекрушка)))• 25 мая в 01:06
алкоголик это навсегда. им нельзя ни рюмки, ни бокала пива.
могу только посочувствовать. я тоже алкоголик.
либо ничего, либо запой.
Душка-свекрушка)))• 25 мая в 01:12
Ответ дляРаботать надо
Не всегда. Знаю тех, кто не пьет уже по 25-30-35 лет. Думаю что с алкоголем покончено. Люди изменились.
А пили конкретно.Запоями,до беспамятства,некоторые развелись из за этого.сейчас им 60-65 +.
Объединяет их одна вещь,как ни странно-ненависть к алкоголикам .
Для меня странно,потому что я знаю какими они были.
так они себя вспоминают, как валялись обоссаные))
а теперь стали на сторону добра с кулаками
А_мій_самий_самий• 25 мая в 01:12
Автор, а поруч з чоловіком фізично хтось є, хто зможе підійти перевірити, якщо той не буде не звʼязок виходити? Якщо нема, то чи реально таку людину знайти? Щоб підходила контролювала стан, дихає чи ні?
Сарафанное радио
• 25 мая в 01:13
Ответ дляДушка-свекрушка)))
либо ничего, либо запой.
14 років тримався! Я неимогла подумати навіть, що таке могло статися, коли на ньому така велика відповідальність зараз. Дуже адекватна людина. Була на 100% впевнена в ньому.