Пацаааааааан• 25 мая в 11:22
В 40+, сумно що так склалося життя, нічого і ніхто
Все життя як ота жаба в молоці, а масло так і не збила. Все думаєш от ще трохи і буде краще легше. А ні. Мені все життя не везе. Тільки хоч якийсь натяк на покращення, і обов´язково станеться який пздц, на який я впливу немаю. Інші люди. Досягти чогось не вийшло, заробляти теж. І чоловік такий же. Всі його друзі матеріально щось мають і заробітки більші. А мій (
дітей шкода , що в таких батьків невдах народилися.
Такий стан депресивний від цього. Реально не бачу як покращити змінити ситуацію. Грошей ледь вистачає. Борги. В наступному році син поступати буде вчити його немає можливості фінансово. Дочка хоче піти після 9го теж. Двох випускників одночасно тим паче не потягнемо.
Шкода втраченого часу можливостей і років шлюбу.
Пацаааааааан
• 25 мая в 12:17
Ответ дляКубик Рубика
Так не будет уже, смысл расстраивться. Что за синдром отличницы. Отпустите надежды и просто любите детей как можете.
Не виходить. Хочу мати власну квартиру, власний ремонт. Власну машину. Я з дитинства живу бідно. Ніколи ні на що. Ось останні три роки на зуби немає. Бо треба на інші речі. Речі переважно секонд. Заїбало таке життя. Коли треба вирішувати чи зуб чи репетитор чи взуття і тп.
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 12:41
Ответ дляХаДиДиШь
В Європі діти можуть працювати з 14 років, що власне і роблять. І це не залежить від статків сімʼї , навіть діти з дуже багатих сімей на канікулах спокійно працюють десь на касах
Перепрошую, а у автора зараз діти в Європі чи в Україні? Ну навіщо ті порівняння, якщо вони не актуальні для автора?
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 12:42
Ответ дляПацаааааааан
А туди без іспитів беруть?!
Звісно ні. І за кампус платити треба, і на життя гроші давати. Стипендії, якщо вона взагалі буде, не вистачить на харчування та одяг. А ще страховку медичну треба сплатити
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 12:43
Ответ дляПетриківна
Старший с 15 работал, только с не знаю где, работы ремонтные, уборка, животные, он жил отдельно и сам занимался этим вопросом поиска работы
Зараз, підчас війни?
ХаДиДиШь• 25 мая в 12:43
Ответ дляДюйм оф о4ка
Дітей автора нічого не привʼязало в Україні
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 12:44
Ответ дляПомилуйте мадам
На доставці. Мій в 15 минулим літом. Зараз іноді у вихідний їздить на роботу різноробочим. Але це його бажання. Поки такої нуждли, слава богу, не має
А дівчинка, вона в 14 років буде на доставці чи різноробочим?
Ответ дляПацаааааааан
Та не настільки гарно вчаться. Син ще більш менш. Дочка 2-6 в табелі. Хотілося їм дати і гарні умови для життя, і для старту. Теж навчання. Найняти репетиторів підготувати до нмт, не потягнемо. На початку війни думали взагалі щоб закордоном би вчитися. Але на зараз немає взагалі таким можливостей. Хоча про всяк випадок два роки вже німецьку вчить. Діти бачать що в нас туго з грошима, їм теж це не подобається, бо в друзів батьки більш успішні.
девочка пропащая, видит что денег нет и учится не хочет. пойдет на панель. ну или замуж.
Ответ дляДюйм оф о4ка
Чесно, я не розумію як це вчитися на 2-6. Це треба взагалі нічого в школі не робити. В мене 2 дітей, я знаю як зараз вчать в школах, але навіть за цих умов можна вчитися хочаб на 7-8. Ваші ж діти встигли половину навчання пройти до війни, тобто нормально в школу ходили. Чому ж такий низький рівень?
факт. те саме вважаю
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 12:51
Ответ дляХаДиДиШь
Привʼязало. Рівень знань та фінансовий стан родини. Без знань, без мови і без грошей навчатися за кордоном неможливо.
Ответ дляПацаааааааан
Є коло спілкування, його друзі. Всі окрім нього мають більше, власне житло, які самі купили, машини які самі купили , заробіток/бізнес. Тощо. Ми самі найбідніші. Чоловік у свої 40 нічого немає власного. Ні квартири ні машини ні дачі тощо. Важко жити коли ні на що не вистачає. Чому тут радіти?
пусть попробует работать и меньше пить курить
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 12:53
Ответ дляТреба підробіток
Дадут, нужно только согласие родителей
Можно поработать хоть на каникулах
Питання не в дозволі від батьків, а в небажанні роботодавців. Попит зараз невеликий і при цьому достатньо бажаючих, яким більше 18 років
ХаДиДиШь• 25 мая в 12:54
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мову вивчать на місці, будуть працювати і вчитися, разом з мамою
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 12:55
Ответ дляr25-1
флаера роздавати, обьяви клеїти . але вам тогоо не зрозуміти. сидіть чекайте
Мені це не потрібно. Старший вже має повноцінну роботу з високою зарплатою, молодшій лише 12 і дякувати Богові немає потреби щоб вона стояла на сонці в +40 флаєра роздавала
Ответ дляПацаааааааан
Вона зараз закінчує 8. В наступному році син закінчує 11 а дочка 9.
Вона нікуди не хоче. Я їй пропоную різні варіанти. Мені найбільше подобається варіант зубний технік ( вона любить ліпити). А вона фукає. Звісно я переживаю за майбутнє дітей.
канеш. техник. шмекник. денег нет-они лезут в техник....вы там по ходу семейка оторванных
Язикувата Хвеська• 25 мая в 13:03
Ответ дляMs. Откровенность
Зараз деякі робочі спеціальності приносять дохід більше ніж після деяких вузів.
Вважаю неправильною політику батькам недоїдати аби протягти у вуз безтолкових (вибачте, авторе) дітей, які прогуляли 9 років школи. А якщо вчитися не всім дано, тим паче.
Є ж не вуз, пту, коледжі що б отримати хоч якусь професію. А де дітям приткунтися без хоча б проф освіти?
Фуліганка• 25 мая в 13:03
Ответ дляПацаааааааан
А туди без іспитів беруть?!
Технікум іспити, в ПТУ ні.
Фуліганка• 25 мая в 13:05
Ответ дляПетриківна
Это нечто которое не может обеспечить нормальную жизнь своей семье. Это как раз ненужная вещь
Вам нагадаю також, за статистикою в Україні кожен третій за межею бідності. Для вас всі ці люди, не люди, в нєчто?
Язикувата Хвеська• 25 мая в 13:06
Ответ дляДюйм оф о4ка
Моя , наприклад, була в депресії (це ми вже пізніше допетрали і повели до психіатра, призначили ад) звісно память , мотивація постраждали і навчання було на 2-5. З ад стало веселіше трохи, але втрачений час та знання повернути важко.
Фуліганка• 25 мая в 13:07
Ответ дляr25-1
Десь автор писала що він курить і п´є?
Язикувата Хвеська• 25 мая в 13:09
Ответ дляХаДиДиШь
В Європі. В Україні в 17 мало хто хоче брати. І беруть на зміну цілоденну, робітники на пару годин нікому не потрібні.
Фуліганка• 25 мая в 13:09
Ответ дляr25-1
То ви про себе? Дівчата навчаються в училищах з бідних родин. Потім такі як ви, до них в ательє ходите, перукарні і жерете в ресторанах, те що вони готують. А ще таких дівчат на кожному заводі повно. Моя матір без освіти, на керівні посаді відпрацювала все життя. Освіту отримала в 32 роки. А ви може і пропащая.
Петриківна• 25 мая в 13:12
Ответ дляФуліганка
Зачем мне ваша статистика, есть сейчас тема автора и ее печальное настроение и мужло которое не понимает, что семью надо содержать
Фуліганка• 25 мая в 13:14
Ответ дляПетриківна
Вам статистика непотрібна, ви маєте свої суб´єктивні думки, які ніякого відношення до реальності не мають. Це як вас вважати недалекою, через необ´єктивність. Думаєте варто?
ГейТуда• 25 мая в 13:17
В зависимости от вашей работы - если это рабочие специальности, то сейчас у вас ест шанс выехать и нормально зарабатывать. Так как, в развитых странах люди с рабочими профессиями нормально живут, и машина, и отпуск. Поэтому, подумайте в этом направлении. К тому же, если дочка не очень учится и светят рабочие специальности, то лучше жить в стране, где работа руками достойно оплачивается. Просто подумайте, как вы можете изменить свою жизнь.
Петриківна• 25 мая в 13:17
Ответ дляФуліганка
Очень кстати я объективная
Фуліганка• 25 мая в 13:18
Ответ дляГейТуда
Гарний коментар. Дякувати Богу ще адекватні люди є на порадниці.
Фуліганка• 25 мая в 13:19
Ответ дляПетриківна
Очень кстати я объективная
На чому заснована ваша ´об´єктивна´ думка? Автор нічого не розповідала про чоловіка, окрім того що вони обоє, разом бідна родина. Тоб то всі люди які живуть в скруті нєчто?