Пацаааааааан• 25 мая в 11:22
В 40+, сумно що так склалося життя, нічого і ніхто
Все життя як ота жаба в молоці, а масло так і не збила. Все думаєш от ще трохи і буде краще легше. А ні. Мені все життя не везе. Тільки хоч якийсь натяк на покращення, і обов´язково станеться який пздц, на який я впливу немаю. Інші люди. Досягти чогось не вийшло, заробляти теж. І чоловік такий же. Всі його друзі матеріально щось мають і заробітки більші. А мій (
дітей шкода , що в таких батьків невдах народилися.
Такий стан депресивний від цього. Реально не бачу як покращити змінити ситуацію. Грошей ледь вистачає. Борги. В наступному році син поступати буде вчити його немає можливості фінансово. Дочка хоче піти після 9го теж. Двох випускників одночасно тим паче не потягнемо.
Шкода втраченого часу можливостей і років шлюбу.
Пацаааааааан
• 26 мая в 11:10
Ответ длябуреЛОМКА
А вы с мужем говорили? Почему он не старается?
Він каже ну так виходить і все. І в принципі його все влаштовує, тобто він собі в не ставить як мету наприклад заробити на власну квартиру, типу я стільки не заробляю. А і кредит не візьме бо немає стабільного заробітку в місяць. Тобто наприклад влітку бонусів більше, взимку значно менше. Те що є стабільним це оці 26тис що він отримує двома частинами. А бонуси це що сам заробиш. Минулого літа три місяці було +53,+80,+130 до зарплати а всі інші місяці від +10 до +30. Коли він знає що буде чималі бонуси ми плануємо наприклад провокувати зуби які давно треба було, заміна окулярів, купувати речі і тп. Частково гасимо борги.
Аль де Барановна• 26 мая в 11:14
Ответ дляНе їм після шостої
В держполіклініках ще більше доходи, ще спробуйте влаштуватись без блату, у вас уявлення не ті
Ну я не думаю, що у лікаря з держ поліклініки більші доходи, ніж у власника кількох стоматологічних клінік
Не їм після шостої• 26 мая в 12:06
Ответ дляПацаааааааан
Шось ви забрехались вже
Не їм після шостої• 26 мая в 12:07
Ответ дляАль де Барановна
Якщо вони успішні, то ні
Пацаааааааан
• 26 мая в 12:12
Ответ дляНе їм після шостої
Шось ви забрехались вже
Де я забрехалась?