Единорог_помог• 26 мая в 08:38
Сніданок на схудненні 27
Добрий ранок, смачного!!!
Вообще не факт• 26 мая в 09:16
Ответ дляЕдинорог_помог
У Вас пам´ять зорова вогонь, знайшла фото, це було 15.05, 19 день від початку процесу, дуже стрьомно так скинути за 19 днів, -7 кг.
Вы меня вдохновляете. Иной раз как вижу, что на вас накинулись, хочетсч свои фотки с весами выложить, но тут скажут, что так не бывают и люди столько не могут весить, вы все врете и на весы вы встали вдвоем
Тра Ля Ля• 26 мая в 09:21
Каждый раз, когда вижу эту чашку, меня аж передёргивает. Я сразу представляю, что этот отсек для печенья нормально не помыть.
Единорог_помог
• 26 мая в 09:22
Ответ дляВообще не факт
Не зважайте, люди є різні, єдине, що зайва вага на здоров´ї сильно позначається. А цифри є різні, але люди від цього не стають негарними, нехорошими, це просто цифра, єдине треба моніторити показники здоров´я.
Единорог_помог
• 26 мая в 09:23
Ответ дляТра Ля Ля
А чому так?
Кумедний ґудзик• 26 мая в 09:24
Ответ дляЕдинорог_помог
Не втрималася сьгодні, завтра місяць буде.
Педикюр для нас сделали?
Тра Ля Ля• 26 мая в 09:25
Ответ дляЕдинорог_помог
А чому так?
Потому что там узкая глубокая щель.
Единорог_помог
• 26 мая в 09:30
Ответ дляКумедний ґудзик
Педикюр для нас сделали?
Ні, для себе, для сандалів, але ще не було нагоди вигуляти, ще 2 тижні тому зробила, думала, що жара тотальна іде )))
Наверняка• 26 мая в 09:31
Ответ дляparele
Шо не так с помидорами в мае?))
Ви така красуня, я вас у тредс бачила 👀)))
Единорог_помог
• 26 мая в 09:31
Ответ дляТра Ля Ля
Потому что там узкая глубокая щель.
Посудрмийка все вимиває, та й губка теж проходить.
Единорог_помог
• 26 мая в 09:31
Ответ дляМиззери
Чашка такая не удобная на вид
Прикольна, але, так, важкувата.
Ms. Откровенность• 26 мая в 09:36
Ответ дляЕдинорог_помог
Странно, судя по калорийности съеденного, вы едите на порядок меньше меня, но весите при этом на 34 кг больше. Я бы уже ноги протянула с такой диетой.
Я не Тролль• 26 мая в 09:43
Добра всім ❤️
День 144. Завтрак:
- заливное 306-117; 🥬 маринованная 84-33,6; винегрет 144-97,9; 🍞 ржаной 20-46,4; 🫒30-20; 🧀 14-51,1
Вес: 598 гр. Калорийность: 366
Вчерашние обед и ужин
Обед:
- рассольник 446-187,3; 🍞 овсяный 32-83,8
Вес: 478 гр. Калорийность: 271,1
Ужин:
- 🥬 135-20,2; 🥒 90-9; 🍅 90-18; 🫑 56-14; 🧅 56-22,4; 🐔 200-260
Вес: 627 гр. Калорийность: 343,6
День 144. Завтрак:
Вес: 598 гр. Калорийность: 366
Вчерашние обед и ужин
Обед:
Вес: 478 гр. Калорийность: 271,1
Ужин:
Вес: 627 гр. Калорийность: 343,6
Единорог_помог
• 26 мая в 09:44
Ответ дляТільки не про гроші
А вафли как делали?
Рецепт трішки змінила вчора, бо не все було, щось замінила, щось від себе додала. 6 яєць, 220 г сметани, 280 г йогурту, борошна - 100 г амарантове, 340 г цільнозернове, пучок шпинату, 100 г сиру гауда, 1,5 десертних ложки стевії.
Единорог_помог
• 26 мая в 09:47
Ответ дляЯ не Тролль
Добра всім ❤️
День 144. Завтрак:
Вес: 598 гр. Калорийность: 366
Вчерашние обед и ужин
Обед:
Вес: 478 гр. Калорийность: 271,1
Ужин:
Вес: 627 гр. Калорийность: 343,6
День 144. Завтрак:
Вес: 598 гр. Калорийность: 366
Вчерашние обед и ужин
Обед:
Вес: 478 гр. Калорийность: 271,1
Ужин:
Вес: 627 гр. Калорийность: 343,6
Дякую Вам!!!
ИМХОля• 26 мая в 09:49
А вы можете открыться, чтобы я вас заблокировала и не засорялась лента?
ИМХОля• 26 мая в 09:49
Ответ дляМиззери
Чашка такая не удобная на вид
Так это для постановочных фото
Единорог_помог
• 26 мая в 09:50
Ответ дляИМХОля
Можу вас в аптеку ))) послати, щоб ви більше не повернулися і не заходили в мої теми.
Я не Тролль• 26 мая в 09:51
Ответ дляЕдинорог_помог
Очень приятно, радоваться вместе с Вами ❤️
Спасибо ВАМ!
Единорог_помог
• 26 мая в 09:52
Ответ дляЯ не Тролль
Спасибо ВАМ!
Дякую!!!
Вообще не факт• 26 мая в 10:01
Ответ дляЕдинорог_помог
Та якби не позначалась вага на здоров´ї, я б не парилась взагалі. Я досить активна, до себе великої вже давно звикла, затикати злобних худорлявок так, що їм одразу хочетьчя піти поїсти щось давно вмію. Але аналізи кажуть що вже пора. Та й вік у паспорті також каже, що вже пора трохи щось думати. Та й хочеться лікарям ускладнити задачу. Так приходиш, вони мені одразу, а що ви хотіли-вага. Хочеться схуднути і подивитись, що вони тоді будуть казати
КликОЛЬКА• 26 мая в 10:05
Ответ дляЕдинорог_помог
Я ще не починала навіть.
Конечно, к чему твой цирк?
Банан-барабан• 26 мая в 10:23
Ответ дляКовбой Хагис
Вечеря без схуднення
Але цілком здорова! Люблю таке!