Я шалунья• 26 мая в 20:12

Кто переквалифицировался в IT после тридцати пяти

реально ли это и сколько времени у вас заняло?
Ната Карпенко• 26 мая в 20:16
Дивлячись який напрямок

Перша скрипка• 26 мая в 20:17
Наші друзі і досить успішно , але тепер так собі момент
Ната Карпенко• 26 мая в 20:18
У мене син працював вантажником. Сам захотів - записався на курси айті. Вивчився на Ethereum розробника. Щось з криптою наче пов´язано. Тепер от звільнився і змінив професію - влаштувався сторожем
7_кг_рыбы• 26 мая в 20:20
Да. Устроился на фирму, програмирую виндовс. Зарплата дай бог каждому
ПочтальЁнша• 26 мая в 20:34
Без глубоких знаний, вы хороших денег не получите. Хорошие, это от 10тыс$.До 2$-3тыс$ реально.
Перша скрипка• 26 мая в 20:37
Ответ дляПочтальЁнша
Який відсоток в ай ті заробляє 10.000+ ?
ПочтальЁнша• 26 мая в 20:39
Ответ дляПерша скрипка
Не знаю за відсоток. В мене нема знайомих, хто отримує менше 5-6.Всі мають вищу освіту,досвід...І не вони шукають роботу, а роботодавці шукають їх.
Після ’курсів’,таке неможливо.
Перша скрипка• 26 мая в 20:41
Ответ дляПочтальЁнша
Після ’курсів’,таке неможливо.
10.000
Це в два рази більше 5.000
ПочтальЁнша• 26 мая в 20:44
Ответ дляПерша скрипка
10.000
Це в два рази більше 5.000
Ви не зрозуміли для чого я написала про 5-6.
Це для автора,щоб вона розуміла рівень зарплат,який їй запропонують після ’курсів’.Може вона хоче 3+. Такого не буде

Мішечок щастя• 26 мая в 20:45
Подруга. Сидела долго в декрете, просто потому что муж хорошо зарабатывает. Но говорила, что надоело отчитываться что куда так много потратила и тд. Сама по образование математик. Прошла курсы онлайн, начинала с низов за 500 баксов в месяц, потом 1000 и пошло. Уже лет 6 работает, довольна. Теперь она мужа содержит, из-за войны его бизнес тю-тю
Повітруля• 27 мая в 00:16
Зараз нереально просто, купа скорочень, у всіх моїх знайомих в компаніях скорочують людей , і всі ці люди з досвідом зараз на ринку праці