Иванка Бур• 27 мая в 10:24
Бувало у вас, що всі хвалять книгу, а ви читаєте й не розумієте, за що такий
захват?
Без комплексів• 27 мая в 10:27
Ответ для66сезон666серия
’Юувало’
Ви читаєте, що пишете? Ось і сприйніття книги...
Ви своє ’сприйніття’ почитайте
Без комплексів• 27 мая в 10:29
З книгою не бувало. Але бувало у багатьох інших сферах. Фільм, страва тощо. Не у всіх збігаються смаки із більшістю.
Пожарник• 27 мая в 10:30
Ответ для66сезон666серия
’Юувало’
Не вам повчати. Сприйніття😂😂😂
75В• 27 мая в 10:31
Так. Щиголь Донни Тарт. Блін, всі 800 сторінок прочитала, як ГГ то бухав, то закидався, то шахраював
в чому сенс описаного - незрозуміло.
Опля Картопля• 27 мая в 10:35
Ответ для75В
в чому сенс описаного - незрозуміло.
Тоже не поняла восторгов
Винник• 27 мая в 10:36
Ответ для75В
в чому сенс описаного - незрозуміло.
А в чем смысл любого описанного?
Опля Картопля• 27 мая в 10:38
У меня такое было с произведениями Маркеса, ’Алхимиком’ Коэльо и ’Одиночеством в сети’ Вишневского. Не мое.
Мошей ницца• 27 мая в 10:40
Мистецтво, художні твори, тощо - сприймаються кріз призму власної культури, досвіду, психології, обізнаності. Тому нема сенсу порівнювати. Навіть два інтелектуала можуть мати радикально різні сприйняття якогось твору.
75В• 27 мая в 10:42
Ответ дляВинник
А в чем смысл любого описанного?
Ви цю книгу читали?
В усіх інших книгах я сенс побачила, на відміну від цієї. Є обов´язкові елементи композиції, серед них розв´язка, якої в даному творі нема. Внутрішній конфлікт ГГ нічим не завершується.
Мошей ницца• 27 мая в 10:42
Наприклад, «50 відтінків..» - в аналізі найгірший текст, що я колись бачила. Але при цьому я розумію, чим він так «зайшов» широкому загалу.
Пишущаяся• 27 мая в 10:43
Ответ дляОпля Картопля
Согласна. Атлант расправил плечи тоже. Застряла на середине 1 тома
Опля Картопля• 27 мая в 10:46
Ответ дляМошей ницца
А многие восторгаются, потому что книга модная, а признаться, что ты ничего не понял, как-то неудобно, особенно если считаешь себя интеллектуалом.
Мошей ницца• 27 мая в 10:46
Ответ для75В
Ви цю книгу читали?
Нема обов‘язкових елементів. В постмодернізмі, метамодернізмі нема. Цим і прекрасна література. Що напружує межі вашого сприйняття.
75В• 27 мая в 10:48
Ответ дляМошей ницца
Щиголь - це модерн і постмодерн?
Пишете що попало, спочатку почитайте, потім коментуйте.
Мошей ницца• 27 мая в 10:53
Ответ для75В
Щиголь - це модерн і постмодерн?
Я думаю, цей Щиголь отримав Пулітцера не просто так.
Капітанша• 27 мая в 10:54
Ответ для75В
в чому сенс описаного - незрозуміло.
Якраз читаю цю книгу. Думала то зі мною щось не так, якщо інші такі хороші відгуки про неї пишуть, а я взагалі не розумію про що вона🙄 Тепер вже і не знаю чи дочитувати...
Невгамовна сила• 27 мая в 10:55
Да, у меня так с ’Вторая жизнь Уве’ было. Еле домучала и то, ради глав, где он вспоминает жену - вот они были милые. А так ГГ реально противный, характер мерзкий. Да, у него случилось горе, но беспроблемная жизнь у единиц на самом деле. Это не повод вести себя как засранец. Вот прям раздражал жутко своим поведением, было неприятно слушать (в формате аудиокниги слушала). В целом сделала вывод, что это не мой автор. Начинала еще одну его книгу и снова не зашла. Ее уже не стала дочитывать.
75В• 27 мая в 10:57
Ответ дляНевгамовна сила
Теж не сподобався ГГ. Хоча я фанат всіх інших творів Бакмана, вважаю їх вкрай людяними і толерантними, і я в принципі зрозуміла ’що хотів сказати автор’, але ця сказана теза мене тригерить.
Санта Барбара• 27 мая в 11:45
Ответ для75В
в чому сенс описаного - незрозуміло.
А мені дуже сподобалась! І всі інші книги автора .
Санта Барбара• 27 мая в 11:48
Ответ дляНевгамовна сила
Бакман жодного разу мене не розчарував...
Карамелька• 27 мая в 12:29
Ответ для66сезон666серия
’Юувало’
Ви читаєте, що пишете? Ось вам і сприйніття
аби перднунь першою
всемВсёИмного• 27 мая в 12:34
Ответ дляКапітанша
’Сім чоловіків Евелін Ґ´юго’
Теж не зрозуміла захвату. Прочитала відсотків 30 і кинула.
Винник• 27 мая в 12:34
Ответ для75В
Ви цю книгу читали?
Если вы чего-то не видите, это не значит, что там этого нет.
Найдите разбор книги, благо она очень популярна и их есть множество на любой вкус. Вам там ткнут пальцем и в развязку, и в разрешение внутреннего конфликта.
P.S.
Развязка в книге не обязательна (хотя в Щегле она есть).
P.S.S.
Донна Тартт профессиональный филолог и она знает все о так называемых ’’обязательных элементах композиции’’.
P.S.
P.S.S.
Пишущаяся• 27 мая в 12:45
Ответ дляНевгамовна сила
Фильм классный
НебоЛондона• 27 мая в 12:52
Бувало , 7 чоловіків Евелін Гюго, якась пуста книга, плює в ній читається швидко
Я не в теме• 27 мая в 13:52
Ответ дляМошей ницца
Наскільки фільм гарно знятий, музичний супровід класний, настільки книга схожа на порнографічне нєчто((