Грамотний хвіст• 28 мая в 12:34

Скандал Барских Бадоев Холоденко

Вы на чьей стороне?) И что думаете об этом?
Svit_from_It• 28 мая в 13:37
Ответ дляУх яка ж Я
скандала нет. а интервью душком попахивает. обсуждать чью бы то ни было постель - днище..
холоденко халаблка и дура - вот и вывод. жлобиха

ЗаведУющая• 28 мая в 13:41
Ответ дляВсе буде Україна
Ну это не новость, что Холоденко бы психолог не помешал))) и что Бадоев с Барских того тоже ж ни для кого не секрет
В сенсі не секрет? Я їх особисто не знаю, їх ’відносини’ не бачила то як я можу казати, що в них є, а чого нема?
Все буде Україна• 28 мая в 13:51
Ответ дляЗаведУющая
А Вы тут вообще при чем?)))
Залетна Я тут• 28 мая в 14:00
Я на стороне Жанны. Вышла замуж девушка, а муж оказался п...ом.
Чавонадо• 28 мая в 14:02
Ответ дляЗалетна Я тут
Это не его вина.
Многие геи пытаются быть ’как все’.
Создавать семью, детей.
Но с природой не поспоришь.
Залетна Я тут• 28 мая в 14:04
Ответ дляЧавонадо
Это не его вина.
Многие геи пытаются быть ’как все’.
Создавать семью, детей.
Но с природой не поспоришь.
Ну да, не его. А чья? Думать мозгами нужно, а не писиком.
Чавонадо• 28 мая в 14:09
Ответ дляЗалетна Я тут
Мозги у него прекрасно работают.
ЗаведУющая• 28 мая в 14:14
Ответ дляВсе буде Україна
А Вы тут вообще при чем?)))
При тому, що ніктлтне має права щось стверджувати і виносити то назагал, свої хворі фантазії. З цікавості зайшла до сієї ’психологічні’ на сторінку, ну, що можу сказати, з того, що я побачила, то там вже необхідна допомога психіатра
наКоблучках• 28 мая в 14:17
Ответ длясказочное_Бали
Ей писюн не перепал никакой, то она злиться?
Як не перепав? Розказувала що юзають один пісюн на двох з подругою

Все буде Україна• 28 мая в 14:20
Ответ дляЗаведУющая
Так Ви ж нічого і не стверджуєте. Ми тут взагалі не про Вас говорим)
А нє, поставили Холоденко діагноз. Ви дипломований психіатр чи тільки що нівелювали власні переконання?)))
Бараболька• 28 мая в 14:29
Ответ дляSvit_from_It
а я алана, он офигенный
Так вони ж на одній стороні) то ви за обох виходить? Теж слухаю Макса і дивлюсь Алана
Бараболька• 28 мая в 14:33
Ответ дляЗалетна Я тут
Божеее.... яке зашорене. Думаєте, Жанна не знала, за кого виходила? Ну і між геями і пі (як ви написали) - велика різниця. Яке вам взагалі діло до геїв? боїтесь конкуренції?
Голова колгоспу• 28 мая в 14:36
Два обиженных петуха раскудахтались из-за того, что про них наконец сказали правду
ЗаведУющая• 28 мая в 15:05
Ответ дляВсе буде Україна
Я не стверджувала, а припускала,виходячи з того, що вона сама немонструє. Говорячи про чиїсь відносини, чи їх відсутність у випадку,мколи ми їх не бачимо і не знаємо про них, то взагалі нема про що говорити, хіба що Холодегко свічку тримала. Я так розумію ви одна з тих сотень дописувачів,які на їх прогрів зреагували і в коментах вже відписалися? Це питання, не ствердження, якщо що
Перша на селі• 28 мая в 15:47
Це яку треба мати наглість, так себе поводити і при цьому називати себе психологом… у цивілізованому суспільстві її давно вже б позбавили ліцензії (якщо така взагалі є) і закенселили назавжди
Жаба
ol_kin• 28 мая в 15:52
Ответ дляSo_so
Холоденко в интервью рассказала, что Бадоев и Барских давно вместе.
І шо? Вони ж не холоденко до себе силою притягли.
У них кохання, обох усе влаштовує, яке кому діло до усього іншого. Життя настільке складне і коротке, що жити і любити потрібно сьогодні і зараз, тим паче якщо є взаємність і пристрасть, не оглядаючись, що скаже підстаркувата озабочена баба. Це моя думка, завтра ракета або дрон прилетить і нічого не лишиться.
побольшомусекретику• 28 мая в 16:43
Ответ дляВоленс-неволенс
Да, именно так. Но если Бадоев с Барских никого не должны волновать, это их личное дело, то Холоденко практикующий психолог, а ей работать с людьми нельзя.
Раніше вона мені подобалася, але зараз розумію що це скандальна баба
Прикуси Язика• 28 мая в 18:09
Ответ дляВоленс-неволенс
Если практикующий психолог позволяет себе такие высказывания, то ему самому нужна психологическая помощь.
Он вроде повар?
Мандолина Бу• 28 мая в 19:01
Ответ дляСмайлик
Ой, ви на своїх Баскових придивіться
Ви не в собі?

Смайлик• 28 мая в 20:00
Ответ дляМандолина Бу
Ви не в собі?
В собі, з собою
Воленс-неволенс• 29 мая в 13:45
Ответ дляПрикуси Язика
Он вроде повар?
Кто повар? Вы о ком? Мы о Холоденко.
Прикуси Язика• 29 мая в 14:21
Ответ дляВоленс-неволенс
Кто повар? Вы о ком? Мы о Холоденко.
Холоденко не повар?
Прикуси Язика• 29 мая в 21:33
Ответ дляВоленс-неволенс
Кто повар? Вы о ком? Мы о Холоденко.
Увидела только что в другой теме. То Клопотенко повар. Я их никого не знаю. Только фамилии тут читаю.
миссДавеча• 01 июня в 15:40
Ни на чьей. Изначально Холоденко поступила как непрофессионал, психологи не могут такое вещать и обсуждать. А Барских и Бадоеву стоило бы ответить грамотно один раз, а не развивать этот балаган и писать оскорбления с подколами. Они выглядят как глупые и обиженные мальчики