Вимагаю спілкування• Изменено 29 мая в 11:41

Порадьте безпружинний матрац

Власниці безпружинних матраців, допоможіть обрати. Потрібен матрац до 25 тис грн, але щоб не продавився за рік-два і не воняв хімією. Середньої твердості. Хотіла купити у юскі, але у відгуках багато хто пише що нестерпно воняє вже місяць... Тепер не знаю що робити.
МаксХмара• 29 мая в 11:46
Ми купили на юності, вже 4 рік, подіт нормальний

автор Вимагаю спілкування • 29 мая в 11:48
Ответ дляМаксХмара
Що таке ’на юності’? Виробника матраца не пам´ятаєте?
МаксХмара• 29 мая в 11:56
Ответ дляВимагаю спілкування
Виробник Noble, написано hard. Документи вже на нього не знайду)
ЖующаЯКонфету• 29 мая в 15:06
3 года назад купили BRN Elegant турецкий, он супер, за 3 года вообще не продавился, такой же упругий как и сначала, вообщем рекомендую
Ні грама• 30 мая в 17:09
Пишу, жили у друзів, спали на такому матраці. Сфоткала собі на майбутнє, бо сон відмінний, якість. Рекомендую щиро.