Рожева юбка• 30 мая в 03:42

Не понимаю как женщины живут полностью зависимо материально от мужчины

Неужели есть ощущение, что ты в безопасности, когда ты полностью зависима и твоя жизнь в руках другого человека.. А как они ссорятся с ними? Или постоянно угождают и рот боятся открыть..
Глас_Народа• 30 мая в 09:14
Ответ дляЗамурмишка
Ну,для меня досуг детей важен,я читаю отзывы, а вы с закрытыми глазами ребёнка отправляете, лишь бы не мешал вам?
Шановна , дякуючи моїй роботі моя дитина займається вітрильним спортом і побачила морів і країн більше ніж ваш в таборах
А ви читайте і думайте як ви дбаєте про своїх діток і який класний табір їм світить
Мій повернувся з Італії нещодавно , а ваш де буде ?

Замурмишка• 30 мая в 09:15
Ответ дляSvitlo_
Одне незрозуміло, для чого непрацюючим шукати табір.
Я ж кажу, ви за гонкою за зароблянням грошей нічого не бачите крім борщу.
А люди собі живуть як відчувають і щасливі.
В лагерь отправляют детей только те,кто работает?
Svitlo_• 30 мая в 09:15
Ответ дляГлас_Народа
Буває , не у всіх щастя бути обслуговуючим персоналом і ніким
Щасливі і реалізовані люди не принижують інших. Це так - подумати.
Стрибну в гречку• 30 мая в 09:15
Ответ дляSvitlo_
Назвіть хоч одну безапеляційну причину для чого шукати чи створювати собі роботу? Ви крім лежання і поїздок по магазинам інших справ не знаєте?
Отримати задоволення від реалізації власних амбіцій, можливостей і прагнень, мрій. Самодостатність чули про таке? Це вищі сходинки по Маслоу. Але більшості достатньо закривати базові потреби поїсти, посрати і потрахатись. Це якщо зовсім примітивно пояснювати.
Голена блондинка• 30 мая в 09:15
Ответ дляГлас_Народа
И снова украинское мышление. Девочки, на самом деле это грустно.
Глас_Народа• 30 мая в 09:15
Ответ дляSvitlo_
Реалізовані і розумні не перекладають своїх тараканів на інших - думайте
Svitlo_• 30 мая в 09:16
Ответ дляГлас_Народа
А за гроші зароблені батьком не беруть займатись вітрильним спортом?
Глас_Народа• 30 мая в 09:16
Ответ дляГолена блондинка
Сумно , це одружуватися в коло бо сама - ніхто без штанців
Замурмишка• 30 мая в 09:16
Ответ дляГлас_Народа
Мы меряемся детским досугом? Мои в школе были, учебный год как бы.
Вы такая крутая, но почему-то вас неработающие бесят.

Пускаю бісики• 30 мая в 09:16
Живуть як азіати. Там жінка повністю залежна від чоловіка і не може рота відкрити. Жінка без прав.
Стрибну в гречку• 30 мая в 09:16
Ответ дляSvitlo_
То чому в вашій голові не народжується навіть варіанту на що можна витрачати час крім роботи?
Та на що завгодно можна. Чому у ваші голові не народжується думка що самореалізація може бути в кайф. Що нейрохірург рятуючи вам життя може отримати від цього задоволення і гроші звичайно.
Глас_Народа• 30 мая в 09:17
Ответ дляSvitlo_
Реально розуміння що два доходи дає в двічі більше можливостей не доступне ?
Глас_Народа• 30 мая в 09:18
Ответ дляЗамурмишка
Хто бісить ?
Діла до вас немає
Цікаво почитати логіку залежних і чому доросла людина обирає бути залежною
Замурмишка• 30 мая в 09:19
Ответ дляГлас_Народа
Хто бісить ?
Діла до вас немає
Им так нравится
Глас_Народа• 30 мая в 09:19
Ответ дляЗамурмишка
Им так нравится
Замурмишка• 30 мая в 09:19
Ответ дляГлас_Народа
Хто бісить ?
Діла до вас немає
Была бы вы не такая злая,спросила бы про парусный спорт, интересно.
Глас_Народа• 30 мая в 09:20
Ответ дляСтрибну в гречку
Та ну , який там нейрохірург і самореалізація , якщо є носки до прання і можна бути ніким обслуговуючи тих хто не факт завтра за то дякую скаже
Svitlo_• 30 мая в 09:20
Ответ дляСтрибну в гречку
От в мене донька вже 4 роки вчить дітей в недільній школі, організовує ціле літо виїздні табори християнські по 4 областям України, пише навчальні програми для цих таборів, розробляє уроки, готує наочності.
Чим це не задоволення від реалізації власних амбіцій, можливостей і прагнень, мрій? Чим це не не самодостатність? Чим це не це вищі сходинки по Маслоу? Де тут про просто поїсти, посрати і потрахатись?
Svitlo_• 30 мая в 09:21
Ответ дляГлас_Народа
Поки своїх тараканів ви намагаєтесь перекласти на інших і переконати, що всім пора на роботу.

Глас_Народа• 30 мая в 09:22
Ответ дляПускаю бісики
Тут свій світ
Звісно кожна не одружена з середньостатистичним українським чоловіком з посереднім доходом , а власниці фабрик і параходів
Правда акції в атб люблять і відслідковують
Глас_Народа• 30 мая в 09:23
Ответ дляЗамурмишка
А злобу ви мені « причепили « бо вам так хочеться щоб реалізовані для вас домашніх були злі та нещасні
Наивная Хо• 30 мая в 09:23
Я и не работала много лет, и работаю уже три года как. В самоощущениях ничего не изменилось, кроме скорости колеса в котором бегу я как белка.
Svitlo_• 30 мая в 09:23
Ответ дляСтрибну в гречку
А людина яка безкоштовно займається з дітьми і несе їм християнські цінності теж отримує кайф. От просто кайф без думки про гроші. І теж комусь врятує життя.
Глас_Народа• 30 мая в 09:24
Ответ дляSvitlo_
Тепер християнські табори трохи прояснили специфіку читаючої сторони
Що там про не засуджуй і не оцінюй ? - час до доні в табір ?
Svitlo_• 30 мая в 09:24
Ответ дляГлас_Народа
Ні. Один чоловік може заробляти більше чим двоє.
Глас_Народа• 30 мая в 09:24
Ответ дляSvitlo_
Філософія хіпі
Замурмишка• 30 мая в 09:24
Ответ дляГлас_Народа
Ну,я вообще работаю. И стаж у меня такой же ,как у вас,но мне 40 будет и двое детей
Просто не понимаю, почему вас интересуют и бесят женщины домохозяйки.
Пускаю бісики• 30 мая в 09:25
Ответ дляСмурфетта
Так и те кто пашет тоже себя успокаивают, типа он бросит, она ни с чем останется
Це impossible. Бо те що було до заміжжя нікуди не ділось. Наявність чоловіка не вплине на мій фінансовий стан.
Глас_Народа• 30 мая в 09:25
Ответ дляSvitlo_
Може заробляти і в десять раз більше
Перше - чоловік вічний ?
Друге - поки чоловік заробляє як реалізовуються жінка ?
Стрибну в гречку• 30 мая в 09:25
Ответ дляSvitlo_
Я майже впевнена, що ваша донька не буде шукати шию на яку присісти, якщо ви, як мама не почнете їй пояснювати як це ´чудово´. Хоче дитина реалізуватись, це чудово.