Рожева юбка• 30 мая в 03:42
Не понимаю как женщины живут полностью зависимо материально от мужчины
Неужели есть ощущение, что ты в безопасности, когда ты полностью зависима и твоя жизнь в руках другого человека.. А как они ссорятся с ними? Или постоянно угождают и рот боятся открыть..
Замурмишка• 30 мая в 08:58
Ответ дляГлас_Народа
Через это все проходят
Глас_Народа• 30 мая в 08:59
Ответ дляГолена блондинка
Вы предпочитаете быть вечно уставшей от работы? Ваше право. У работающих мужья не болеют?))) Есть достаточно мужчин без детей
Порадниця свій світ
Статистика каже про 70% розлучень і тільки тут всі живуть разом до смерті , залишають вілли у спадок і якщо і розлучення то чоловіки охоче утримують роками далі
А по факту - квартира іво , як вибити аліменти головні теми таким німф
Глас_Народа• 30 мая в 09:00
Ответ дляЗамурмишка
Через это все проходят
Реалізовані не плачуть і не тероризують дитину
Стрибну в гречку• 30 мая в 09:01
Ответ дляSvitlo_
та яка різниця скільки, головне її начальство не вертить
Різниця величезна. Роботу можна шукати різну. Навіть створювати її для себе самостійно. Якщо чоловік успішний, чому не розвивати власну справу? Чи все життя має обмежуватись лежанням на дивані і поїздками по магазинах?
Ответ дляСтрибну в гречку
Назвіть хоч одну безапеляційну причину для чого шукати чи створювати собі роботу? Ви крім лежання і поїздок по магазинам інших справ не знаєте?
Глас_Народа• 30 мая в 09:04
Ответ дляSvitlo_
Знов влітають курси саморозвитку та дихання маткою
Замурмишка• 30 мая в 09:05
Ответ дляГлас_Народа
Это не зависит от сферы деятельности вообще.
Глас_Народа• 30 мая в 09:05
Ответ дляЗамурмишка
Я писала про сферу діяльності щось ?
Глас_Народа• 30 мая в 09:06
Ответ дляSvitlo_
Ви обдивились інстаграм-блогерів.
Я реалізована професійно , поки ви питаєте навіщо шукати роботу
Замурмишка• 30 мая в 09:06
Ответ дляГлас_Народа
Я писала про сферу діяльності щось ?
Косвенно да.
Голена блондинка• 30 мая в 09:07
Ответ дляГлас_Народа
Порадниця свій світ
Зачем жить с мужем до смерти? Я замужем четвёртый раз. Все предыдущие мужья живы. Я в стране, где алименты на жену платятся после развода даже если нет детей
Замурмишка• 30 мая в 09:07
Ответ дляГлас_Народа
Ой
Сидіти вдома зло
Сколько у вас лет стажа, сколько у вас детей и сколько вам лет?
Глас_Народа• 30 мая в 09:07
Ответ дляЗамурмишка
20 років стажу
43 роки
Одна дитина
43 роки
Одна дитина
Глас_Народа• 30 мая в 09:08
Ответ дляSvitlo_
То чому в вашій голові не народжується навіть варіанту на що можна витрачати час крім роботи?
А де тільки про роботу?
Якраз заробляючим і незалежним дуже просто придумати чим зайнятися окрім борщів і пошуку табору
Глас_Народа• 30 мая в 09:09
Ответ дляГолена блондинка
Не всі ж готові по членам скакати аби аліменти були
Зазвичай у людей інші плани та очікування сімʼї
Замурмишка• 30 мая в 09:09
Ответ дляГлас_Народа
20 років стажу
43 роки
Одна дитина
43 роки
Одна дитина
Вы реализована,но очень злая. Вы просто завидуете женщинам, которые могут себе позволить быть дома)
Голена блондинка• 30 мая в 09:09
Ответ дляSvitlo_
Просто питання. Навіть якщо ви виходите знову заміж, колишній чоловік платить аліменти?
Нет.
Глас_Народа• 30 мая в 09:10
Ответ дляЗамурмишка
Дякую батькам за чудову освіту яка дозволяє робити значно більше ніж прати носочки , шукати вишиванки та табори
Ответ дляГлас_Народа
А де тільки про роботу?
Одне незрозуміло, для чого непрацюючим шукати табір.
Я ж кажу, ви за гонкою за зароблянням грошей нічого не бачите крім борщу.
А люди собі живуть як відчувають і щасливі.
Голена блондинка• 30 мая в 09:10
Ответ дляГлас_Народа
Вы истолковали мой коммент по своему
это украинское мышление
Глас_Народа• 30 мая в 09:11
Ответ дляГолена блондинка
Вы истолковали мой коммент по своему
это украинское мышление
Звісно
Європейське - це одруження по кругу
Глас_Народа• 30 мая в 09:12
Ответ дляSvitlo_
Замурмишка• 30 мая в 09:13
Ответ дляГлас_Народа
Ну,для меня досуг детей важен,я читаю отзывы, а вы с закрытыми глазами ребёнка отправляете, лишь бы не мешал вам?